Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)

Публикувано от teoteo 
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
14-03-2009 - 00:30:20
Абе чъдя се примерно утре, ако вземат да разгвъртят по медийте как в София вече се продава и на 300Е - как ли ще потръгнат продажбите :]
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
14-03-2009 - 00:32:06
Абе вие от строй бранша сте особено племе и явно трябва да Ви се обяснява по трудния начин.
Фломи разправя че без 50% принадена стойност немало живот, ..ся тва ако идеш и го тръснеш в Инвестор.бг просто ще те изнесат на носилка.
Но, да спрем дотук.
Не може, цела Европа да блъска на 8-11% печалба при надценки до 25% средно а нешенския тарикат да бичи на 500%.
Ама хайде да приемем 50% надценка.
Не, дайте 100% да им дадем.
ХАЙДЕ СЕГА МИ КАЖЕТЕ ЦЕНА НА ХАПАРТМЕНТА 1500 е/м2 колко % надценка има?
И за да не се разводняваме, приказки от сорта на " конюнктура, ма банките тфа и онофа и т.н" ги оставете настрана.
Искам тука някой да ми даде пълна разбивка на цена 1500е/м2 по РЗП с надценката и как я получава.
Приказките за пазара ги оставете за друго място.
Чакам пълна разбивка. И да видим надценката.
И за да не оставме с грешно впечатление искам да завърша:
-Природата не търпи хаоса!
Може да излъжеш един път, може два пъти, но не може да лъжеш вечно и всички.
Така че, докато не започнете да работите с нормални, търговски надценки, базирани на здрав разум и плавно развитие на фирмата която се управлява, ще учите уроците по трудния начин.
И най важно! ->Това не се отнася само до имотния сектор а до 99,99999% от Бг икономиката.
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
14-03-2009 - 00:32:19
Аз ти казах - правя копи на хартия , слагам в папка и тръгвам , като стигнем до цена вадя папката и казвам - луди ли сте ...ето вижте :}
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
14-03-2009 - 00:32:58
avatar
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> barbaron Написал:
> > gekko Написал:
> > > barbaron Написал:
> > > > Лелееее, каква стана тя бе! Тези
> цени ги
> > бях прогнозирал чак за след септември!
> > >
> > > barbaron дай линк с прогнозите ти, да
> чете
> > народонаселението.
> >
> > Изложих се като прогнозатор, но ето я
> остарялата
> > вече прогноза:
> >
> >
> > П.П. Прогнозата да се чете вече "София -
> > докторската градина"
>
> Пак се изложих !!! Те вече на Оборище станаха за
> 348 евро/м2 !!!
>
> София: Център ул. Оборище
> Цена: 80 000 Цена/кв.м.: 348 EUR
> Квадратура: 230 кв.м. Етаж: 3 от 6
> Строителство: Тухла Пусков срок: 12.2009 г.
>
> ТОП-ОФЕРТА на символична цена за инвеститори ,
> сградата е на ул Оборище и Кабакчиев , в цената
> влизат и 2 гаража , 200 кв ЧЖП , само КЕШ , само
> за частни лица , СПЕШНО
>


Барба, Барба... :] :} Дом Експрес като видиш да пише...голям хамбар 230кв.м....незнам обади се да питаш за тази оферта дали изобщо е там където са написали и дали изобщо самите те знаят какъв е случая :]

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
14-03-2009 - 00:34:01
avatar
Ааа щях да забравя - ами хайде честито на всички пчелевши и нека всенародните веселби да започнат още СЕГА *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk*

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
14-03-2009 - 00:37:26
Продавач , важното е че има оферта черно на бяло - а на мен колко ми е акъла ....и мислиш ли че няма да ходя да ги тровя
в краина сметка всички печелят от по ниски цени - дори строителите (е верно малко по малко но...)
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
14-03-2009 - 00:40:25
teoteo Написал:
-------------------------------------------------------
> Искам тука някой да ми даде пълна разбивка на цена
> 1500е/м2 по РЗП с надценката и как я получава.

Е че то е ясно как:
1) 200Е за земята
2) 300Е строителство
3) 1000Е печалба
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
14-03-2009 - 00:42:02
София в момента е такава кочина,че трябва да ни плащат,че живеем тук ако някой не вярва или не знае мога утре да постна малко снимки на планините от боклук около кофите които вятарът разнася като се стопли ще е голяма смрад може и епидемии да има!!!
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
14-03-2009 - 00:42:08
дивале, не си губи времето да убеждаваш. Просто изчакай естественият подбор да си свърши работата и се радвай на живота. Няма по-добър учител от живота. Толкова ли си я окъсал, че при падащи цени да се юрнеш да купуваш? По-добре навестявай районните съдилища.
Съвет просто...
Re: Айде честито 300е/м2 -първа птичка в София ( за тухла)
14-03-2009 - 00:45:40
avatar
Я и аз да си сложа подпис ала Продавач.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-14 00:46 от dodo2.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход