Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как се манипулират глупаците

Публикувано от др. Иванов 
Re: Как се манипулират глупаците
06-02-2009 - 12:56:09


др. Иванов Написал:
> Барбо,
> След като разгледах формулите ще ти кажа една много важна и необходима за теб информация:
> Психиатричният диспансер е на ул "Екзарх Йосиф". Или Симеон, но като разпиташ, ще го намериш.

Знам, там [forum.imoti.net] работя сега. Току що изследвах Пунди Келепирски, сега се заемам с теб winking smiley
Re: Как се манипулират глупаците
06-02-2009 - 13:29:50
Само не разбирам защо му обръщате внимание на тоя. Игнориране докрай. Спестявате нерви и време. Другаря и без това е о...л много форуми. Не му давайте шанс и в този.
Re: Как се манипулират глупаците
06-02-2009 - 13:55:24
Другарю, как са цените на сънито? Има ли продажби? Строи ли се още? Я поразкажи малко, ама истината !!!

Цените са си добри, вдигат се малко, според статистиката с 3-4%. Продажби има, но естествено не е като минали години по 10-12 хил. апартамента на сезон. Довършват се сгради започнати през есента на 2007, защото лятото не се строи. ново строителство в комплекса не е започнало и това е предпоставка за ръст през лятото и есента, макар, че се довършват 4-5 сгради с по 400-500 апартамента всяка/ на Сл.бряг мащабите са други/. Мисля, че спрямо 2008 ръстът през 2009 г. ще е много малък, не повече от 15%. Дали ще започне да се строи масово есента зависи от това дали ще се изкупят новите сгради и остатъците от старите. Дано не започне да се строи, за да остане без предлагане поне една година и да се стигне на нормални цени за комплекса от 1500-2000Е/м2, защото е грехота да се продава на 800-1200, хората по две години не могат да си сменят бентлитата.
Re: Как се манипулират глупаците
06-02-2009 - 14:59:27
ми бягай да купуваш, хората тебе чакат. 400,000 оферти има!

стига си писал ами се залавяй за работа spinning smiley sticking its tongue out

като те гледам какви комплексарски глупусти редиш, много ме съмнява и за селски кенеф да имаш стотинки :}
Re: Как се манипулират глупаците
06-02-2009 - 15:14:27
Quote

Не един селски, а половината от кенефите на Слънчев бряг са мои,
и току виж съм ги запечатал, ако продължавате да ме предизвиквате !

Да са ти честити :] . Затварай си ги, и без туй туристи следващия сезон нема да видиш на сънито :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-06 15:15 от Solaroid.
Re: Как се манипулират глупаците
06-02-2009 - 15:20:38
Тук някой се е разписал от мое име. Вярно е, че др. Иванов е мярка за разумност и далновидност и е нормално неразумните ни друтари да се опитват да използват името, но за съжаление няма какво да кажат.
Re: Как се манипулират глупаците
06-02-2009 - 15:25:11
avatar
Пациент Иванов - не е ли това признак, че е време да си стегнеш багажа и да се върнеш в клиниката да те доизлекуват?
Re: Как се манипулират глупаците
06-02-2009 - 15:31:59
avatar
Викни брата на Станишев и той много разбира от имоти. Чакам да построят онова за 1 милиард на Бяла си купя там по 5000 евро квадрата.
Re: Как се манипулират глупаците
06-02-2009 - 15:34:18
Значи така, Ванка, почваме да се обиждаме , значи.....
и то едностранно.....аз съм си коректен към теб, а ти ме наричаш селянин и "нам ти още кво"
А да съм ти дал повод??

Кротко те попитах дали си пътувал със седмицата и дали си говорил с ватмана?

Да съм казал че си селянин или луд за лечение, или не дай си боже - за връзване?

Толкова много хора си говорят с ватманите, ако всеки от тях започне да се обижда , ако ги питаш дали говорят с ватмани , ще стане 3-та световна война. А ти се обиди.
Каква е тази свръчувствителност бе, Ванка?

Като комбинирахме с моя приятел доктора следните факти:

1. СВРЪХЧУВСТВИТЕЛНОСТ

2. Изявлението че ти като кмет, подскачащ от радост, че си сменил сменил Бентлито, си изкупил доматите на едно закъсало село(цитата горе),

3. Заканата че половината от кенефите на Слънчев бряг ще бъдат запечатани по твое нареждане за новия сезон

моят приятел доктора(той е психиатър) реши че ти си му шанса на животаи от тук до дисертацията има само няколко поста





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-02-06 15:44 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Как се манипулират глупаците
06-02-2009 - 15:41:53
Какво става тук бе, не ви ли е жал за човека? Изгонихте Пунди, сега искате и др. Иванов ли да се оттегли?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход