Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите

Публикувано от OwnerBG 
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 17:59:01
avatar
Отговорът е - да. Но тези може да са само причината за малката гърбичка в графиката, която очакваме, преди по-стръмното надолу.

Разбира се, ако междувременно не се случи чудо (като например компетентно правителство).



OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
> Дали да не се опитаме да се върнем на темата.
>
> Кешовика може ли да повлияе на пазара ако
> финансите му са от порядъка на 50-90000Е.
> Дали неучастието на пазара на имоти от хора с
> подобен ресурс може наистина да наклони везните.
>
> Дали наистина цената се диктува от голямата маса
> /условно/ хора с пари в брой от 50-90000Е или
> други участници побутват пазара в желаната
> посока.
>
>


Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 18:18:49
Днес пихме по едно кафе с приятели (темата имоти е актуална)
Единият имаше спомен че преди 5 години апартамента му(тухла) е струвал 10 000 евро - искали 14 000 но склонили и на 10 000
Другият сподели че преди около 6-7 години ЕПК център - го е платил 8500 долара

Не обсъждахме квадратури защото и двамата казаха че когато са купували цената си е била за жилището (такова каквото е ) никои не смятал на квадратен метър, никои не е смятал общи части и тн....

Знам че сега много хора ще кажат че е поскъпнал живота -да така е поскъпна но чак пък дестки пъти.......

Въпросът сега не е кави са цените или какви ще бъдат цените , сега въпросът е дали продавачите изобщо ще успеят да продадат имота си

Тези които не ги устоива състоянието на имотния пазар в момента -просто изтеглиха офертите си от пазара и търсят други алтернативи за имота си

Тези обаче които по една или друга причина твърдо са решили дапродават - какво правят ?

Сделки няма - няма и да има .....всеки ден центе падат ...
Тук се твърди , че имтите са паднали с еди колко си процента за еди колко си време - преди няколко дни една позната ми каза че с мъжа и решили да купят имот защото им паднали пари които не са очаквали , но забележете щели да чакат да паднат цените - с две думи до момента това измамно падане и двоино плащане на общи части -явно не хваща........хората си чакат истинския спад или иначе казано - онази сметка с наема и годините .....

Банките започнали пак да дават кредити (смешка) и затова ДСК пуска реклама че дава забележете (потребителски) кредит до 2500 евро ,срок 5 години лихва малко над 10%
Какво стана - нали 5000 лв не са пари ? Къде са им офертите за 50 000 евро без доказване на доход ?

Народа е стадо - стадо беше и през 97 ма когато му обраха парите ....и понеже нашенеца за 10 години не можа кои знае колко да забогатее му приложиха другия вариант-на ти кредит ..пък децата да му мислят после ...

Всичко беше измама БГ не успя да постигне икономическия разтеж на останалите страни , а всички знаемхе че разтежа се подържаше с кредити - истинските пари обаче които бяха предвидени за икономиката и инфраструктурата бяха тихичко откраднати покраи кредитната еуфория на масите.....хляб и зрелища ........

Да ние честито и спирането на Кремиковци ! Още една малка армия от безработни !

Уважаеми съфорумци, приятели - политиците замазват положението с много плитки лъжи за финансовото положение в страната и за безработицата - защото идват избори

Аз направих вече своя избор и в изборния ден отивам за риба !
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 18:31:51
dival Написал:
-------------------------------------------------------

>
> Уважаеми съфорумци, приятели - политиците замазват
> положението с много плитки лъжи за финансовото
> положение в страната и за безработицата - защото
> идват избори
>
> Аз направих вече своя избор и в изборния ден
> отивам за риба !



Така ще е-докато ходиме на риба по време на изборите-Няма да се оправиме!!!-Комунягите ще ни управляват още дълго време. Щото техният електорат по време на избори не ходи за риба!!!! :g: :g: :g: :g: :g: :g:
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 19:04:25
Купувач, това си моя избор! Иначе които иска да ходи да гласува , през годините аз съм се нагласувал вече .....
От тук на татък аз кредит на доверие не давам! Нека първо политиците да ми докажат че могат нещо да направят и после ще гласувам
Следващата стъпка е да си стегна куфарите , защото лично на мен ми писна
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 19:29:13
dival Написал:
-------------------------------------------------------


> Аз направих вече своя избор и в изборния ден
> отивам за риба !


Върви, върви за риба, но не се връщай поне 4 години и продължавай все така да си ловиш попчета, цаца, може и лапнишаранчета.Тя, държавната мафия, точно на такива като теб разчита, в изборния ден да ходят на лов - за мухи ли, за риба ли, без значение.
*xxx*

Те на такива у наше село им викат пухльо, комбинация от 2 цветисти думи. *black eye*
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 20:03:35
pepa усещам че си много тъпа путка и просто няма да се занимавам с теб
и понеже знам че такива като теб не могат да се обидят на интелект , направо ти казвам че и на снимка съм те виждал ..... :] изглеждаш зашеметително (комбинация от две думи ) :]
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 20:44:22
ЕЕЕ....Дивал ,
Не ти прави чест да използваш такива думи......
Пепа не заслужаваше такава реакция......
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 20:50:46
и аз не заслужавам - пухльо
просто отвръщам на удара
защото кака ти пепа нито ме познава нито знае нещо за мен , че да дава квалификации
тя госпожата се дразни на такива като мен които няма да гласуват -всеки обаче има право на избор -нали ?
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 20:51:13
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> pepa усещам че си много тъпа путка и просто няма
> да се занимавам с теб
> и понеже знам че такива като теб не могат да се
> обидят на интелект , направо ти казвам че и на
> снимка съм те виждал ..... изглеждаш
> зашеметително (комбинация от две думи )
>


Щом така мислиш, а, ти, наистина яко си се размислил, значи е така. Няма начин да споря с теб, прав си.
Re: А ти другарю КЕШОВИК по пет стотинки ли взимаш доматите
16-05-2009 - 20:57:51
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> pepa усещам че си много тъпа путка и просто няма
> да се занимавам с теб
> и понеже знам че такива като теб не могат да се
> обидят на интелект , направо ти казвам че и на
> снимка съм те виждал ..... изглеждаш
> зашеметително (комбинация от две думи )
>


Дивале, гадно е да се държиш като тъпо селско парче.Случайно захлебило и доволно от това което са ти отпуснали от трохите.

Не гласувай, но и не недоволствай ако нещо не върви.

А за Пепа не бери грижа.

Ако си и наполовина готин колкото е тя, цена няма да имаш.

Не ме разочаровай и бъди джентълмен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход