Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Съвет за цена в Белоградчик

Публикувано от Котаракът с чизми 
Re: Съвет за цена в Белоградчик
05-04-2009 - 23:15:31
avatar
И аз smiling smiley

"Щастие за всички даром и нека никой да не бъде пренебрегнат."
Re: Съвет за цена в Белоградчик
08-04-2009 - 21:27:28






Мястото и градчето наистина са красиви и уникални.Бях там септември миналата година и минах точно покрай къщата.Събота ранен следобяд-около 14.00часа. По пътеката срещнахме 1-2 ма човека и 2 пасящи кози. Обядвахме в много хубав ресторант но за 2 часа бяхме единствените клиенти.Въпреки красотата малко сам скептичен относно човекопотока.А самото място на къщата е нито за живеене нито за бизнес.Не вярвам много хора да минават по тази пътека.А и доколкото знам довършването на подобни къщи излиза по скъпо от построяването на нова.
Успех все пак в каквото и да решиш да правиш.






























































Re: Съвет за цена в Белоградчик
09-04-2009 - 06:50:52
Mitov Написал:
-------------------------------------------------------
> >
> Мястото и градчето наистина са красиви и
> уникални.Бях там септември миналата година и минах
> точно покрай къщата.Събота ранен следобяд-около
> 14.00часа. По пътеката срещнахме 1-2 ма човека и 2
> пасящи кози. Обядвахме в много хубав ресторант но
> за 2 часа бяхме единствените клиенти.Въпреки
> красотата малко сам скептичен относно
> човекопотока.А самото място на къщата е нито за
> живеене нито за бизнес.Не вярвам много хора да
> минават по тази пътека.А и доколкото знам
> довършването на подобни къщи излиза по скъпо от
> построяването на нова.
> Успех все пак в каквото и да решиш да правиш.

Благодаря за мнението и пожеланието smiling smiley

Все пак ти какво би направил(след като знаеш за какво става дума)?
И не мога да скрия, че съм любопитен :-[ Защо минавате точно от там(е как всеки я е виждал)?
Освен това сигурно си обикалял и на други места в Бг, кое те накара да посетиш и Б-чик сред тях? Ходи ли да разгледаш Магурата?
(Доволен ли си от екскурзията като цяло?)
Re: Съвет за цена в Белоградчик
11-04-2009 - 03:09:15

Ходих на гости на роднини във Видин и с тях се разхождахме в района.Минахме и през Магурата и също ми хареса(като изключим че гайда го мързеше да ни разведе и ни изпрати да се саморазвеждаме).Не помня защо точно по тази пътека сме минали,но имам спомен че дори обсаждахме как са се намерили пари да ремонтират съседната джамия а няма да се довърши къщата.(По това време правеха някакви ремонти на джамията).Помня и че останахме много доволни от храната и обслужването в ресторанта.Не съм сигурен за името но май имаше нещо в него като Мадоната или подобно и беше в двора на една къща.
Какво бих направил аз знам за себе си но моята история е различна от твоята.
В твоя случай бих предложил ако имаш къде а живееш( Не го вземаи много на сериозно) да продадеш имота и с парите да попътуваш по света(ако не си го направил вече).Ако ти остане нещо инвестираи в деца.Ако нямаш деца от това по добра инвестиция аз не знам.Ако няма къде да живееш- довърши си къщата и поне 2-3 деца в нея.
И последно-40 000 евро са приемливи и е малко вероятно да получиш повече особено в момент на криза,така че помисли добре.
Късмет
Re: Съвет за цена в Белоградчик
12-04-2009 - 18:18:51
Mitov Написал:
-------------------------------------------------------
> ....Ако ти остане
> нещо инвестираи в деца.Ако нямаш деца от това по
> добра инвестиция аз не знам.Ако няма къде да
> живееш- довърши си къщата и поне 2-3 деца в нея.
> И последно-40 000 евро са приемливи и е малко
> вероятно да получиш повече особено в момент на
> криза,така че помисли добре.
> Късмет
>

clap: ахахаха
Е как да не го възприема сериозно ве - ти нещо по-сериозно(и скъпо) от децата знаеш ли *ok*
Аз се карам с всеки човек ("Здрав българин" - както се изрази @venciev), който е женен и има само 1 дете :]
Дете, израстнало само(без брат или сестра), е с изкривено мислене - това съм го установил нееднократно с наблюдения, както и от признанията на така израстнали вече възрастни хора.

Много ме развесели clap:

Иначе собственикът на механа Мадона вече почти е завършил един друг хотел на 15 км. от Б-чик(по пътя за Сф) и за моя изненада има много клиенти(обаче аз минавах от там през уикенда само). Ти си видял колко забутана е къщата му и няма къде да се спира там. Но въпреки това при него винаги има клиенти - предимно групи чужденци. През лятото ги товари на един бус с приставка за велосипеди. Не съм го питал, ама предполагам, че ги стоварва да разгледат езерото и пещерата, а от там те се връщат сами като колоездачи(нали ги знаеш - винаги с разни каски и ръкавици). Предположението ми е, защото по целия път от Б-чик до Магурата лятото срещам велосипедисти(едни по-напред, други по-изостанали, на групички, сами, по двойки), а той върви вероятно най-отзад и ако някой се умори или му прилошее от жегата, си го закарва? Сега тоя номер май ще го прави между новия си хотел и старата механа *ok* Ама браво на него(каквото и да е решил да прави)!

Иначе тука друго се завъртат нещата с цената... ама на мен не ми се чака... както и да е, хубаво ще мислим и ще видим winking smiley

Христовият мир да царува в сърцето и дома ти и Господ да пази най-скъпото ти, а ти да си разумен и достоен пред Бога!
Re: Съвет за цена в Белоградчик
12-04-2009 - 19:21:43
Вие колко деца имате?
Re: Съвет за цена в Белоградчик
13-04-2009 - 01:07:10
Само едно засега!!!
Re: Съвет за цена в Белоградчик
13-04-2009 - 01:52:03
Браво ве, Mitov clap:
Ей това е мъжка дума! И съвет!

Аз още нямам деца, но може и мен Господ да зарадва *bow*
Re: Съвет за цена в Белоградчик
13-04-2009 - 22:58:17
Пожелевам ти го от все сърце!
И понеже сам атеист и не вярвам в господ ти предлагам да не чакаш нищо от него а да започваш сам да работиш по въпроса!!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Съвет за цена в Белоградчик
14-04-2009 - 05:13:49
е как сам ве?! Нали сега с това твое пожелание от сърце *ok*

С Дума от твоя Бог, Който е винаги сам с тебе :loveu: smoking smiley
(моята вяра няма общо с религиите както може би си мислиш, но за да не отклоняваме темата, виж каква тема съм направил тука:

[forum.abv.bg]

Тя като че ли точно за тоя наш разговор. Даже съветът ти е два пъти полезен, щото аз съвсем искам да се откъсна от опозоряващите човека и Христос религии и олигофренщини!)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-14 05:17 от Котаракът с чизми.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход