Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана

Публикувано от gogo84 
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
28-05-2009 - 10:45:32
MorskiBG Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз съм от Бургас, но ходя на море в Гърция


Не ти ли е далеч.
Аз съм от София и ходя в Гърция, понеже е малко по-близо, малко по-евтино и малко по-хубаво от БГ черноморието.
Обаче за теб са си към 300 км отгоре
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
28-05-2009 - 10:47:39
Коганев, smiling smiley
Според мен, Барбарон трие мен. Защо - не знам... *huh*
Пишат си хората, пишат... Щом напиша някой друг пост в тези теми - после ги няма...Може и случайност да е, но така се получава. smiling smiley
Ето, вчера, тъкмо се канех да ти отговоря, но сега - няма... :]

Барбарон,smiling smiley
Честно, много ме е яд на теб и Джулиус, като вземете да си триете постовете, че и цели теми. Вашите постове не са за триене!!!
Вече няма да си говоря с вас или ако го правя, ще бъде с "цитирай" - ако ще триете, да триете и моите постове.
Иначе, изглежда като монолог....нещо като "лудата Хриска"... :]
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
28-05-2009 - 11:08:01
А....кои са чужденците които купуваха и за които се построиха ..ваканционните имоти???Английско -ирландски ПРОЛЕТАРИАТ...,на който преди да види морето баба му е сипвала вода в леген..и го е къпала на двора..Е свършиха балъците ...
Пролетарий от всички страни съединявайте се и "ОН ЕКСЛУЗИВ"на първа линия у Българско..лошо ,че свършиха кифтетата и сига са риве .. :cry:
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
28-05-2009 - 11:09:32
петерпан че е малко по хубаво мога да се съглася ама кое му е по евтиното ? на мен все не ми излизат сметките
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
28-05-2009 - 11:32:08
Щото ядеш, затова не ти излизат...
Ако не ядеш две седмици кво щи стане толкова... smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход