Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокери изнудват хората да продават

Публикувано от patriot 
Re: Брокери изнудват хората да продават
08-05-2009 - 22:06:30
avatar
patriot Написал:
-------------------------------------------------------
> Приятелю,азго отдадох под наем за 2 години на
> фирма,за 420 Е на месец,тъпо би било да го
> продавам за без пари,носи ми дивиденти,на хубаво
> място е...а за банките,не съм експерт,може и да си
> правА за кирилицата,,,аз мога и на латиница,и на
> кирилица,и то еднакво бързо,просто защото се
> използват еднакви клавиши


Много си ми симпатичен, но си доста хаотичен. Щом си дал изгодно под наем, защо провокираш с оплаквания, че някакви брокери специално са те открили, зая да те тормозят да продаваш на безценица?
Вече писа, че можеш и на шльоковица, и на кирилица. Помолихме те да е на второто. Защо продължаваш да ни мъчиш ? smiling smiley
Re: Брокери изнудват хората да продават
08-05-2009 - 22:58:26
На мен лично брокера ми направи услуга като дойде да ме дигне по бели гащи с думите - имаме клиент утре е сделката .Сметнах че за 1 сезон под наем се вади 3% от днешната (спекулативна)продажна цена , и че след година цената на имота ще е надолу с минимум 20-30% в най добрия вариант и казах - има сделка.Наема в случая не помага.
Re: Брокери изнудват хората да продават
08-05-2009 - 23:38:04
patriot Написал:
-------------------------------------------------------
> V MLadost 1 obache sa ot nai-starite paneli,taka
> che za tam okolo 900 spored men..inache metroto si
> e metro,spor niama..a ti prodavash li,chastno lice
> li si ili agnecia?


Aпартамента е на приятелката ми и не съм брокер.Токо що я питах и каза,че и за 900 е навита. А иначе просто се заядох с Турбозол,защото не вярвам,че има сделки на цени от 1100евро.
Re: Брокери изнудват хората да продават
09-05-2009 - 00:23:15
avatar
Kara Написал:
-------------------------------------------------------

> Aпартамента е на приятелката ми и не съм
> брокер.Токо що я питах и каза,че и за 900 е
> навита. А иначе просто се заядох с Турбозол,защото
> не вярвам,че има сделки на цени от 1100евро.


Eх, мечти-и-и-и !

:}
Re: Брокери изнудват хората да продават
09-05-2009 - 00:46:50
има сделки
панели има и в Изток, и в Лозенец, и в Иван Вазов, и Хиподрума, и в Медицинска академия, и Белите брези, и до Руски паметник, и до Оборище
Все добри места
Имам известни подозрения, че е този:
Цена: 68000 ?
Тип на обявата: Продава
Вид на имота: двустаен
Тип строителство: панел
Етаж: 5-ти етаж
Квадратура: 68
Апартамента се намира на ул."Райко Жинзифов".Тихо и спокойно място н широкия център на Столицата.Състои се от коридор ,кухня ,хол и спалня.Две бани и отделно тоалетна.Тераса пред кухнята.Прозорци ПВЦ дограма.Външна интериорна врата.Настилките са в коридор и кухня теракот,хол стаи на ламиниран паркет и тераса на теракот.Бани и тоалетни на теракот и фаянс и нов санитарен фаянс.Стени и тавани на латекс.След ремонт..!!!

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-09 00:54 от dragula.
Re: Брокери изнудват хората да продават
09-05-2009 - 09:29:42
Честит празник на всички Николаевци днес,пак,по летния календарsmiling smileyЗа моя апартамент и наемателите ми...хмм,не е сигурно,че след 2 години ще е 20-30% надолу,те вече паднаха с толкова,а и наема за 2 години не е 3% от стойността му,защото имота не е 150000 Е,а просто 85000,което си е около 13% от стойността му winking smiley Освен това,наемателите имат опция да го купят на изплащанеsmiling smiley Камелия,ти също си ми много симпатична,но наистина има много твои колеги,които мислят че повечето пасем трева *stop*
Re: Брокери изнудват хората да продават
09-05-2009 - 15:04:08
patriot Написал:
-------------------------------------------------------
> Приятелю,азго отдадох под наем за 2 години на
> фирма,за 420 Е на месец,тъпо би било да го
> продавам за без пари,носи ми дивиденти,на хубаво
> място е...а за банките,не съм експерт,може и да си
> правА за кирилицата,,,аз мога и на латиница,и на
> кирилица,и то еднакво бързо,просто защото се
> използват еднакви клавиши

Миналата година продадох двустаен който беше даден под наем. До Нова година постоянно се ядосвах, че съм го дала за без пари обаче от тази година разбирам че съм направила сделката на живота си.Направо не мога да повярвам, че така рухнаха цените след нова година. Естествено цялата сума е депозирана в българска банка и мога да си направя равносметка:
Преди - от наем: +480 лв, на месец Сега от лихва : +830 лева на месец,


Re: Брокери изнудват хората да продават
09-05-2009 - 17:03:10
85 000Е щото си смяташ имота по 1000Е на квадрат ако е 85 кв . ако след 2 години успееш да го продадеш за 40 000 Е плюс наема за 2 години 10 000Е ще ти струва 50 000 Е. Ще загубиш - 35 000 Е. Дано греша- ама ако се сбъдне прогнозата дадена от Сащ.
Re: Брокери изнудват хората да продават
09-05-2009 - 18:39:38
А как ти звучи това -продаваш сега за 85 000 и след няколко месеца купуваш 2 за по 40 000 .
Анонимен потребител
Re: Брокери изнудват хората да продават
09-05-2009 - 19:45:27
Абе то добре звучи ама първата част с продаването е малко ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход