Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?

Публикувано от ivo107 
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 21:55:13
Изобщо не ме интересува дали ще станат 100 евро или не.Никой няма да ви купува гробниците.Търсете си работа това брокерите
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 22:08:06
Не те интересува защото нямаш кеш !!

Който има да купува сега , защото от март нататък графиката е стръмна !

Тук някой се опита да спекулира , като обърна графиките наопаки с FOTOSHOP , обаче такива трикове мен не ме хващат ! Сега временно нанадолу , после три пъти повече нанагоре !

----------


Четете в интернет и се образовайте - цените на имотите никога не могат да спадат , а само се качват - на това се базира СВЕТОВНАТА ИКОНОМИКА !!!!!



-----------

Като свържат Люлин с Перник с метрото , къде според вас глупаци ще купуват перничани , а ?! Ще купят моите апартаменти , а всички ще изпукате от яд !!! Да живеее моята съседка брокерка "К" , която ме светна миналата година да купя в Люлин на кредит докато даваха кредити !!! Защото сега и да искате да купите с кредит - не може, банките не са глупави да дават вече !!!! Няма всеки българин да става милионер на техен гръб !!!



.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 22:10:04
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 22:16:11
Много ефтино ги даваш.Чакай да станат па 10000евро.Чух че Перник ще го закриват и ще го изселват в Люлин.На мене много ми е приятно даживея с перничани и ще зема да си купя и аз един апартамент.
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 22:18:08
Ще искаш да купиш от мен ама няма !!! Аз на простаци не продавам , търсенето е такова , че мога да си позволя да избирам купувача !!!! Айде бегом в Младост , за Люлин не ти стигат парите !!

.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 22:29:58
Не бъди толкова лош.Що за папуаско възпитание.Не ме лишавай от божествената възможност да имам за съседи перничани чалгаджии.Това е детската ми мечта.Не знаех че ще се сбъдне.Докато носех пионерската си връзка винаги съм мечтаел за съседи от Перник,яки сръбски хитове и идилията на пещерската гроздова съчетана с шопска салата от турски домати,македонски краставици и т.н.
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 22:31:58
този е много добър. комиците дето ги гледам по телевизията ряпа да ядат, момчето наистина може много здраво да те разсмее.
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 22:36:17
Нещо започва да поовяхва този тип хумор.

Сега като изчезнаха истинските ЪП-ери, с които да се драчим, ще трябва да се задоволим с псевдо такива. Скука!
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 22:36:36
Чалгата е дълбоко в душата на българина и който се отрича от нея пикае на историята си !!!

Затова Люлин е най-българския квартал и след 20 години той ще е центъра на София , като се обедини с Перник !!

-----


Сега схванахте ли защо тук трябва да се купува и защо след 20 години ще се продава по 10 000 евро на квадрат !!! Ще ви припомня тогава ама пак ще роните сълзи като млади моми ! Докторската градина ще е гето а Люлин ще е процъфтяващия център на София !

.......................................................................
Има ли НОВИ мнения за АВАТАРА ми ?
а за срива на имотите ?
--------------------------------------------------------
Re: Шизофренията на 2009г, или така наречената НИСКА ЦЕНА?
03-02-2009 - 22:45:59
Аз пикая на съвременната българска история ,явно се помещава в тоалетната чиния.Лошото е че хора като тебе я създават.Но най лошото е че такива като тебе печелят от нея.Това го казвам сериозно.Хубавото е че печелиш от хора които си възпитал по твой манталитет и те не набиват на к.ра.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход