Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите

Публикувано от OwnerBG 
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 21:10:26
avatar
Негласуването има и положителен страничен ефект, поне за мен (ако някой си спомня на предните евроизбори ДПС първоначално беше на първо място) - та ако следващото правителство е на БСП и/или ДПС (благодарение на големия брой негласували), няма да се мъча с дилемата да се чупя или не.
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 21:16:51
ДИВАЛЕ,

Ти си един от симпатичните и активни форумци. До този момент не изпусна нито добрия тон, нито се подведе по безмислени брътвежи. Но това, с което се издъни сега е недопустимо. Познавам Пепа и ще ти кажа, че е страхотна българка. Наистина "не цепи басма " на никого. Реакцията й, дори с двусмислието, е на откровен и директен човек.И ако помислиш, на избори се гласува и "срещу", а не само"за" кредит на доверие. Мисля, че тя това има предвид, като реагира на отказа ти да гласуваш.
И за мен е права.
Опитай се да бъдеш джентълмен,( това ти отива), и се извини.
Моля те.

smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-16 21:18 от nino.
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 21:17:40
Оунър не използвам груб език ако не съм предизвикан , както забеляза обаче някои друг започна с някакви квалификации
Приемам го като лична "закачка" защото и вдруги теми съм засичал подобни подмятания на които не съм отговарял

Такааааа нядявам се се изняхмихме .

Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 21:19:47

Ех, Дивал! *huh*
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 21:22:52
нино , радвам се че се познавате , както и с другите - както каза "не цепи басма "
защо мислиш че аз цепя ?
ако някои на някого трябва да се извини то това не съм аз - повярваи
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 21:31:55
Тия за рибата дават властта в боклуците от БСП и ДПС. Жалко...
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 21:36:40
Дивале,

Просто си млад и кипваш по-бързо, отколкото трябва. Виждам, че и Собственика ти е написал за това, че е добре да си джентълмен (кавалер, мъж, готин...). Мисля, че този тон не ти отива. Не е въпрос, кой първи е започнал и защо, когато спорът е между мъж и жена. И това важи не само за този случай и не само за форума. Бих казала, че нейния пост издава повече жар, отколкото желание да те унижи. Докато твоите думи са буквални и наистина звучат грубо, меко казано.
Никак не искам да звуча дидактично, но си мисля, че в бъдеще само ще спечелиш, ако усмириш малко темперамента си, когато говориш с жена, независимо от симпатията/ антипатията към нея. Няма нищо по-отблъскващо в поведението на всеки човек от вулгарността. :loveu:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-16 21:37 от nino.
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 21:46:05
avatar
Абе тая тема заглавие има ли.
Има.
Некой да се пъне да дращи по темата.
Нема.

То Берлин ли не беше, Америките, Европите.

И се питам отново.
Смятате ли че Кешовика може да диктува цените само с неучастие.
Ами ако се яви друг финансов ресурс няма ли да си остане с чакането.
И надеждите.
И кеша.
Щото кеша грее но не топли.
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 21:48:03
Nino , ЩЕ ТИ ОТГОВОРЯ
Бачкам откакто се помня, гледам си семеиството и помагам на родители
През изминалия месец помогнахме на приятел чиито жена е в болница
вчера помогнах на друг приятел на когото дадох 500 лв назаем , а тои ги дари на една църква , на която е спрял строежа .От другия месец сме се събрали група ентусиасти и сме режили да довършим строежа
Както казах работя съвестно и плащам данъци -пак съвестно
Не съм някакъв накичен с ланци и качил се на лъскав джип
Защо според теб трябва да допускам някои да ме обижда и класифицира във форума ?

просто не ми се говори.......
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 21:50:02
avatar
[www.investor.bg]

Значи какво излиза-от малкото отпуснати ипотеки- за София за първото тримесечие бяха 1054( и 668 възбрани между другото), за Варна -329 ( и 588 възбрани)-според агенцията по вписванията, като масовия дял за за около 60-65 % от стойността на имота, средния размер на ипотеките е около 45 000 Е за София и 36 000 за Варна.
Ако инфото на Кредит Център не е манипулирано, то значи масовия дял сделки за София е бил около 70 000, а Варна 55 000Е за имот.
И какво става-значи който се е навил да купува през този период, на тези ненормални лихви по ипотеките е имал не повече от 20-25 000 Е кеш.
Та да казваме, че хората с 50-90К кеш не влияят на пазара, защото са незначителни, е меко казано несериозно.Те не влияят за сега, защото са достатачно умни да знаят, че още не е време да участват.
Още по интересно става и ако се замислим за сделки през съдия-изпълнителите- там банките не помагат.Нормално е да се очаква, че именно на това ниво ще стават и покупките от тях-20 до 30 К евро.
Ами това е, лека нощ!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-16 22:05 от gamper.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход