Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокери изнудват хората да продават

Публикувано от patriot 
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 11:27:29
искаш ОКОЛО 89к а ти дават 80к - какъв е проблема? десетина процента надолу са си неще разумно и нормално от години. това не е хляб в магазина, та да му сложиш твърда цена. щом говориш за сума от порядъка на 180к лева, което е средногодишната заплата в бг за 20+ години би трябвало да си готов на малко колебания в цената. дали самата цена е неразумно висока или не - хората вече ти обясниха, че даже се и посмяхме малко. аз просто не виждам причина да скачаш като ужилен и да клеветиш и обиждаш брокерите само защото никой не откликва на нераумните ти искания. ясно е, че в америка сега положението не е розово и много хора са без работа или с непосилни кредити, но и в бг не е по-добре - не можеш да очакваш че там като си го закъсал ще скочиш до милата родина, ще продадеш на мама апартамента и ще вържеш двата края. просто не става - и тук е криза. разходи се и питай в някои агенции колко сделки ОБЩО са направили за тази година и пак си прецени дали 65к са разумни или неразумни. според мен просто си си правил сметките без кръчмар, и сега се ядосваш - ядосвай се на себе си, изтървал си момента...

колкото до отдаването под наем - там те чака поредното разочарование... ама да не тръгнеш пак да обвиняваш брокерите, че не искат да ти го пускат за 700е на месец!

иначе успех ти пожелавам, дано да успееш да реализираш мечтите си
*beer*
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 11:38:43
Aпартамента е за 800 лева под наем,за още 3 години напред,не виждам къде ми е проблема?А и апартамента не е на мама и тате,а си е мой,те си имат техни си smoking smiley Освен това,аз имам и друга тема тук-който не иска да загуби,да не продава точно сега или на всяка цена,така че и аз се придържам към този модел winking smiley
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 11:53:32
ами не продавай, пази си го - аз не виждам някой тук да ти го иска. я виж колко оферти има само в интернет сайтовете - едва ли някой е опрял точно до твоя апартамент. като не ти стигат 55-60к евро за панелката ти - пази я! нали и децата ти трябва да имат нещо след време.
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 12:00:23
а каква е гаранцията, че ще е под наем на тази цена още 3 години???
мислиш ли, че ако съседните апартамети станат по 300 няма да си пред дилемата - 300 или нищо?
и как така хем имаш гаранция, че ще е под наем още 3 години хем го продававш - тези квартиранти какво ще ги прави новия собственик?
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 12:56:08
Имат си договор за 3 години,а и за мен 300 са като 400 winking smiley
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 13:36:49
patriot Написал:
-------------------------------------------------------
> Имат си договор за 3 години,а и за мен 300 са като
> 400


че то тоя договор не е ли малко в тежест и предполагащ допълнително намаляване на цената????
и какво ще стане ако бизнеса на твойте квартиранти спре - ще теглят заем за да плащат високия наем ли???
ааа, да те са големи мазохисти явно
всички ще са с по-ниски наеми но те ще плащат щото са плащачи!
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 14:04:42

Серсем,

Нищо лично,
просто такова обръщение бяха използвали към него. При Вас ник/мнение издава чар, докато при Патриот/инатливи глупости = гламав (?).
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 14:17:53
Инатливи глупости и гламав има толкова връзка,колкото и цените на имотите с този сайт...според Вас :]
kid
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 14:22:46
patriot е хитър - иска да продаде копторчето и да си купи още една къщичка в Щатите, за да я дава под наем за $700-800. То е ясно, че скоро ще остане без наематели тук, на тази цена - или наема ще падне. Всичко, което се изнаписа - но не му било спешно, но си имал имоти и там - не ни интересува, нито нас нито пък купувачите. Да си го държи като му е толкова ценен. И да работи без брокери, Закрийте тази тема
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 15:19:12
Работя с брокери,но не с такива,които го преценяват по тяхно си усмотрение и те убеждават,че сега или никога... :] А в УСА...за 100000$ не можеш да си купиш нещо,от което да взимаш 700$ наем...който не е бил там,слуша само слухове...Евтините къщи са в безлюдни райони и райони негодни за живеене *stop*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход