Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени за парцел за еднофамилна къща

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 15:09:55
avatar
пунди Написал:
-------------------------------------------------------

> ozi Озбърн ,
> На Николов не му трябва успех-друго му трябва
> ?!?!
Като си прав - прав си - трябват ми да съм по-млад с няколко лазарника, ама ще го преживея! Наздраве! *drunk* *drunk* (За днеска раздадох заплатите, уволних двама универсални многознайковци, така че мога да се почерпя вече)

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 15:59:10
Търся парцел за еднофамина къща около софия еве вече 10 месеца, и познай ..още не съм намерил. Не защото няма но защото цените за декар место се 200 000 еур нагоре. ТОЗИ цени се невъзможни и нереални защото предлаганите парцели се повече от лоши: без ток, канал, асфалта е мираж и наоколо къщи с по 2-3 кокошки и 1 крава. Това нещо ще продължава да е така ако НИЕ купуваме. Пред някой месец ходих на един оглед и собствника ми казва сега е 150е/м2 след нова година го вдигам на 200е/м2. (на каква основа ще го вдига и той не знае). Та имам колеги от Германия и Дания които скоро бяха в Българиа и като си говорим с тях за тези цени и какво се предлага на пазара срещу това те бяха изумени.
Как е там при тях: Когато нещо влезе в регулация имаш до парцела: ток,вода, газ, асфалт и тогава може да строиш. Къща около Франкфурт 200м2 с 500м2 двор е на цена от 260 000еур обзаведена, и не забравайте това е цена в Германия не в най-бедната страна в ЕУ.
Ако локалната власт купи земеделска земя голям парцел около софия и го урегулира донеси ток вода асфалт може да го продава на 100е/м2 и тогава струва си да дадеш парите иначе сега е повече от безумие да си даваш парите. ПАРЦЕЛИТЕ НЯМА ДА СКОЧАТ С ЦЕНИТЕ В НАРЕДНИТЕ 7 ГОДИНИ. *stop*
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 16:10:06
avatar
deljo Написал:
-------------------------------------------------------

> Това нещо ще продължава да
> е така ако НИЕ купуваме.

Абсолютно съм съгласен с целия си пост! А това цитираното ще е така, защото докато има овци ще има и вълци. Докато има хора с нечетени пари ще е така. Като пообиколя ако им се продава ще се договорим, иначе не им се продава.



______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 16:11:30
Значи аз вярно съм притиснат с моята продажба ! Малко е мястото , но с всичко ! smiling smiley
Как не се обадихте и на мен !? Вярно аз го продавам от скоро , но ....



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-12-12 16:15 от MB2316.
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 16:46:56
avatar
Ако може аз като неспециалист да попитам нещо. Ако повтарям някого в този форум - сори...

Защо в порталите за имоти и на всякакви агенции виждам с огромни букви - ПРОДАВА, а никъде не виждам КУПУВА ???
Хипотеза: Ето аз искам да си пусна примерно обява в голееееееемите портали КУПУВА и няма къде и как... Може би някой ще иска да се свърже с мене и да направим сделка. А ако 1000-2000 човека си пуснем обявите КУПУВАМ с нашите параметри дали пък пазара няма да реагира по някакъв начин, освен истерията на някои брокери?

Интересно...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
ozi
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 16:51:14
Има и много парцели които не стават за строеж на къща или няма път до тях или имат други разни неуредици - проблема е че няма достатъчно предлагане - сега има много повече оферти за апартаменти отколкото за парцели.Просто трябва да се обикаля и търси.
Иначе е добра идеята да купите по- голям парцел и да построите няколко къщи / така ще си избиете разходите и по местото а и по вашата къщо, особено щом се занимавате със строителство.Поне аз докато търсих парцел забелязах че са най трудно се намира парцел с квадратура от около 500 м2 и с що годе правилна форма.
Освен това в обявите обикновенно всичко е спестено и като отидеш на място се оказва не това, което казват ,че е.

Успех!
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 16:51:42
Това е идея ! В Мирела.бг има клавиш КУПУВА
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 16:52:56
ozi Написал:
-------------------------------------------------------
> Do Hrabar:
> И повече от 30-40 Евро за КАЧЕСТВЕНО УПИ да не
> даваш, а за земеделска земя около София, дето не
> се обработва и пустее от 50 години...да си я
> държат сто години напред и още пет века после!
>
> Kyde si vidql UPI na takiva ceni v Sofiq da otida
> i da si kupq?
> Samo za info predi 6 meseca kupih UPI za 65 E/m2
> na 3 km ot okolovrysten pyt do Suhodol sled 6
> meseca hodene po ogledi.
> V momenta mestata tam vyrvqt po 100-125
>
> Inache uspeh na Nikolof

Верно по толкова ли вървят...ай стига бе? Сега си обясних...тези тълпи около Суходол не били от протестиращи заради сметището ами от желаещи да си купят на 100-150 Евро/м2...Иначе честито за покупката, може би скоро ще имаш гледка към новият завод за рециклиране на боклук!
Айде наздраве аз приключих за тази седмица, и отивам да се забавлявам, оставям на вас задачата да поддържате цените ахахахахахаха!


Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 16:54:02
ozi Написал:
-------------------------------------------------------
> Има и много парцели които не стават за строеж на
> къща или няма път до тях или имат други разни
> неуредици - проблема е че няма достатъчно
> предлагане - сега има много повече оферти за
> апартаменти отколкото за парцели.Просто трябва да
> се обикаля и търси.
> Иначе е добра идеята да купите по- голям парцел и
> да построите няколко къщи / така ще си избиете
> разходите и по местото а и по вашата къщо, особено
> щом се занимавате със строителство.Поне аз докато
> търсих парцел забелязах че са най трудно се намира
> парцел с квадратура от около 500 м2 и с що годе
> правилна форма.
> Освен това в обявите обикновенно всичко е спестено
> и като отидеш на място се оказва не това, което
> казват ,че е.
>
> Успех!


И аз моето го купих не по обява ,а с ходене на място ! И си е с всичко и с правилна форма и изложение !
Re: Цени за парцел за еднофамилна къща
12-12-2008 - 17:16:05
avatar
n.nikoloff Написал:
-------------------------------------------------------
> Защо в порталите за имоти и на всякакви агенции
> виждам с огромни букви - ПРОДАВА, а никъде не
> виждам КУПУВА ???
> Хипотеза: Ето аз искам да си пусна примерно обява
> в голееееееемите портали КУПУВА и няма къде и
> как... Може би някой ще иска да се свърже с мене и
> да направим сделка. А ако 1000-2000 човека си
> пуснем обявите КУПУВАМ с нашите параметри дали пък
> пазара няма да реагира по някакъв начин, освен
> истерията на някои брокери?
>
> Интересно...

Има- виж тук в Списък на форумите. И в другите портали има.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход