Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Колко време имат купувачите?

Публикувано от dragula 
Re: Анкета: Колко време имат купувачите?
14-06-2011 - 18:09:10
Вече нямат време.
1.9
Re: Анкета: Колко време имат купувачите?
15-06-2011 - 08:04:42
Quote
vartoglavio
Вече нямат време.

Времето е наше! (Купувач)
Re: Анкета: Колко време имат купувачите?
15-06-2011 - 09:40:36
avatar
Quote
iciltd
Quote
Imotko
Quote
javcho
Quote
Imotko
Това е писано много отдавна, и затова сега мога да го актуализирам: Падането на цените на новите тухлени жилища има граница е тя е около 15-30% над себестойността на новото строителство. За София това означава към момента /с включено всичко от по-горе/ 450 до 600 евро за среден южен квартал или по около 150 евро за краен квартал.
Това означава цени Борово, Красно село - 600-850 евро, Младост 450-600 евро, Люлин - ???.

Всъщност не виждал какво чак толкова съм сгрешил.

Сгрешил си, че не си съвсем безпристрастен и обективен. Съответно си завишил малко.

Според мен цените ще стигнат точно до твоята себестойност. winking smiley

500-600E за ново строителство в южните квартали според квартала. *ok*

Други не следя, не ме интересуват и не искам да прогнозирам.

600 за ново в Стрелбище !!! И в Борово!!! Е, сега и ако ми покажеш на кой точно парцел ще го построят това. И кога?
За сведение на хората със самолетоносачите и спасителните лодки - тия дни сделка се сключи за обезщетение в южен квартал от 33%, изводите си ги направете сами.



Здравейте Imotko,

Не е на добре да правите опити да заблуждавате аудиторията!
(вижте оцветения текст)
Колкото й да сме свободни в изказа си във форума, все пак нека не забравяме, че ни четат и хора, които нямат реална представа за събитията, случващи се на пазара на НИ...

winking smiley

Майче научих за тази прословута сделка. Ако става дума за борово...
ми те хорат анямат избор - когато от двете ти страни стъчат осем етажни калкани, какво да правиш?

а относно времето - до момента печалбат за чакащите от 2-3 години е 50% спад в цената + 50% спестни лихви ....
ако това не е далвера - здраве да е...


да не говорим за огромния избор и страхотните локации, които преди липсваха ....
Re: Анкета: Колко време имат купувачите?
15-06-2011 - 11:55:57
Купувачите чакат до новото покачване на цените.Времето е тяхно
1.9
Re: Анкета: Колко време имат купувачите?
15-06-2011 - 15:34:47
Quote
vartoglavio
Купувачите чакат до новото покачване на цените.Времето е тяхно

Да, така е. А новото покачване се отлага.
Re: Анкета: Колко време имат купувачите?
15-06-2011 - 15:44:20
Quote
1.9
Quote
vartoglavio
Купувачите чакат до новото покачване на цените.Времето е тяхно

Да, така е. А новото покачване се отлага.
И то с няколко години. Ама какво да се прави, няколко години време са нищо, в със сравнение цял живот да изплащаш безценна панелка за 1200 евро/кв.м.
1.9
Re: Анкета: Колко време имат купувачите?
15-06-2011 - 15:55:53
Quote
hunterA
Quote
1.9
Quote
vartoglavio
Купувачите чакат до новото покачване на цените.Времето е тяхно

Да, така е. А новото покачване се отлага.
И то с няколко години. Ама какво да се прави, няколко години време са нищо, в със сравнение цял живот да изплащаш безценна панелка за 1200 евро/кв.м.

Кото гледам накъде върви Страната, състоянието на съседа и общото състояние в EU - може да са няколко десетки години.
А тези с панелките за 1200 евро/кв.м. отдавна ще са клошари (ако скропостижна болест не ги отърве от мъките).
Re: Анкета: Колко време имат купувачите?
15-06-2011 - 16:03:05
Паламуд, не е с калканите, но няма значение. Исках просто да дам пример, че добрите неща си струват винаги добри пари. Другото са празни приказки.
Re: Анкета: Колко време имат купувачите?
15-06-2011 - 16:10:05
И то с няколко години. Ама какво да се прави, няколко години време са нищо, в със сравнение цял живот да изплащаш безценна панелка за 1200 евро/кв.м.

Мани ги панелките . те са тотален аут ..Аз ти говоря за "гъзарии" ,"натокани" имоти 8000е кв.м. максимално.. повече не.
Re: Анкета: Колко време имат купувачите?
15-06-2011 - 16:31:24
Quote
vartoglavio
И то с няколко години. Ама какво да се прави, няколко години време са нищо, в със сравнение цял живот да изплащаш безценна панелка за 1200 евро/кв.м.

Мани ги панелките . те са тотален аут ..Аз ти говоря за "гъзарии" ,"натокани" имоти 8000е кв.м. максимално.. повече не.
Това на Малдивите ли ? Там със сигурност са горе-долу толкова. За България си се объркал или си чукнал една нула в повече :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход