Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се манипулират глупаците

Публикувано от др. Иванов 
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 00:15:40
др. Иванов, а през времето когато си в София къде живееш, може да сме съседи.

Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 00:34:14
Беше хубаво на слънчев бряг,но от построяването на хотела на пясъка започна безумието и става все по зле с всяка година МНОГО СЕРГИИ бе хора какъв е тоя битак.Иначе е по добре от Гърция и Турция сто пъти,но ако искат качествени туристи а не Сърби и Македонци трябва да се бутнат само няколко хотела и да се разкарат всички сергии.Има атмосвера *beer*
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 00:37:46
avatar
koganev, другаря е форумния мунчо, заедно с още няколко малоумника, които му пригласят и го боготворят. Нормалните само му се смеем на тъпизмите, на които и той самия не си вярва. Човек който твърди че сънито е рая на земята, сам прецени какъв му е мирогледа... Не си хаби времето да му обясняваш каквото и да е било, защото няма да те разбере (той има диагноза !!! ), много хора вече са му я поставяли. Той и поклониците му - брокерчета, са безнадежден случай, на бялото казват черно, но дните са им преброени.
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 00:39:34
Този македонец, е само роден в Македония, иначе от доста време е канадец и то един от най-изявените и уважавани. С брат си поддържат български вестник, църква, стипендии в университети и още куп неща. Фирмата им поне преди 15-18 г. беше трета или шеста по оборот в бранша в Канада. Няма човек от старата емиграция, който да не го познава.

Образованието е добра инвестиция, но тя е до едно ниво. По правило се успява с късмет. Верно е, че на късмета трябва да му подложиш. А за моята квалификация, написал съм прогноза, засега тя е единствената, която се сбъдва. И то по време, когато най-известните световни анализатори дадоха фира. Казал съм, че цените в Сл.бряг ще растат и те растат. Когато всички, даже предприемачите там говореха за спад. Не знам дали имаше друг, който да твърдеше това през есента, а и преди това. И в най-голямата криза, когато навсякъде по света всичко рухва с по 40-50% на комплекса цените са с 4-5% нагоре за последните най-тежки месеци. Посочи ми един анализатор от най-добрите университети, който го позна.

javcho
Когато съм в София живея в Толстой, сега ще строя в Триъгълника.
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 00:44:11
Гранит,

Най-хубавото на Сл.бряг е, че там няма сърби и македонци, а българите са много малко. Сергиите няма как да се махнат, защото се харесват на туристите и ако си забелязал, потокът е там, където са сергиите. Където няма сергии няма и хора. Ако говориш за Оазис на Пещера, морето рано или късно ще го прибере, защото от 25-30 г. настъпва в тази част на плажа, изяло е поне 20 м. и му трябват още 5-6 или една силна зимна буря. Но така или итаче ще се строи и на плажа, защото е капитализъм.
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 00:46:29
Стита бе Иванов как така в Толстой. Аз се надявах да живеш на опашката на коня eye popping smiley
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 00:50:39
avatar
Иванов тоя Толстой къде се намира? Това е едно от гетата на Сф където никога не съм стъпвал и не искам и да стъпвам, аз от човешките квартали не излизам. Иначе точно образованието е най най-важната инвестиция.... Ама кой да го проумее
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 00:55:01
Преди живеех до паметника на Ленин, сега паметника на Света София/метростанцията/, на Трапезица, но си продадох апартамента, защото избрах разума пред славата да живея на такова място и цената да съм на петият етаж при 4 метра на етаж без асансьор, без възможност да ползвам кола, защото като я парнираш вечер, ако сутринта не я изнесеш до 9 ч. след това е невъзможно, малка, неудобна баня, но за сметка на това гигантски хол, верно, че от него се виждаше президенството и партийният дом, но практически малко използваем и т.н. С парите купих апартамент в Обеля 1 и в чужбина, като този в чужбина продадох с триста зора и на малка загуба, а този в Обеля скочи от 6 пъти. Ако със всичтите пари бях купил апартаменти в "гетото" Обеля 1, сега щях да ги продам, да си откупя апартамента на Трапезица и още един малък в Докторската.
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 00:59:22
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> koganev, другаря е форумния мунчо, заедно с още
> няколко малоумника, които му пригласят и го
> боготворят. Нормалните само му се смеем на
> тъпизмите, на които и той самия не си вярва. Човек
> който твърди че сънито е рая на земята, сам
> прецени какъв му е мирогледа... Не си хаби времето
> да му обясняваш каквото и да е било, защото няма
> да те разбере (той има диагноза !!! ), много хора
> вече са му я поставяли. Той и поклониците му -
> брокерчета, са безнадежден случай, на бялото
> казват черно, но дните са им преброени.


Мушморок, като е гадно защо те заведоха мама и тати там лятото и се пр--ра яко защото пиеш вода а не биричка като нормалните.
Кога ще престанеш да обиждаш грозно.Ако не знаеш да ти припомня, че нета е анонимен само условно.Брокерите наистина са доста изнервени напоследък от пазара и да не се учудиш ако те зарадват с близки срещи от неприятен вид. eye popping smiley
Re: Как се манипулират глупаците
09-02-2009 - 01:01:04
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Най-хубавото на Сл.бряг е, че там няма сърби и
> македонци, а българите са много малко. Сергиите
> няма как да се махнат, защото се харесват на
> туристите и ако си забелязал, потокът е там,
> където са сергиите. Където няма сергии няма и
> хора. Ако говориш за Оазис на Пещера, морето рано
> или късно ще го прибере, защото от 25-30 г.
> настъпва в тази част на плажа, изяло е поне 20 м.
> и му трябват още 5-6 или една силна зимна буря. Но
> така или итаче ще се строи и на плажа, защото е
> капитализъм.

----------------------------------------------------
Ако ще се строи на плажа значи всичко е загубено,сергиите се харесват защото туристите са бедни,македонци и сърби бол явно не ходиш по клубове,Българите са най платежоспособните туристи на сънито,не е само на пещера за бутане.общо взето не си обективен меко казано.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход