Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Граби народе!

Публикувано от mobiman 
Граби народе!
03-12-2008 - 20:06:29
Re: Граби народе!
03-12-2008 - 20:19:30
avatar
Това е за така наречените ваканционни имоти, там просто пазар няма. Много ми е интересно какво ще ги правят всичките тези жилища по морето. След някоя друга година да не минем на испанският вариянт :-)



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-03 20:20 от gekko.
Re: Граби народе!
03-12-2008 - 20:24:41
Голяма новина, то ако 100-те квадрата са ти по 800 евро келфайда, че ти подаряват гарсониера. В същност дори и 100-те квадрата да са по 300 евро пак не бих купил. Имот на морето може да се подаде на някаква съвсем символична цена, да кажем половината от нов автомобил.
Re: Граби народе!
03-12-2008 - 22:28:06
Морето ми е на 500 километра.Ходя веднъж на 2-3 години за по седмица.Какво да купувам там?Хем е на майната си,хем оня ден като гледах новите сателитни снимки....ми те в Младост междублоковите пространства са по-големи...

На някаква цена от 300-400Е на квадрат в готова вече сграда...бих се замислил за някакво апартаментче от 40-тина квадрата.Ама не по-голямо,не по-скъпо и колкото се може по на юг..Просто мнението ми за нашето черноморие е лошо и винаги е било лошо.
Re: Граби народе!
03-12-2008 - 23:03:45
а моето мнение за нашето море пък е добро!
winking smiley
Re: Граби народе!
04-12-2008 - 01:27:16
Дивал аз от 8 години не съм стъпвал . много хора казват че е застроено. ако има някои саит със снимки прати линк ще съм ти страшно благодарен. поздрави.
Re: Граби народе!
04-12-2008 - 02:11:42
това се отнася явно за някакви апартаменти с лоша инфраструктура и кофти локация отдалечени от морето без изглед и тн. от началото на годината следя цените и с сигурност мога да заявя че нищо което да си заслужава неможе да се купи за цени под 1000 1200 евро като въобще не говоря за първа линия.
Re: Граби народе!
04-12-2008 - 04:00:31
Не бих купил имот на морето при условие че със семейството ми ходиме само един път в годината и то максимум до 2 седмици.
Ако купя апартамент на морето какво ли ще го правя през останалото време?
Абсурд е на напълня колата с хладилник,телевизор и др. и обратно.
Re: Граби народе!
04-12-2008 - 15:02:00
Многократно съм казвал, че имотите по морето, или поне тези на Сл.бряг не са за българи, а за чужденци. Не са за българи, защото отдавна предлагам на входа на община Несебър да се сложи надпис: "Отечество, ти не ме заслужаваш." Сл.бряг е хубав защото там няма българи. като излезеш по улиците виждаш нормални хора, а не "диви българи и тъмни балкански субекти". Затова оставете поне това място на мира. Не ви щем нито вас, нито парите ви. И по 100Е да ви дават - не купувайте.
Re: Граби народе!
04-12-2008 - 15:12:45
Иванов Слънчев бряг е по вмирисано място от маймунски задник с дизентерия - въобще Черно море е един вмирисан гьол и по зле ще става - дунава влачи тонове боклуци руските реки също сезона е 20 дена от 25,07 до 15,08 и на финала погледни Турция защо няма нито един курорт на Черно море а всички са от другата страна - ЗАЩОТО МУ Е ОЦЕНЕН ПОТЕНЦИАЛА ЗА ТУРИЗЪМ А ТОЙ Е НУЛЕВ!!! :loveu: :loveu:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход