Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
01-05-2009 - 16:26:16
анита Написал:
-------------------------------------------------------
> Българският имунитет срещу кризата се крие в
> 7-звездни комплекси.
>
>

Абе тези звезди за комлекси и хотели нашите за нищо ги нямат. То в света има само един 7-звезден хотел.

Иначе за "имунитета" срещу кризата - нищо ново, то и през 1992 г. в България имаше милионери. Спомням си точно тогава се бях прибрал за 20 дни и бях чел за някъква циганска сватба, на която булката и младоженеца били наели хеликоптер, от който са хвърляли над съответния град банкноти със шепи.

Луксозни яхти, хеликоптери, коли и имоти винаги ще има някой да купува, това не решава въпроса с икономическата криза.
Re: Преглед на печата 2
01-05-2009 - 22:07:30
“Капитал“: Организирана парламентарна група
BLITZ - 01 Май 21:25
Вероятността патроните на Дупница и обвиняеми в рекет и пране на пари братя Галеви не само да се кандидатират, но и да бъдат избрани за народни представители, е повече от реална. Ако те се регистрират, ще получат имунитет, разследването срещу тях ще бъде спряно, а арестът им – отменен. Това пише в материал в. “Капитал“.
Няма никаква пречка светлият пример на “братята“ да бъде последван и от други оперативно интересни граждани. Ако това се случи, можем още отсега да си представим конструкцията на следващия парламент.
Предвид медицинския характер на делото срещу тях, едни други братя - Красимир и Николай Маринови - Маргините, могат да ръководят без проблем парламентарната комисия по здравеопазване.

Предвид милитаристичния си уклон Златомир Иванов-Баретата чудесно би паснал като ръководител на комисията по отбрана. Космополитът Христофорос Аманатидис-Таки (грък по баща, ЮАР-ец по съдба) спокойно би могъл да поеме шефското място на комисията по външна политика. Братя Галеви могат да си разделят комисиите по вътрешна сигурност и обществен ред и тази за социална политика (предвид развиваната от тях в Дупница активна филантропска дейност). Рапърът сводник Ванко 1 предвид едноименната поправка в Наказателния кодекс е без конкуренти за шефското място в комисията по правни въпроси. Валентин Димитров-Вальо Топлото може да поеме комисията по енергетика и т.н., и т.н.

Всъщност въобще не е смешно. Конституционно право на всеки е да избира и да бъде избиран. Всеки също така има право на бърз и справедлив процес. Подмяната на основните демократични ценности обаче е факт. Доброто и лошото се смесват. И този път разпадът не става заради някоя дупка в закона. А просто защото някои хора се усетиха по-силни от държавата. Не за друго - държавата сама им го позволи, коментира изданието. /БЛИЦ
Re: Преглед на печата 2
02-05-2009 - 13:28:07
Re: Преглед на печата 2
02-05-2009 - 15:08:17
avatar
Предлагат нови автомобили на по-ниска цена от употребявани ??? *xxx* *write* Да очакваме скоро и новината - Предлагат нови жилища на по-ниска цена от употребявани ?!

Quote

Търговците предпочитат да изпразват препълнените си складове дори на загуба, само и само да продават, като по този начин "не затварят" за дълго време големи суми, които обикновено си набавят със заеми.
Re: Преглед на печата 2
02-05-2009 - 15:23:47
А, ето това трябва и в БГ да го направят!!!



Да ги видим тогава колко ще са велики нашите предприемачи!!!! :} :}



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-05-02 15:25 от KUPUVAC.
Re: Преглед на печата 2
02-05-2009 - 15:41:11
valsodar Написал:
-------------------------------------------------------
> Предлагат нови автомобили на по-ниска цена от
> употребявани ??? Да очакваме скоро и новината
> - Предлагат нови жилища на по-ниска цена от
> употребявани ?!
>
То и сега е така-ново строителство на гола ливада е по-евтино от старо в квартал с добра инфраструктура, детски градини, училища, магазини и т.н.

Re: Преглед на печата 2
02-05-2009 - 15:58:05
Aйде пак здравейте , драги съотечественици...
Изпървом, да не се чудите кой съм, вижте поста на Г-н Тепавичаров в една друга тема.
Драги съотечественици , в криза сме, пардон …… в криза сте…вие де, не ние.. Мен не ме мислете, аз вече съм в по-добрия свят, а от вашия каквото можах, завлякох - за родата , за децата…, за внуците.. Така са ме учили като манечко. Се пак да се разбереме, мен ме е учил животът между козите, а не професори от Сорбоната, ха-ха-ха-ха. Ама после ми беше от полза, защото като ми се наложи да управлявам държава, тия от Сорбоната много-много не предеха, , понеже методите им се оказаА неприложими за нашата действителност, а мойте методи работеА безотказно. Отпърво опитаАме некой демократични методи, дадооме думата и на разни опортюнисти и какво се получи – Големата говорилня се получи. И аз тогава се сетих какво правеше пръча около Великден като му се доще-налита и не пита, иначе си остава само с мерака , ха-ха-ха. И аз приех този метод: дОще ли ми се нещо, налитам и си го вземам. На най-любопитните обяснявахме че нас ни е избрал народа с 99.9999999 % мнозинство (протоколите се пазят) и нашите желания са желанията на народа, следователно ако са против нашите желания , са против желанията на народа, а щом са против народа , разстоянието до затвора за най-любопитните е по-малко от разстоянието до задничетата на симпатичните им съпруги, мерено по права линия под юргана……… Ха-ха-ха...... и любопитството им пресъхваше като сълзите на изоставена мутреса при вида С-класата подарък за сбогом. Верно , и на времето сме се занимавали с глупости като караАме децата докато ритат топка да се чувствуват виновни затова , че виетнамските деца не могат да ритат топка, защото империалистите постоянно им пукат топките с едни работи , дето ги хвърлят от Б-52, ама такива беа времената. И друго учеЕме децата-като ядат вафла от 5-стотинки на всеки втори залък да се сещат че Етиопските деца не могат да ядат вафла от 5-стотинки , защото империалистите са ги изяли всичките, ха-ха-ха. Ама ние това си го говореЕме , защото Брежнев го искаше, но не сме държали да стане наверно така. Кой искАл , вервАл. Аз моите деца и унуци не съм ги принуждавал да мислят за топките на виетнамчетата и за вафлите на етиопчетата и видехте ли докъде стигнаА. Внука пие от сутрин до вечер на аванта във ВИП Брадър ли е, какво е там., плямпа дивотии, и за това ще получи четвърт милион, а внучката е вече стар парламентарен лъв и водещ моден дизайнер. При положение че целия й допир с изкуствата(в частност изобразителното) са потъналите в прах , нечетени от никой тонове безполезни съчинения и речи за изкуството на майка й. Айде да ви оставям , че може и да съм досадил…
Друг път пак..... ха-ха-ха-ха....
Re: Преглед на печата 2
02-05-2009 - 17:18:41




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-03 11:01 от Julius.
Re: Преглед на печата 2
02-05-2009 - 17:32:51
Re: Преглед на печата 2
02-05-2009 - 17:34:51




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-03 11:01 от Julius.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход