Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокери изнудват хората да продават

Публикувано от patriot 
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 11:33:00
Патриототе, ти кво? Изнудваш хорат да не продават ли? Е бива ли така? *angel*
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 11:39:22
Haha..tova kato edno vreme premiera Dimitar Popov "za boga bratq ne kupuvaite",zastoto vijdat eli,salamite bili skupi...sega puk apartamentite im skupi-ednite stoto sa paneli,a drugite stoto polovinata jilishte e niakude po asansiorite..Naprotiv "Prodavaite hora i pak kupuvaite",za da ima balans...A tozi deto kaza,che Mladost bilo geto...da se obosnove,sled kato tuk ima vsichki udobstva? *book*
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 11:40:51
София е квартал на Младост. winking smiley
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 11:43:04
avatar
Panther1 Написал:
-------------------------------------------------------

> Иначе си има клиенти и за лукса и за евтините
> жилища. Въпроса е цената да отговаря на качество /
> локация /инфраструктура. 1000 евро за някое
> панелно гето ... който продал, продал. Баламите
> свършиха. Или по-скоро банките ги отрязаха от
> финансиране, то иначе баламите в Бг край нямат.


Ето това много хора не разбират- говориш и ти за "панелно гето", само дето там разстоянията между блоковете са големи, има градинки и детски площадки, детски ясли и градини, училища, асфалт и спирки на градския транспорт + всякакви маршрутки. Има магазини, банки и всичко, което се сетиш.
Какво има в "топ локейшъните"? На какво разстояние са строени блоковете? За качеството няма да говоря.............
Разбира се, че банките ще отрежат първо панелите- нали инвеститорите, които са теглили големите заеми, трябва да могат да продават, че да ги връщат. За мен, най- големите балами са тези, които се завират в едно стайче 20кв., което гордо се нарича хол-трапезария-бокс и спят в клаустрофобичните 10кв., като са платили 20% идеални части. Които газят кал до уши и се чудят къде да карат децата си на градина и училище...........
Анонимен потребител
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 11:44:31
patriot, що не вземеш да пишеш на кирилица, или с това си писане изразяваш патриотизма си?
Анонимен потребител
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 11:47:04
Quote

За мен, най- големите балами са тези, които се завират в едно стайче 20кв., което гордо се нарича хол-трапезария-бокс и спят в клаустрофобичните 10кв., като са платили 20% идеални части. Които газят кал до уши и се чудят къде да карат децата си на градина и училище...........

Това казваше ли им го на баламите като им го продаваше?
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 11:49:03
Хол, трапезария и кухненски бокс има и на 13 кв.м.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 11:54:11
avatar
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:За мен, най- големите балами са тези, които
> се завират в едно стайче 20кв., което гордо се
> нарича хол-трапезария-бокс и спят в
> клаустрофобичните 10кв., като са платили 20%
> идеални части. Които газят кал до уши и се чудят
> къде да карат децата си на градина и
> училище...........
>
> Това казваше ли им го на баламите като им го
> продаваше?


Наистина си много дребнав и заядлив, бетер селска клюкарка!
На теб, лично, поне сто пъти съм ти писала, че ново строителство не продавам- точно поради тези причини. spinning smiley sticking its tongue out
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 11:56:59
Какво пишат вестниците и какво определят брокерите за "топ лопкейшън" МЕН не ме интересува. Аз си имам МОИ критерии - не ми се четат/слушат идиоти. Така че това, което за някой брокер е топ локейшън за мен може да е пълнен шит.
За панелните гета - всеки си решава. Има много моменти - градинките и разстоянието са само едно. Поддръжката, средата като цяло, хората. С какви деца ще расте и играе детето ми (евентуално). Нищо лично към работниците от кремиковци и техните деца, ама възпитанието е въпрос на среда и тя не е само в къщи, а и в училище, пред блока/къщата, в квартала (не ги знам децата сега играят ли си)
Училища и банки има навсякъде, градините не стигат почти навсякъде.
Младост беше много добре преди време сега много от районите дори и там са ужасно презастроени.
Люлин, Надежда, Дружба, Купелите етц по-крайни панелни квартали. Също имат няко предимства. Ама си имат и недостатъци. Това че няма ново строителство не е случайно. Има причини хората да не искат да строят там - просто упувачите са малко. При все че парцелите със сигурност са по-евтини.
Такива неща. Иначе аз съм казал, живял съм в няколко панела. Ако съседите са свестни и организирани, ако транспорта е добър и ми е удобно за работа не виждам никакви проблеми. Бих купил и панел, стига да преценя че цената съответства на локация, възраст, и състояние на ВХОДА (евентуално блока).
Re: Брокери изнудват хората да продават
29-04-2009 - 12:00:41
Тинки,ако искаш вярвай,но аз наистина съм патриот,живях в УСА 10 години и се върнах да "градя"и аз не знам какво.Мога да пиша и на кирилица, и на латиница,мога да живея и в къща, и в апартамент,но...чудя се как българите се ловим на разни слухове,догадки итн..Аз знам,че Камелия е брокер,но забележи по-нагоре,казал съм "някои брокери",а тя между другото е винаги права,в това което пише тук.Кажи ми ти,как някой сте ме убеди да си продам 100 квадрата,било то и панел,на топ място в Младост-3 за 500 Е на квадрат,защото било по-хубаво да отида в нов блок "някъде си"и да се свра в "луксозната"кутиика,в калта и да поздравявам съседите от съседния блок *stop*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход