Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокери изнудват хората да продават

Публикувано от patriot 
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 09:52:21
БГ патриот живял 10 години в уса-та но и така и не е разбрал от американците, че на пазара царя е КЛИЕНТА.
явно има патриотично мислене само за определени нему изгодни ценности (материални придобивки)
щом смята, че САМО клиента трябва да се съгласи с НЕГОВАТА (на продавач) цена, то със сигурност този имот ще си остане вечно негов. Само би било добре да спре да се оплаква, че желаните от него неща не винаги са реалност.

и пак да му ПОВТОРИМ - сделка има, когато и ДВЕТЕ страни са приели, че е изгодна за тях към дадения момент!

и да потретим - КЛИЕНТА е ЦАР на пазара

и за четвърти път - оплакването на фантастични идеи и несбъдати очаквания води само до допълнителни страдания.

надявам се съм го на писал максимал ПРОСТИЧКО за да се разбере и от всеки.
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 10:24:07
Не ме разбирайте погрешно,но аз се водя от цените в имоти.нет,не си ги измислям аз,или освен в Младост да живеят всички администтратори тук и да ги завишават по собствено виждане и пристрастие:} Второ, наистина винаги клиента има право(така са ме учили и в УСА),но това не задължава собственика да си подари апартамента, защото на купувача много му трябвал или му харесвал.А и тази тема съм я публикувал,защото някои брокери(от неизвестни за мен агенции)искат намаление с 50%,а не с нормалните 10-тина...това,че нямат работа не ги извинява. *stop*
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 10:29:23
:} :} :} :} :}
ама да беше започнал с това!!!
1 имоти.нет е сайт за обявяване на ОФЕРТИ (офертни цени) - т.е. все пълен списък с несбъднати желания.
отиди на един търг публична продан и виж как са цените.
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 10:47:16
Да,но при публичната продан имотите са с наддаване,така че...пак няма нищо общо winking smiley
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 10:55:05
Имам въпросчета:
1. Колко му искаш ти на имота?
2. Колко го оценяват брокерите-"изнудвачи"?
3. Колко реално ти е предложил купувач?
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 10:56:02
верно е, че няма нищо общо.
там хората нямат време да чакат и искат пазарната цена СЕГА
там са и КУПУВАЧИТЕ
а при теб са само БРОКЕРИТЕ "изнудвачи"
ако ти не искаш да вземеш пазарната цена СЕГА, то продължавай да чакаш и да се надяваш пазарната цена ПОСЛЕ да стане ТВОЯТА цена!
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 11:09:50
Аз не емигрирам приятелю,аз живея и работя там,връщам се тук всяка година по няколко месеца и не съм от хората, които продават на всяка цена *stop* Имам си имот и в Щатите, тук даже два, така че помисли какво казваш, преди да констатираш кой колко е зле.А "gogolcho",апартамента се продава за около 89, клиенти дават около 80, брокери напъват за 65...смешно е....
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 11:13:24
Еми разберете се за 84-85 и готово, какво му мислиш толкова winking smiley Или искаш да му вземеш цената без никакъв коментар?
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 11:17:27
не бе, той иска да вземе 88 999 ама те КУПУВАЧИТЕ нали са лоши е не магат да разберат каква мега отстъпка им се прави!


п.с. жалко, че не е прихванал нещо от запаното мислене а щом се върне тук пак си става същия балкански субект.
Re: Брокери изнудват хората да продават
30-04-2009 - 11:26:14
Всъщност продавам тук,за да си купя още нещо там...ако четеш внимателно,в USA съм от 11 години,помисли дали съм се "набълбукал" :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход