Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се манипулират глупаците

Публикувано от др. Иванов 
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 01:01:28
avatar
Иванов излагаш се бе, човек като теб с Бентли да живее в Обеля, аз досега никога не съм ходил в тази велика Обеля, знам че е някъде след гето Люлин, което ще рече че е по-голямо гето и от Люлин.....
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 01:14:07
Гранит,
Очевидно има места, където аз не ходя, а ги посещавате ти, македонци и сърби. С тях е пълен Несебър, но на Слънчев бряг са единици. Сергиите са една от атракциите и като отидеш догодина застани на някоя хубава озеленена алея, без сергии и брой хората. Огромното мнозинство са платежоспособни, а не само българите. Най-много пари харчат младите скандинавци, защото пият минимум по 5-6 коктейла на вечер, а по тяхна си традиция ядът телешко, което е скъпо между 20 и 30 лв. порцията. Не съм видял да правят сметка под 50 лв. на човек, а те обикалят по няколко заведения на вечер. Не може да се говори, че еди кой си германец бил беден, защото от хора на 65 г. не очакваш да се наливат с коктейли по дискотеките, но те купуват подаръци за цялата фамилия и си висят по ресторантите всяка вечер. Много пари харчат и румънците и руснаците, англичаните също. Всъщност не мога да кажа, че някой там не харчи.

Геко, и през ум не ми минава да карам бентли.
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 01:16:18
Ах какви хубави блокове има в Обеля с 100%ромско население с спряна вода и коне в апартаментите (не е шега)
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 01:16:21
avatar
Е що не? Нали си мултимилионер? Не забравяй че веднъж се живее...
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 01:17:21
avatar
Верно ли има коне в апартаментите ? smiling smiley)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 01:28:23
Иванов познавам доста хора с хотели там,знам как се ядосват че германците си копуват бира от магазина и си я пият в стаята,макета и сърби от несебър всяка вечер са в сл.бряг по клубовете ако не го знаеш значи никога не си влизал,шофери от ирландия наистина харчат,но са селяни и се бият и чупят.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-09 01:30 от granit.
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 01:30:15
В Обеля 1 няма цигани, за другите не знам. Като всеки селянин дошъл в София мислиш, че квартала, който са ти набутали брокерите е супер. Аз съм учил до НДК и всичките ми съученици живееха в този район, аз бях най-далече до ЦУМ. Сега е останал само един и той си разменя апартамента до френската гимназия за два в Обеля, защото има двама сина. Само той от 36 човека клас. Всички са продали и са се изнесли, като някой за дву-тристаен там са си купили големи къщи в околните села, вкл. един във Волуек, а е представител на американска фирма. Затова тези провинциални комплекси не ми ги навирай, поне на мен, дето съм живял на 100 м. от президенството и не ми е проблем веднага да си купя пак там. Никакви амбиции нямам да се надувам с това къде живея, защото все съм си бил в центъра.
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 01:38:37
И тези хотелиери ти го казаха това, докато се редяхте за социални помощи ли? Колите им държавата ли им ги купи. Тези истории ги слушам от 40 години, как лятото било толкова лошо, туристите толкова бедни, как си купумали от магазина, че горкият човек тази зима само един етаж на къщата ще си направи и само една нова лада ще купи на щерката, защото глад, глад. Как не измислиха нещо ново за това време. Ти като си ходил да ти направи впечатление, че бирата по магазинчетата е 1,20 бутилката, а в ресторанта е 1 лв. халбата и че трябва да си най големият идиот за да пиеш по-скъпа бира в хотела. Казах ти, там където ходя не виждам нито сърби, нито македонци, вероятно се подвизават в Лазур, Мултиплейкс и на центъра, но тава са окаяни места. като дойде сезона ще ми пишеш и ще ти кажа къде да ходиш.
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 01:43:52
granit...коне в апартаментите точно там няма,никога не е имало и едва ли ще се появят.Не,че ОБеля е центъра на цивилизацията,но КОНЕ категорично няма!Циганите са един катун там около бензиностанцията и Алди и това на практика е последното място,където можеш наистина да видиш някакви коне.Нищо необичайно или екзотично извън стандартната градска мизерия.Конете не влизат в нея.
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 01:48:30
За мен сл.бряг е само заграденото с бариери,бирата в хотела не е левче и никога не е била,а как ще ми обясниш факта,че като стана сутрин тия качествени туристи вече са си нахвърляли кърпите по шазлонгите на басеина да им пази место това и наш селянин няма да го направи.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-02-09 02:11 от granit.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход