Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)

Публикувано от teoteo 
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
13-03-2009 - 23:46:37
най ми хареса следният абзац от обявата на къщата.

Схема на плащане: 1000 евро стоп капаро- Голям смях -то нема кой 5 лева да даде, те стоп капаро=STOP на покупката!!!

30% при подписване на предварителен договор.Индивидуални схеми на плащане-Голяма стръв ГОЛЕМ ШАРАН хваща!!!

Започване на строежа - XI 2008г. Срок за изграждане – 24 месеца-"Паживьом-увидим"-превод не Ви трябва.
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
13-03-2009 - 23:47:56
Много сте назад с информацията! Преди няколко месеца беше извършена сделка в манастирски ливади на цена 300Е с ДДС. Човека си прибра ДДС-то и му излезе 250Е/кв. м. завършено с акт 15. За да бъда коректен - става въпрос за брутна площ /около 10% общи части/
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
13-03-2009 - 23:51:58
Чакам да прочета, как такива обяви няма, и колко сме тъпи, че не купуваме на 1500 евро квадрата...

П.С. Без фирка от брокерка с изкуствени цици, не купувам! :]
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
13-03-2009 - 23:52:51
avatar
Аз за никъде не бързам.
В момента лихвата по депозита си ми покрива наема, за какво ми е тогава да купувам, след като имам актив , а не пасив който само ще нараства.

Определил съм си Април 2010-та като подходящо време за оглед на пазара и покупка, от януари догодина започвам да си го прострелвам - какво губя ?!
Нищо !
А дотогава, искренно ще се забавлявам следейки трагикомедията "Възход и падение на родните Предприемачи и Инвеститори"
Бих ги сложил в кавички, но то цялата ни държава си е за изписване в кавички, така че...


Да, тези проекти в линковете, може и да са халосни изстрели в небето, но ще са достатъчни за сплашване на юрдечките притаили се в храстите, чакащи успокояване на имотния пазар и връщането му на старите нива.

И то при условие, че веселата част все още не е започнала съвсем, като се отчете че банковите търгове тепърва набират скорост !

Един умен българин, още преди 5 години бе писал по въпроса и всичко в момента се развива буква по буква според изписаното, но кой ти в България иска акъл ?
*book* *ok*
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
13-03-2009 - 23:54:22
avatar
За съжаление това вече не е актуално..

- Ало, обаждам се за една обява за апартаменти зад Бриколаж?
- Оо, нямаме такива!
- Е как, аз чета "актуалност 13 март"?
- Да, но днес един господин на път от летището с ризка от карнавала в Рио с португалски акцент, с пура и сандвич с червен хайвер в ръка, мина през нас и изкупи всичко. Съжаляваме.
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
13-03-2009 - 23:57:01
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
13-03-2009 - 23:57:25
Зададох въпрос и никой не ми отговори:
-Защо строй-бранша не се очовечи и не земе да работи с 15-20% надценка+цената на ресурса ЮРИБОР+4 пункта?????
Хайде не ми бегайте по тъча а говорете.
И кажете за себстойността при тези цени.

То е ясно че отдавна има сделки и на 300 и на 200, нема се учудя и на 100е/м2 ако има, въпроса е че вече нервите не издържаха и почнаха публично да ги вадят на показ.
А спецялно тез комплекси , съм сигурен че ще бъдат завършени щот ще ги спукат от проверки и мониторинг, направо имам чувство че от ХЕИ и ДВСК и ДАНС офиси ще си построят там..българина е много отмъстителен и завистлив!
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
14-03-2009 - 00:01:53
valsodar Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз за никъде не бързам.
.............
> Един умен българин, още преди 5 години бе писал
> по въпроса и всичко в момента се развива буква по
> буква според изписаното, но кой ти в България иска
> акъл ?
>

Д-р Красимир Петров ли визираш?

И аз така мисля. Ще си чакаля моята цена, а междувременно се кефя на падението на "инвеститори"-те. Да са живи и здрави, че имат много да връщат!

Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
14-03-2009 - 00:03:30
avatar
@teoteo - казва се конюнктура. Подхранваше се от реклами по ТВ от сорта на "па па па па", какво странно има. Инвеститорите просто се възползваха от глупостта на масите, нещо нормално при капитализма smiling smiley
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
14-03-2009 - 00:07:30
ех, мечти

" ИМОТНАТА КРИЗА " - мечтите на бедните да се сдобият с имот, ех мечти, мечти и май само мечти
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход