Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Най- "изгодните" оферти

Публикувано от opalaopa 
Re: Най- "изгодните" оферти
28-09-2009 - 18:56:15
Абе бльоки заблудено smiling smiley
Абе слънце smiling smiley
Абе свършиха ми епитетите за теб вече бе smiling smiley
Поспри се малко smiling smiley

През с. Безден минавам редовно.
Дървеното бунгало се намира на един черен път, който отива към нулата на язовирчето (нула се нарича мястото от където се влива основната рекичка в язовира)

Реката, която пълни язовира е дълга едва.... 10 метра smiling smiley (кажи ми пак че лъжа и ще те пратя до Безден, калпазанино) Реката извира на 10 метра от язовира smiling smiley
Забавното в случая е, че реката извира не само там, ами където и скимне - всяка пролет на ново място smiling smiley Понякога и в мазето ти.

А сега за мазето - веднъж минах до една къща, където реших че мият двора / колата / поливат градината. Изпод портата на двора течеше вода. После съобразих че от обик. чешма или кладенец с помпа не можеш да докараш и 1/4 от този дебит, който се изливаше в краката ми smiling smiley Надникнах в двора и що да видя - гейзерче....
А от гаража за кола под вилата - изпод вратите му - шурти мини-Ниагара

Та така. Безден е подходящ за любители на екстремни водни спортове - напр. да се пуснеш по вълната с виличката си smiling smiley
Подходящо място е за линч на бльокита smiling smiley Те там местните шопи не си поплюват... smiling smiley

Дичу, пак стана за смях тука smiling smiley
Внимавай с репутацията си, че хората няма да те взимат насериозно smiling smiley

Хайде и да си изпиеш млякото smiling smiley

:} :} :}
Re: Най- "изгодните" оферти
29-09-2009 - 18:41:54
Най изгодните оферти са тия на дебели цени ....Хубав район цена 15000евро кв.м до две години!!!Среден доход на "глава от населенито "-10000евро!!!за месец :}
Re: Най- "изгодните" оферти
29-09-2009 - 19:30:10
avatar
valsodar Написал:
-------------------------------------------------------
> Е, сега поне разбрах как нашите брокери наричат
> прогнила дъсчена барака пред срутване - къща от
> американски тип


Нищо не си разбрал, явно- както и "колегата" ти по плюене.
Поне да беше разгледал офертата.
Имаш снимка на къща, направена с графина програма и обяснение:

АМЕРИКАНСКИ ТИП Застроена площ – 118 кв.м.1ет.- 64 кв.м., 2ет.- 54 кв.м.Перфектна гледка и обширни веранди с барбекю.Двор 900 кв. м - идеално заравнен, ограда – 2м., централно отопление и климатизация – Fujitsu General, бойлер и слънчев колектор, 3S-СОТ, до ключ , PVC – дограма, стени- до боя, инсталации – до тапа, настилки – ламинат в стаите и хола, плочки в предверие и кухня, А 16- до 3 месеца от датата на подписване на договор, възможност за разсрочено плащане с индивидуални схеми.

Имаш и снимки от терена и бунгалото.
Много сложно ли ти се вижда? :]
Re: Най- "изгодните" оферти
29-09-2009 - 21:44:10
avatar
С каква програма? :}
Re: Най- "изгодните" оферти
29-09-2009 - 23:07:37
avatar
valsodar Написал:
-------------------------------------------------------
> С каква програма?

Е, ти си специалист, може да кажеш. С Аутокад съм правила " макет", по размери на моята къща. Можеш да ми покажеш какво си правил ти. smiling smiley

пп. Все пак, въпросът беше- след обяснението, сФана ли съдържанието на офертата?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-09-29 23:09 от камелия.
Re: Най- "изгодните" оферти
30-09-2009 - 00:09:52
Като гледам, на повечето от поместените по-напред обяви статусът им е НЕАКТИВНА.

Какво ли значи, според вас?

Въпросът ми не е ориентиран към брокери. smiling smiley
Re: Най- "изгодните" оферти
30-09-2009 - 02:23:45
avatar
Ето една нова, да видим тя колко ще отлежи:

ЛУКСОЗНО 23 КВАДРАТА

"място, за което всеки би Ви завидял"

:]
Re: Най- "изгодните" оферти
30-09-2009 - 03:48:58
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Ето една нова, да видим тя колко ще отлежи:
>
> ЛУКСОЗНО 23 КВАДРАТА
>
> "място, за което всеки би Ви завидял"
>
>


А, това го имаше във форума и от преди. Някъкво преправено таванско помощение, нещо от рода на "тюнингова Лада" на цената на Лексъс... Може и пък да се продаде като "екзотика"...
Re:...
30-09-2009 - 09:26:06
...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 12:45 от анита.
Re: ..
30-09-2009 - 09:28:11
.....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 12:44 от анита.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход