Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Времето за ПОКУПКИ идва , кредитите - отново достъпни !

Публикувано от пунди 
Времето за ПОКУПКИ идва , кредитите - отново достъпни !
27-12-2008 - 17:00:08
Иде видовден - сривовете се отлагат , мечтите се изпаряват , Лихвите намаляват,ЦЕНИТЕ СЕ УВЕЛИ......ЧАВАТ !!!

Понякога и СЛЕД Коледа стават ЧУДЕСА - ..[pazari.dnevnik.bg]

който не е купил го чака ГОЛЕМА промоция през 2015 год , ако не го ИЗЛЪЖАТ ПАК да поизчака
-----------

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-12-30 04:14 от пунди.
Сега ще те нападнат за това , че не се аргументираш ! winking smiley
Осама,

Изобщо нямам намерение да търся път за отстъпление, нито пък ще се чудя, как да извъртя/преинача думите си.

Простичко ще кажа/напиша: Прав беше. Аз сбърках. И ще почерпя, и то реално!

Пожелавам си, да имам да те черпя!smiling smiley

П.С. Моят съвет, ако искаш го приеми, ако искаш, недей:

Няма само черно и бяло.

П.П.С. С Бородин не целях да те обидя... Ако харесваш такава музика, приеми го като поздрав. smiling smiley
С нетърпение чакам да дойде първия работен ден на новата година. Веднага ша си земем едно бързо заемче от некоя бамка и ги шиткаме сичките хилки в некое луксозно, добре дислоцирано апартаментче.Дано само да не са скочили много цените. Ако пък са свършили готовите, ще си земем некое на зелено. Ох, дано не съм закъснел…….
popa Написал:
-------------------------------------------------------
> С нетърпение чакам да дойде първия работен ден на
> новата година. Веднага ша си земем едно бързо
> заемче от некоя бамка и ги шиткаме сичките хилки в
> некое луксозно, добре дислоцирано
> апартаментче.Дано само да не са скочили много
> цените. Ако пък са свършили готовите, ще си земем
> некое на зелено. Ох, дано не съм закъснел…….

Не сиии закъснел.Резни повечко винце и се поддържай на градус.
Леки утрини и горещо шкембе.
*ok*
Идете да си купите луксозно да не закъсат инвеститорите и да дойде големия срив.
КАто гледам и слушам новините , или по-скоро отсъствието на новини във вашата посока , все повече разбирам защо секва и ентусиазЪма ви-вие нямате собствено мнение - на вас ви казват кое е правилно,дресират ви (магаретата се дресират по почина - сено / слама)
Вас ви дресират също първосигнално-ще има срив,няма да има срив.........но трябва да има и такива като вас .
-----------

едва ли има място в Европата , на което да има толкова доверчивци на квадратен метър - тук е най-гъсто населено....
но пък може да сте добри в други области (вероятно сте добри-иначе трябва да откажете яденето а знаем за магарето на Хитър Петър , научило се да не яде и умряло) *ok*
-
ето един несъстоял се "медиум/АНАЛизатор" - начертал бъдещето (неуспешно) , който трябва да си търси миша дупка да се крие от срам *write*
-------------------------------------------------------------------
Re: Alpha bank-ipotetchen!
Изпратено от: Naskata (IP съхранено)
Дата: March 5, 2008 12:18AM


...защото в общите условия пише "фиксирана лихва", но после някъде е написано нещо от сорта" Банката може едностранно да промени условията по договора, в това число и досежно лихвата..." или "...фиксирана към..."
Не се връзвай...

Ако ме питаш мен-дръж си кеша до към октомври -ноември и тогава атакувай-няма да имаш нужда от кредит... може да удължиш прогнозата до октомври 2010 (подчертаното-бележка моя)
Да не забравиш да почерпиш...
----------------------------------------------------------------------

общо взето-прогнозите ви са като метеорологичните-имате винаги 50 % шанс за успех , при това провала е напълно безплатен-никой не ви търси сметка за изговорените глуп.........ости
--------------------------------------------------------
Хорица,позамислити си-какво ще се случи с един пазар,ако всички го разбират и раздават съвети по форуми ,безплатно ???
Кой ще губи-ако всички могат да спечелят ???
Поне за това не се ли сещате????
Осама...нещата са зле.И няма да станат по-добре с настъпването на 01.01.09.Чуждите банки не вкарват,а в момента ВАДЯТ капитали от тук.Не сме им в дневния ред просто.Разбираемо е за момента.Там,където са им централите,си имат достатъчно сложни проблеми.Как ще се отрази това изтегляне на нашите цени...еми то е близко до акъла.Ако нещо ще се случи след 01.01,то няма да е покачване на цените на имотите.Добрата перспектива е да останат сегашните...само дето има един проблем...къщата не е нещо,което си купуваш със спестяванията от дъвки и билетчета за градския транспорт.А като няма свободни пари в банката,няма кредити.Като няма кредити,няма търсене на имоти.Дали това ще доведе до значителен спад...малко е рано.Ама да чакаш покачване...е доста безумна перспектива.Нещата сериозно са зациклили на световно ниво.Не само у нас.По света са зациклили и за да се върнат пак нещата в релси,ще трябват години.Примири се с перспективата...някоя и друга година ще е така.Това е просто поредната криза.И други е имало и ще има.Имотите не са пазар,на който нещата се случват от днес за утре.Движението е бавно,в сравнение с движението при всички останали стоки.
salvador Написал:
-------------------------------------------------------
> Осама...нещата са зле.И няма да станат по-добре с
> настъпването на 01.01.09.Чуждите банки не
> вкарват,а в момента ВАДЯТ капитали от тук
.Не сме
> им в дневния ред просто.Разбираемо е за
> момента.Там,където са им централите,си имат
> достатъчно сложни проблеми.Как ще се отрази това
> изтегляне на нашите цени...еми то е близко до
> акъла.Ако нещо ще се случи след 01.01,то няма да е
> покачване на цените на имотите.Добрата перспектива
> е да останат сегашните...само дето има един
> проблем...къщата не е нещо,което си купуваш със
> спестяванията от дъвки и билетчета за градския
> транспорт.А като няма свободни пари в банката,няма
> кредити.Като няма кредити,няма търсене на
> имоти.Дали това ще доведе до значителен
> спад...малко е рано.Ама да чакаш покачване...е
> доста безумна перспектива.Нещата сериозно са
> зациклили на световно ниво.Не само у нас.По света
> са зациклили и за да се върнат пак нещата в
> релси,ще трябват години.Примири се с
> перспективата...някоя и друга година ще е
> така.Това е просто поредната криза.И други е имало
> и ще има.Имотите не са пазар,на който нещата се
> случват от днес за утре.Движението е бавно,в
> сравнение с движението при всички останали стоки.

-------------------------------------------------------------------------

вероятно си прав,но :
-в Европата още не е сработил в пълна степен Усовският план за "спасение" (от спасителите,де *angel* )
-тези банки - майки трябва да РАБОТЯТ - а в еврозоната при лихва 3.25 % това е доста трудно за разлика от БГ-то при 5.72 % - има разлика,нали !
да се твърди,че видите ли-"ТЕ" щели да изнесат парите навън,за това дават 8-9 % лихва по депозитити е меко казано.......странно .
Срещу една каруца чушки винаги трябва да има 100 евра (примерно)-нито повече,нито по-малко , нито ТАМ , нито тук - особено ТАМ !
Твърдението ти,че имотите са Пазар е напълно основателно , още повече,че освен пазарни правила има и едни особенни-действащи от Драгоман на ИЗТОК -наш патент,чисто БГ-йски.
Тайната е в приказката за брашнения чувал , потвърждава се и от тв репортажите за пазаруване по Коледа , изобщо в комплексните БГ нрави.
--------
истината е,че т.н. криза съществува само в главите на папагалите и тв говорителите ! При бензин в УСАта от 60 ст/литър при 40 $ / барел нефт за криза може да говори само някой с четвърт мозък !Иначе "термини" за определяне на ниските цени като ПРОБЛЕМ има достатъчно .дефлация,стагфлация,рецесия и пр.....
Искам и мен да ме депресират с бензин от 60 ст. литъра но ТЕ ме депресират с бензин от 1.80 лв и НЕ СМЯТАТ да го намаляват - защото аз плащам без да задавам въпроси-съгласен съм със всичко , не реагирам като грък а като БГ офца.............
В БГ НЯМА "друга бира" - тук не всички кренвирши са от месо !
Ще е интересно да се видят данните от БНБ в началото на следващата година с колко са нарастнали депозитите през 2008-а.Ако намаляват...при тия лихви от 8-9%...ще е лош знак.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход