Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Инвестиция във време на криза

Публикувано от dival 
Re: Инвестиция във време на криза
19-11-2008 - 17:23:09
ейй голема наглост кичооо!
а нима не подпирате постоянно клиентите - купи го, че утре ще е по-скъп и няма да можеш да си го позволиш?

тия ефтинки номера на селските таритаки знаеш ли от кога са известни и неприемливи за стабините и умни хора???

както сте влезнали в бранша така и ще си излезнете - без образование, без авторитет, без нищо създадено зад гърба ви!
само едно комисионо сте натрупали и една цистерна .....
това е резултата от вашия труд останалото са роби на ипотеките и те ще ви пият горчивата чаша!
Re: Инвестиция във време на криза
19-11-2008 - 17:24:52
Незнам дали ме разбираш,но аз нямах впредвид,че сте причинили световна криза,а ти ако наистина си помислил,че го намеквам,незнам какво да ти отговоря освен :] :] :] .Аз смятам,че БГ кризата в стройтелния сектор,има много малко общо със световната,тази криза си я предизвикахме ние,а световната просто докара нашата по рано,което пък от своя страна е по добре за нас(дано не трябва да ти обяснявам и това. *book* *book* *book* купи си книжка за процесите в икономиката и после пак те чакам.
Re: Инвестиция във време на криза
19-11-2008 - 17:57:19
roki40, знам, че спорът с теб е безмислен, но ще продължа заради останалите. Съжалявам , ако съм те разочаровал и отговарям средностатистически - толкова са ми възможностите, съсредоточил съм се в това да си върша работата и да нося своите отговорности, а между тях не е тази за каквато и да било криза, напротив, смятам, че никого не съм подвел - клиентите, които си купиха чрез мен имоти за инвестиция спечелиха достатъчно , клиентите, които си купиха жилища, в които да живеят, са щастливи и доволни. Останалото оставям на теб и особено на дъвката , той може би ти се струва над средното ниво на интелигентност. А езикът ми на кореспонденция е доста над средното ниво, ама ти няма как да го признаеш, знам.
Re: Инвестиция във време на криза
19-11-2008 - 18:30:00
Не съм искал да те обиждам,но ме е яд,че всички сте като програмирани,повтаряте едно и също и не поемате отговорност.Huba-Buba ти го каза по простичко,надявам се,че си го разбрал(карахте хората да купуват на всяка цена,като разбирасе им предоставяхте информация,как НИ ще поскъпват).Макар,че вие наистина нямахте никакво понятие и очаквания за пазара,а само плямпахте.А когато ти пиша мащабно би следвало и ти да ми отговориш така,а не с глупави обяснения,това ме накара да мисля,че разговарям с ниско интелигентен брокер.


С уважение:roki40 *bow*
Re: Инвестиция във време на криза
19-11-2008 - 19:15:58
роки,когато има спор по принцип се излагат две тези, всяка от страните защитава своята
аз от теб теза не видях, а и самата тема съм я отворил за да помислим заедно
правилно ли е при свиващ се пазар да се инвестира в земя , какви ползи бихме извлекли,дали да пък има хора които виждат повече възможности , дали ние не гледаме по далеч от носа си ...
веднага се захапаха брокерите -ами ако масово хората са попадали на не компетентни брокери грешката си е тяхна ,има си подготвени хора във всички области -с търсене се намират
аз бих попитал ти самия с какво се знимаваш ,за да могат четящите да преценят дали твоето мнение е вярно .....
тук се правиха всякакви прогнози-от умерени до апокалиптични....
поздрави
Re: Инвестиция във време на криза
19-11-2008 - 21:02:31
Съветник съм на стройтелен предприемач.Мога да ти кажа,че още преди година сме спрели инвестициите,в момента сме само изпълнители(стройтелна фирма).Мога да се похваля с това си постижение и да кажа ,че със сигурност в БГ сме малко.Може да е касмет,усет,анализ,няма значение въпросът е,че се измъкнахме сухи.Фирмата нее от огромните(средна е),но в нея работят хора с дялово очастие,който всяка една секунда мислят за нея(аз съм един от тях).А в същото време великите брокерчета и огромните инвеститори ще се набълбукат,защото бяха алчни и тъпи.Не сме богати но имаме бъдеще и идей.
Сега се извинявам предварително,ама ще ти обясня:няма правила в това как ще боравиш с думите,мога да задавам само въпроси,мога само да отговарям,мога да мълча,мога да викам и т.н.Все едно да кажеш на адвокат как да обеждава в правотата си.Всеки може да действа както намери за добре.
А за инвестицията ще ти кажа:да инвестирай в земя(земеделска),кажи ми какви пари имаш и ще ти кажа дали ще спечелиш.Земеделската земята е ценна и ще носи печалба в бъдеще,но хора с по 2-3-4-5декара,никой няма да ги търси,ще вървят хиляди декари,а такива има малко в БГ с по един собственик.Тук се намесва държавата,би трябвало да се измислят варианти за уедряването й,а такива още няма.Като ги измислят ще решим какво да правим.Има и друг момент,но тои е тънкост и не смятам да ти го обяснявам. *book*
Може да греша ама може и да не греша,това ще покаже времето.

С уважение:roki40 *book*
Re: Инвестиция във време на криза
19-11-2008 - 21:15:17
"Има и друг момент,но тои е тънкост и не смятам да ти го обяснявам."

Роки,

Разбира се, че можеш да кажеш нещо, може и да не кажеш. Искаш обмен на информация, мисли, искаш нещо да научиш. Но той, обмена не е едностранен....
Re: Инвестиция във време на криза
19-11-2008 - 21:18:54
Dival,имаш кофти мислене.Трудно анализираш,а това в темата,която си поставил е отрицателно качество.Не те саветвам да инверстираш,защото начина по който разсъждаваш върху темата,показва некомпетентност.Точния въпрос,който трябва да зададеш е:ще го правят ли другите,за да го направя и аз?????
А моя отговор е:гледай телевизия,като кажат цените на ЗИ ще се вдигат,иди и си купи 5декъра и чакай да завалят пари.Ако ставаше така аз щях да съм милионер в евро.


С уважение:roki40 *ok*
Re: Инвестиция във време на криза
19-11-2008 - 22:02:32
г-н съветник на строителни фирми , когато деиствително си убеден,че рабираш от земя повече от мен заповядаи да поговорим
за да направя анлиз не ми трябва телевизия
а докато ти се чудиш дали аз разбитам от земя
аз вече печеля от такава
радвам се че за хора като теб имам кофти мислене -това значи че съм на прав път
ооо да щях да забравя -може би ще е изненада за теб , но аз не съм брокер
тази вечер искренно ме развесели
поздрави! :}
Re: Инвестиция във време на криза
19-11-2008 - 22:20:42
Роки е виждал строителство само по телевизията, а може и да е носил тухли като общ работник по време на ваканциите.
Ако все пак тази строителна фирма съществува, и има голям кАсмет и много идеЙ, моля, ако може, да ме включите и мен с малко дялово Очастие. Имам завършен 4-ти клас и започнат 5-ти.....................
Но ако всички там строители пишете "строителна" с "Й", то си оттеглям молбата за приемане. То бива, то може, амо толкоз прост не мога да бъда. Ще си остана брокер.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход