Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана

Публикувано от gogo84 
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
27-05-2009 - 20:29:16
хаха, уникално...
и аз съм приверженик на дясното, но айде моля ви се... къде беше тоя костов на миналите избори? а на по-миналите? нещо значимо да се е мъчил поне да направи близките 7-8 години? борба някаква за някаква своя кауза? проектозакони? поне НЕЩО? не е ли малко странно как изникват "спасители" на всички избори и все различни - един път ловят на торен червей, друг път на попово прасе, от време на време на царевица... и накрая все в ГЗ.
поддържайте си кой какво иска, ама някой да се изживява като Гьобелс тук вече е прекалено...

иначе barbarone, уважавам мненията ти и желанието ти да си обективен, но такова грубо модериране е грозно *pardon*
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
27-05-2009 - 22:05:59
avatar
Хайде стига се вживявахме в политика, и по-добре да си уважаваме мненията и да не ги трием, deal?????
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
28-05-2009 - 00:52:45
avatar
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> Да, прави сте, след като не исках темата която
> отворих, да се превръща в помийна яма, трябваше да
> си изтрия само моите мнения и да се махна. Не
> разбирам само защо "демократите", обливащи с помия
> ДСБ и СДС (защото ДСБ не е само Костов), не смеят
> да посочат каква алтернатива предлагат.


Първо, твоето мнение не е меродавно, ако разбира се, не се мислиш за Господ. Така че, ако имаш малко чувство за самокритичност, би си задал въпроса- ти ли си по- наясно с нещата в България- дето над 20г. не живееш в страната, или хората, които живеят това, за което ти само четеш?!
Да се напише истината за Костов, не е помия, а проява съхранена памет и достатъчна интелигентност, за да не позволим да бъдем измамени отново.
Не е срамно да не можеш да предложиш алтернатива, срамно е да продължиш да гласуваш доверие на някой, който се е подиграл с теб. Направиш ли го, с нищо не се различаваш от железобетонния електорат на БСП и ДПС.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
28-05-2009 - 01:30:42
Вие тука още ли се разправяте за Костов?
Хората в Самоков по това време...ехееее..пият осма ракия и трети път си бият жените *bow*
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
28-05-2009 - 09:56:23
пунди Написал:
-------------------------------------------------------
> koganev Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Класика!
> >
> > Вади салата, аз нося ракията и да празнуваме
> > победата!
> ---------------------------
> каква ти е ракията , дано не е като коментарите
> (врла по српски)
>

Не е кой знае кво... няма 60 градуса...

Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
28-05-2009 - 10:07:43
Барба, правото да триеш е последвано и от отговорността да обясниш.

Моето мнение не е нито злобно, нито с омраза. Ако ти кажа, че някъде вали градушка и реколтата отива, това не е с омраза и злоба. Това е повече с тъга и съжаление... когато Костов ограби не само парите, но и надеждите на хората, това не предизвика у мен злоба и омраза,защото аз не ги познавам тези чувства, Това ме съсипа.

Ако ти дойда на гости и се разприказвам за нещо, което не искаш да чуваш, вероятно ще ми направиш намек или забележка, а още по-вероятно е да ми кажеш, че темата не ти харесва в момента по някакви лични причини. Възпитанието ми ще ме накара да престана да говоря.

Но ти направо ме зашлеви през устта! БАМ с гумата!

Въпреки бруталния намек и невъздържаната ти реакция аз ще се съобразя и преставам да говоря за Костов, но понеже не е честно спрамо останалите, ще престана да говоря за политика изобщо.

Всеки път, щом изтриеш мое мнение, аз ще спра да пиша по изтритата тема. Така можеш по твоя си демократичен начин да ме заглушиш завинаги.

Ако такава тишина търсиш, действай смело. Не сме хора, които ще седнем да ревем...

Пък и не един форум е затрит от триещите в него...
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
28-05-2009 - 10:16:38
е тъпароне , май изграждаш "опозиция"
овцете ще престанат да блеят (вероятно през 2039 год) и тогава - да ти е як барбаронския задник
--------
ако това е стретегия да вдигаш кликовете - работи !
ако е "стрес-тест" на форумаджиите - не работи
--------
не превишавай предела на неизбежната самоотбрана - не е качество , вЕрвай ми........а ти даваш заявки за такова - ще те декласирам :g: !
трябва да си нежен ,мил , диалогичен,оПтекаем - зер-изкарваме ти парите с небивалиците ни (бивалици няма)

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
28-05-2009 - 10:36:02
пунди Написал:
> е тъпароне , май изграждаш "опозиция"
> овцете ще престанат да блеят (вероятно през 2039
> год) и тогава - да ти е як барбаронския задник

Мерси за комплимента, променям си мнението напълно за теб winking smiley
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
28-05-2009 - 10:38:38
пунди Написал:
> е тъпароне , май изграждаш "опозиция" овцете ще престанат да блеят
> (вероятно през 2039 год) и тогава - да ти е як барбаронския задник

Мерси за комплимента, променям напълно мнението си за теб winking smiley
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
28-05-2009 - 10:40:12
е само по веднъж де - три аналогични поста - почвам да се чувствам значим (а не бива , нали) *angel*

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход