Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокери изнудват хората да продават

Публикувано от patriot 
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 15:32:57
Hrabar,men sa me podbrali brokerite,zastoto apartamenta naistina mi e top location,blok 220 v Mladost-2(koito poznava Mladost)Otkroveno ne iskam da go prodavam,no poneje pak zaminavam za USA i predpochitam da go rpodam,a ne da go dam na niakoi naematel da go susipe,dokato me niama..Smeshnoto e,che tezi koito se obajdat,zapochvat da me ubejdava kak v raiona vurveli po 70000,ama az kato gi razgledah koi i kakvi,te naistina i po 60000 ne struvat...purvi etaj,posleden,otpred blok se stroi,techove..ei takiva raboti..taka che dori v edin kvartal,niama ednakvi jilishta winking smiley
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 16:01:49
patriot

За панелка всичко над 20 к евро е печалба. Съответно загуба за другата страна. Лично мнение.
А като не ти харесват цените - не продавай. Накажи ги тези алчни брокери и купувачи. winking smiley
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 16:28:07
Нека да плачат *angel*
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 17:54:07
patriot Написал:
-------------------------------------------------------
> Hrabar,men sa me podbrali brokerite,zastoto
> apartamenta naistina mi e top location,blok 220 v
> Mladost-2(koito poznava Mladost)Otkroveno ne iskam
> da go prodavam,no poneje pak zaminavam za USA i
> predpochitam da go rpodam,a ne da go dam na niakoi
> naematel da go susipe,dokato me niama..Smeshnoto
> e,che tezi koito se obajdat,zapochvat da me
> ubejdava kak v raiona vurveli po 70000,ama az kato
> gi razgledah koi i kakvi,te naistina i po 60000 ne
> struvat...purvi etaj,posleden,otpred blok se
> stroi,techove..ei takiva raboti..taka che dori v
> edin kvartal,niama ednakvi jilishta

големи вицове четем днес
топ локейшън - младост 2
какви ли са тези на оборище, докторски паметник или пък алабин? сигурно са мега хипер тотъл топ-топ локейшън - на пъпа на света така да се каже

всеки си мисли, че неговия имот е най-хубав и най-скъп
в това няма нищо лошо - имотите в БГ винаги са били емоционално обременени имайки в предвид манталитета, народопсихологията и ирационалните напъни на средностатистическия българин, който обикновено е скъп на триците и евтин на брашното

бих те "посаветвал" да не го продаваш, да не го даваш и под наем, направо го зазидай и заминавай за уса-та
след 30 години като се върнеш мож и да ти дадат исканата от теб цена *tired*
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 18:18:01
Аааа, разбрах сега. Искаш да го продадеш, но няма кой да ти даде ХХХХ Евро/м2. Някой се е опитал да ти обясни ситуацията и ти си мислиш, че това е изнудване. Аз си помислих, че някой заплашва живота ти, с цел да те принуди да продадеш панелката smiling smiley. Ами недей да го продаваш, не го давай под наем за да не се съсипе това архитектурно чудо и заминавай за USA! Не виждам какъв ти е проблемът!
Между другото "топ-локейшъна" на бл.220 не искам да го коментирам, точно защото знам къде е блока! И като отидеш в УСА не им казвай, че имаш на "топ-локейшън"...ще вземе някой да ти дойде на гости...да не се излагаме пред чужденците...
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 18:21:15
avatar
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> големи вицове четем днес
> топ локейшън - младост 2

АААА, Хуба-Буба, не си допрочел до края - не просто Младост 2, а БЛОК 220 В МЛАДОСТ 2!!! Виж го хубаво на БГ Мапс, не е просто в Младост 2, а е на булевард Александър Малинов, където сутрин в 8.30 се движиш със скорост от 20 метра на минута. Малко по-нататък има Макдоналдс, има и Била и Кауфланд, къде отиваш може би :] :] :]
Тия Оборища и Алабини изобщо не ги ври тука, пет пари не струват пред блок 220!!!!

:} :} :}
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 18:27:23
avatar
zlostyr Написал:

> Тия Оборища и Алабини изобщо не ги ври тука, пет
> пари не струват пред блок 220!!!!
>
>


Ти представяш ли си как се живее на Алабин? Че е идеален център, че е незаменим за офис, за магазин- да. Но, за живеене? Или прословутият ви "топ локейшън" се определя единствено от разстоянието му до Министерския съвет? :]
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 18:31:30
xa xa ! to veche niama prosti xora ima bezxaberni :ami:
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 18:53:23
mai na Alabin padna sgrada veche,v Mladost da ste chuli da e stanalo nesto takova :cry: A za Oboriste...tam mi e ofisa...just office,no ne stava za jiveene *drink1*
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 19:11:20
Моят постоянен адрес по лична карта е 219. Не живея сега там. 219 е много по-добре, защото пак е близо до комуникации и магазини, а е на тихо място - втора линия и е защитен от шума от към булевардите.
Това не е топ локация, но за мен е по-добър вариант всичките Манастирски ливади.

За мен топ локация е улица Батенберг номер 10, но да гледа към градинката на Народния театър, а не към вътрешен двор. Следете там цените, когато става дума за топ локации.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход