Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2
16-07-2009 - 20:04:10

До найхай главнийа писач на Западна Анадола и ректор на сичките вифове:

4-тата Загорка йа пишем на сметката на поста ти,

`Cheers
Re: Преглед на печата 2
16-07-2009 - 21:15:25
Re: Преглед на печата 2
17-07-2009 - 20:11:17
Quote

Продавач подрежда стоки по рафтовете на SOS-магазин в словенската столица Любляна. Поради рязкото обедняване на населението вследствие от икономическата криза в страната заработиха магазини за намалени стоки, чиито цени са намалени с до 70%. От тях могат да пазаруват само хора, които могат да докажат с документ, че месечният им доход е под 500 евро. Снимка Ройтерс



У нас нямаме нужда от такива магазини. всчки сме от лЕв нагоре, /с овча опашка/ :]
Re: Преглед на печата 2
18-07-2009 - 13:34:45
Re: Преглед на печата 2
19-07-2009 - 15:38:15
Re: Преглед на печата 2
19-07-2009 - 22:43:41
Quote

Хотели ще стават старчески домове
Отливът на туристи накара браншът да преустройва обектите си
[www.segabg.com]


На всекиму според потребностите :]





Quote

От агенцията посочват, че биха ревизирали дадената перспектива за БАКБ, ако скоро настъпи стабилизиране на българската икономика, въпреки че в този момент това се смята за малко вероятно.
[www.investor.bg]

Приземяване, приземяване, приземяване!!!
Re: Преглед на печата 2
19-07-2009 - 23:11:32
Позапустял е форумът нещо. Липсва оптимизъм, липсват ъпъри, липсва противоречието. Сигурно такива са били настроенията, когато "непотопяемият" Титаник се е наклонил на една страна.
Вече 300 евро никой не учудват, но и никой не ги дава. Важното е оркестърът да свири!




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-07-19 23:44 от Scyther.
Re: Преглед на печата 2
19-07-2009 - 23:54:45
Muza,

недей така с тези линкове душице! Нарушаваш ми душевното равновесие с тях!
Re: Преглед на печата 2
20-07-2009 - 00:29:58
Scyther Написал:
-------------------------------------------------------
> Позапустял е форумът нещо. Липсва оптимизъм,
> липсват ъпъри, липсва противоречието. Сигурно
> такива са били настроенията, когато
> "непотопяемият" Титаник се е наклонил на една
> страна.
> Вече 300 евро никой не учудват, но и никой не ги
> дава. Важното е оркестърът да свири!
>
>
>
>
> Редактирано 2 пъти, последният път 07/19/09
> 11:44PM от Scyther.


Виж сега , оптимизъм не липсва
Ето аз съм оптимист защото си капарирах една ваканция , даже съм и ъпър защото надигам бира на плажа
Иначе за имотите си абсолюютно прав- вече на никои не му пука колко са цените на имотите или по скоро за колко са обявени
Въпросът е че няма хора на които да им се дават такива цени за имоти ....
Да ти кажа чесно очаквам че един ще поведе хорото с ниска цена , ще продаде буквално за дни , останалите ще разберат че или продават на ниски цени и обират кеш или се правят на баровци и очакват следващото покачване след има няма 10 години
Март мисля че беше когато говорих със строител и му предложих дори цена - тогава му плащах около 30 % по ниско от това което искаше
Преди месец - не помня точно - пак водихме разговор тогава тои ми каза че е готов да продаде на цената която съм му предложил
Любезно обясних че съм се отеглил и нямам интерес , като му дадох да разбере че ако се беше се съгласил преди щеше 100 % да има сделка .....
та така .....един по един купувачите губят интерес и се дърпат
пък и чесно да си кажа маи ще стоя в БГ още 6 години (заради хлапето) ...после не се знае ......
те и яхтите са обявени за по 3 млн и гледам опашки от купувачи
Re: Преглед на печата 2
20-07-2009 - 00:44:23
3.14 Написал:
-------------------------------------------------------
> Muza,
>
> недей така с тези линкове душице! Нарушаваш ми
> душевното равновесие с тях!

:]
Защо? Да не би да си видял в коментарите, отдолу ТОВА ? Малко е старичко, но... *pardon*

Кои новини са интересни сега? Имотите ясни, борсата ясна.... Остава бат' Бойко и баба Горка - има си друга тема. Прочетох и реших да споделя...
А ти, влизаш в две теми - в едната те гложди нещо, в другата, ти се нарушава душевното равновесие... smiling smiley

Ако искаш ведрина - в раздел Общи има 2-3 темички - там можеш да я намериш, стараем се да я поддържаме. Клипче да си пуснеш, неподправен хумор да прочетеш...

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход