Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокери изнудват хората да продават

Публикувано от patriot 
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 16:03:47
avatar
patriot Написал:
-------------------------------------------------------
> Работя с брокери,но не с такива,които го
> преценяват по тяхно си усмотрение и те
> убеждават,че сега или никога... А в УСА...за
> 100000$ не можеш да си купиш нещо,от което да
> взимаш 700$ наем...който не е бил там,слуша само
> слухове...Евтините къщи са в безлюдни райони и
> райони негодни за живеене

Мале, какво те чака сега! Как може да говориш такива неща? В една съседна тема, толкова се радваха, че някакъв нашенец си бил купил къща с тенискорт за 45 000Е......smiling smiley
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 16:44:42
Мисля че след всички подпитвания на колегата patriot, най-накрая подредихме пъзела. Той си е купил панелка изглежда за сума над 80 хиляди евро(защото каза че за 20 години ще се е изплатил), при наем от 800лева/месец, това прави 192 хил.лева за 20 години. Явно между 80 и 90 хиляди евро е долната граница на възможностите му за продажба. Толкова пари никой в момента няма да му даде. Той казва, че има клиент на 80 хиляди евро а му търси 89 хиляди, което потвърждава, че апартаментът му е закупен на тези нива. Дали наистина има клиент на 80 хиляди, ме съмнява, защото досега да е взел парите и да е избягал. Във всеки случай мога да ти кажа, че при търсена цена от 89, ако го продадеш СЕГА за 80, мисля че трябва да черпиш целият квартал smiling smiley

Успех в USA!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-30 17:19 от hrabar.
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 17:05:36
Чета тази тема и си мисля аз ли нещо не съм съвсем в ред или Патриот няма реална представа за нещата. Наем от 800 лв. на месец за панелка в Младост с договор за 3 години напред? То договорите по принцип се сключват на годишна база, като всяка от страните има клауза, че може да го прекъсне с 1 месец предупреждение.

Само за справка, пуснах обява за отдаване под наем на двустаен във Варна - на 100 метра от Морската Градина, луксозен затворен комплекс на Планекс от 2003 г. Вътрешен паркинг с врата с дистанционно, изцяло юг. Супер луксозно обзаведен (и то не по БГ стандартите за луксозно) - френска камина, фитнес, голям ТВ и пр. глупости, испански теракоти, врати от масивно дърво, даже ел. кран на балкона - да се качват лесно дърва за камината от мазето, искам му 300 Е наем на месец. От 2 седмици стои обявата, един кандидат не се е обадил да ме напсува по телефона даже. Ех какви гадове, не искат бе и не искат.

Ама това е пазара. Та 800 лв. за панелка в Младост... И то и за напред... Мечти, мечти...

Няма какво да се сърдиш на брокерите, никой не те изнудва, като не ти харесва цената си го оттегляш от пазара и толкова или си оставяш обявите, ако има желаещ да ти се обади. Точно в САЩ брокери отказват да се занимават с клиенти, искащи нереални цени за продажба на имотите си.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-30 17:08 от BulCan.
na
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 17:10:23
patriot Написал:
-------------------------------------------------------
А в УСА...за
> 100000$ не можеш да си купиш нещо,от което да
> взимаш 700$ наем...

може...
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 17:56:39
Аз кредити само че не тегля..с малка подробност,така че гледайте вие да не се набълбукате от глупости,а и в УСА имам работа за десетилетия напред..успех на вас във форума :]
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 17:59:57
Патриот

Ако я продадеш панелката за 90 к евро пусни моля те снимка на този който я е купил. Това ще е балъка на хилядолетието....

Камелия, какво мислиш за тази цена, да питам ако не е нагло? winking smiley
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 18:22:41
Нямам кредити човече,сори....Желая на всички весели празници *drink1*
kid
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 18:22:43
Ние знаем, че в Америка има работа за десетилетия напред и затова не ни трябва апартамент в София
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 18:26:58
avatar
bender Написал:
-------------------------------------------------------
> Патриот
>
> Ако я продадеш панелката за 90 к евро пусни моля
> те снимка на този който я е купил. Това ще е
> балъка на хилядолетието....
>
> Камелия, какво мислиш за тази цена, да питам ако
> не е нагло?

Не е нагло, това си е цена от първата половина на миналата година. Сега няма как да я получи- пазар няма. Ама, знаеш ли? Никога не казвам "никога"...........smiling smiley
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 18:27:39
ами като имаш работа за десетилетия напред що се правиш на маймуна за 5-6к евро повече, че и теми в нета да отваряш и хората да клеветиш че те изнудват? цялата ти история май е съшита с бели конци. не че ме интересува личната ти драма де, но по-вероятно е някоя банка да те изнудва да продаваш, а не някой брокер spinning smiley sticking its tongue out
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход