Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?

Публикувано от ivo107 
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 22:46:50
Дребна забележка,ако позволите.Свързването на метрото с влака за Перник аз лично го подкрепям.Трафика през Владая не се издържа вече.Много е!!!Но тая връзка метро-влак се прави с цел ДА НЕ ИДВАТ перничаните да живеят в София,А НЕ ЗА ДА ИДВАТ повече.
С влака ще им е далеч по-лесно да си живеят в Перник,а да идват на работа в София.

Цените в Люлин...ще поживеем и ще видим.Като тръгне метрото до младост,в рамките на половин до една година ще стане ясно на къде ще вървят нещата.
Други фактори....трасето по "ломско",градоустройствено направление "запад" изобщо не е ясно на къде ще се развива...
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 22:48:36
Някой се е набил с кредит на най дебелите цени *smiley_ahh*
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 22:55:08
Да те поправя преди се е набил сега го усеща.
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 22:59:45
Люлин ще е центъра на София , ако не на България !

-------


Който ме е слушал само е спечелил !!!



-------


Освен това нищо явно не разбирате и от технологии - скоро всичко отново ще се строи от панели ! Люлинските са най-качествени и майстори от страни прохождащи в тази посока , ще идват да се учат от нас !!!

.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 23:06:16
"Скоро" определено няма да е.Завод за панели не се вдига за ден или два,а старите са нарязани за желязо.Иначе технологията си е екстра за сеизмични райони като БГ. *yes*
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 23:06:23
Спаред НАСА Люлен е центра на галактиката.Затова цените там са неопределени в близките 10000000000000000000000 светлинни години.
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 23:11:08
Не се лигавете , тук сериозни теми за пари от имоти се обсъждат !!!

Тъй като вече и аз съм мултимилионер , заедно с другаря Иванов ще си почиваме в Дубай и дистанционно ще продаваме по 10000 евро на квадрат , а вие пълнете форума с глупости !!!

Скоро и аз като него започвам да строя МОЛ е тогава ще пукнете съвем от яд !!!!!

Но първо да разтоваря танкера с нефт , за да получа свежи пари ... тук се прецаках малко , защото паднаха цените на нефта докато доплува танкера , ама то не може човек да познае едновременно цените и на имотите и на нефта да го е** !!!

.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 23:15:28
avatar
ХАХАХАХАХА
Някой здраво се бъзика с Пунди. На него по принцип леко му хлопа дъската, обаче тази вечер наприказва много повече простотии от обикновено :]
Та реших да се поровя малко и разбрах, че има два ника миклухо:


миклухо маклай при папуасите
миклухо маклай nри nаnуасите

Забелязвате ли разликата?

миклухо маклай nри nаnуасите

Удебелените букви са латниско N winking smiley

Вторият миклухо е регистриран днес и приказва страшно много глупости. Най-вероятно някой е взел за мезе пунди :] :] :]
Другия вариант е пак да са го баннали, той да е регистрирал другия ник и да го е ударил съвсем през просото :}
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 23:19:05
Много готино един човек отива в Дубай много личности си почиват Миклухо, Ивонов,Пунди..... е това е далавера.
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 23:21:32
С другаря Иванов сме нещо като конкуренция кой е по-богат , ерудиран и кой повече червен хайвер може да изяде на едно ядене , но тази конкуренция ни дава стимул да правим пари , а в свободното време да пишем тук и да просветляваме дебелите кратуни на хората под наем !!

-------

А вие въртете конспирации ! Докато го правите цените се качиха с още 5% за един ден !!!!!

.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход