Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана

Публикувано от gogo84 
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
27-05-2009 - 14:37:17
В една от темите някой беше писал,че "испанското черноморие е било по-хубаво от нашето".
А кризата е наполовина психологическа.Ако банките заявят,че кризата отмина и почват да отпускат кредити,без нищо особено да се променило,нещата пак ще тръгнат нагоре.
А англичаните няма от какво да се тревожат.Парите ,които са вложили по Черноморието не са ги събирали цял живот,че и кредит отгоре ,както ние поради простата причина,че там дори и пенсиите им са колко на наши генерални директори.
Анонимен потребител
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
27-05-2009 - 14:40:34
Quote

А кризата е наполовина психологическа.Ако банките заявят,че кризата отмина и почват да отпускат кредити,без нищо особено да се променило,нещата пак ще тръгнат нагоре.

Ти сега като барон Мюнхаузен smiling smiley

Тези пари дето банките биха отпуснали някой трабва да ги "изработи". А за да ги изработи трябва икономика. Ти да виждаш такава в Бг.

То ако ставаше така както казваш ами БНБ да печата пари, всички да вземаме кредити и никой да не работи.
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
27-05-2009 - 14:50:58
vipltd Написал:
-------------------------------------------------------
> В една от темите някой беше писал,че "испанското
> черноморие е било по-хубаво от нашето".
> А кризата е наполовина психологическа.


Ако банките
> заявят,че кризата отмина и почват да отпускат
> кредити,без нищо особено да се променило,нещата
> пак ще тръгнат нагоре.

> А англичаните няма от какво да се тревожат.Парите
> ,които са вложили по Черноморието не са ги
> събирали цял живот,че и кредит отгоре ,както ние
> поради простата причина,че там дори и пенсиите им
> са колко на наши генерални директори.


---------------
според мен НЕ наполовина - 100 % е психологическа !
пари има достатъчно - цЕл нароТ работи за строителството *ok* *drunk*
имената на собствениците и на банките нямат значение - има Решение на ПолитБюро и то се спазва безпрекословно !
банките вече го заявиха - СПОКОЙНО , има пари-купувайте !
[profit.bg]

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
27-05-2009 - 14:54:09
Класика!

Вади салата, аз нося ракията и да празнуваме победата!
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
27-05-2009 - 14:57:06
koganev Написал:
-------------------------------------------------------
> Класика!
>
> Вади салата, аз нося ракията и да празнуваме
> победата!
---------------------------
каква ти е ракията , дано не е като коментарите (врла по српски)


...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
27-05-2009 - 15:05:02
vipltd Написал:
-------------------------------------------------------
> В една от темите някой беше писал,че "испанското
> черноморие е било по-хубаво от нашето".
> А кризата е наполовина психологическа.Ако банките
> заявят,че кризата отмина и почват да отпускат
> кредити,без нищо особено да се променило,нещата
> пак ще тръгнат нагоре.
> А англичаните няма от какво да се тревожат.Парите
> ,които са вложили по Черноморието не са ги
> събирали цял живот,че и кредит отгоре ,както ние
> поради простата причина,че там дори и пенсиите им
> са колко на наши генерални директори.


Това ми е познато. Едно време в казармата един тъп старшина ме питаше какво съм се разпищолил, като че съм от "гръцкото БНА" :} :]
Re: Шопи разпродават имущество по Черноморието
27-05-2009 - 16:01:04
> Не е така и всички добре го знаете. Колко пъти
> обяснявате, че сме в криза, че безработицата
> пълзи, че хората не могат да си погасяват
> кредитите,че сме държава от бедняци, тъй като
> взимаме 10 пъти по- малки заплати.......а после-
> всичко живо ходело на море в чужбина.........

Едни ходят, други не. Едни са разумни и не участват в пирамиди и спекулации, други по сигнал купуват смърдящ панел за 1000 евро квадрата. Всеки сам реши коя роля да избере. На ипотекарите - честито!
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
27-05-2009 - 19:28:07
avatar
koganev Написал:
-------------------------------------------------------
> Една цяла тема изчезна - да не е на ДСБ този сайт?
> Казахме нещо за Костов и темата фана крака...
>

Най-вероятно Барба ги прави тези неща, което съвсем не му прави чест. Това си е цензура точно по комунистически начин smiling smiley
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
27-05-2009 - 20:04:14
Аиде да падат , че да има къде да си държа въдиците :]
Re: Чужденци разпродават имущество по Черноморието - Каква я мислеха, а тя каква стана
27-05-2009 - 20:17:45
avatar
Барба, разбрахме че си "фанатичен" ДСБст, но да се изстрие едно мнение само защото засяга "любимия" ти политик (г-н Иван Костов) е най-малкото НЕДЕМОКРАТИЧНО....

Може би ти си вече си живял по неговото управление извън БГ и си го видял в една светлина, но аз споделям напълно написаното от КОГАНЕВ за г-н Костов.

Много добре помня какво сътвориха видните мистри на г-н Костов - г-н Муравей Радев и г-н Евгени Бъкарджиев.

Поне бъди ДЕМОКРАТ и не трий това което другите са написали, знаеш още ИНКВИЗИЦИЯТА, а после и ХИТЛЕР са горили книги, с което нищо не са постигнали. Не ме обвинявай, че съм комунист щото БСП, ДПС та дори и НДСВ са последните на които бих симпатизирал....


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход