Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Даа, стана тя каквато стана

Публикувано от kuku987 
Re: Даа, стана тя каквато стана
16-05-2009 - 12:35:20
Авторът нещо се престарава с тия апокалипсиси. У ред ли е?
Re: Даа, стана тя каквато стана
16-05-2009 - 18:23:14
Е сега леля Ками го утепа *ok* , и аз може да изям едно шамарче щото отчасти подозирам подобен развой . spinning smiley sticking its tongue out
Re: Даа, стана тя каквато стана
16-05-2009 - 19:22:44
Днес гледам на билдборда на фирма продаваща къщички от вилно селище до Лозенец (за морето става въпрос преди Царево) се появи лепенка минус -30% .Една къщичка май се продаваше към 100 000 Е , може ли с толкова да падне цената *huh* ако така значи към януари -50% *xxx* Отчаяни стонове - всеки предприемач си имаше по някоя кака на която подаряваше подарачета - ами сега nou mani ,nou love



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-16 19:28 от filmatoplo.
Re: Даа, стана тя каквато стана
16-05-2009 - 19:44:48
Темата трябва да е - Става тя ,каквато става . Защото тепърва има да се извършва действие - избори ,балотажи ,състав на правителства , вотове на недоверие - редом с това -надолу, замръзяване , фалити ,безработни,безимотни . Ако сгреша ми напомнете да открия тема -Аз не можах да дам точна прогноза , и не съм по умен от Пунди :] .
Re: Даа, стана тя каквато стана
16-05-2009 - 22:22:36
мдааааа...
каквото ще става ще става - все лоши неща,

НО
защо някои си мислят, че падането на цените на НИ е също такова (лошо нещо)?
аз казвам: имаме НОРМАЛИЗИРАНЕ НА ЦЕНИТЕ! Кризата само ускори този процес. Какво от това като цените станат например ~х120 наема или 1м2 ~0.9-1.0 средна заплата и т.н. Че то в европата отдавна е така.
Е, ще има "ефект на махалото" - за един кеф, за друг ох




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-16 22:23 от 3.14.
Re: Даа, стана тя каквато стана
17-05-2009 - 00:46:44
avatar
Мамина Радка на мама, кой ми те мама измами, кой ми те мама излага, кой ти го мама нар..... Хич дума да не става, всичко скрито да остава...
Какво прави ДАНС, защо не се цензурират такива мнения като това.малко е дълго видеото, но си струва.
Бих се радвал да прочета мнението на Куку и Асен за казаното от този човечец.


[www.ebfbusiness.tv]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-17 00:53 от gamper.
Re: Даа, стана тя каквато стана
17-05-2009 - 00:48:38
avatar
*ok*

Другото нещо, което трябва да се нормализира у нас са храните, но явно там ще е по-трудно, защото хората са свикнали да ядат г*вна...

А третото най-трудно е да се нормализира парламента. Но докато не се приеме например закон, че всеки, който гласува с чужда карта, може да бъде разстрелян от произволен минувач без последствия, няма да се оправи.


3.14 Написал:
-------------------------------------------------------
> мдааааа...
> каквото ще става ще става - все лоши неща,
>
> НО
> защо някои си мислят, че падането на цените на НИ
> е също такова (лошо нещо)?
> аз казвам: имаме НОРМАЛИЗИРАНЕ НА ЦЕНИТЕ! Кризата
> само ускори този процес. Какво от това като цените
> станат например ~х120 наема или 1м2 ~0.9-1.0
> средна заплата и т.н. Че то в европата отдавна е
> така.
> Е, ще има "ефект на махалото" - за един кеф, за
> друг ох
>
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 05/16/09
> 10:23PM от 3.14.


Re: Даа, стана тя каквато стана
17-05-2009 - 10:21:50
Дааа струва ми се че Кольо Парамов използва ник "Куку" в този форум.
Re: Даа, стана тя каквато стана
17-05-2009 - 11:03:21
Хаирлия да е - нормални цени спрямо доходи, ако е рекъл Господ отлив на паплач от големите градове - това са все чудесни новини и няма нищо апокалиптично (особено ако гледаме към бъдещето).
Доста кухи глави ще глътнат вода и ще дават обяснения защо "ний ти дадохме едни пари да въртиш, а то така стана" - но освен хляб трябва да има и зрелища все пак ;-)

Много неприятно за нормалните хора, които поради обстоятелствата са се надценили с кредит за жилище "у София" (може да се замени с всеки друг по-голям град), но за съжаление от сакралната фраза "Е*ал съм му мамата, един път се живее" настъпи времето на първата част eye popping smiley
Re: Даа, стана тя каквато стана
17-05-2009 - 12:27:49
Като чета тук преобладаващите мнения за положението в България се чудя как още съм жив. Колко ли ми остава?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход