Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Инвестиция във време на криза

Публикувано от dival 
Re: Инвестиция във време на криза
20-11-2008 - 13:43:27
Хуба напълно съм съгласен с теб,но виж в кочина се превърнаха градовете.Човек уважаващ себе си и труда си никого не би се закопал със непосилен заем или на границата на нормалното съществуване за двустайна дупка с липсваща каквато и да инфраструктура.
Пък дичо квото иска да ми говори за апартаменти за лично ползуване.Аз преди две год.купих апартамент в Пловдив на зелено понеже познавам строителя.Мислех да живея в него но преди 3 месеца го продадох със сносна печалба и сега съм на квартира на 50 м от там къде бях купил на наем от 220 лв. Радвам се ,че се че се отървах иначе вноска по кредита бая се вдигна последните месеци. :} :} :}

Кажи речи плащам наем почти три пъти по малко от вноската по кредита за същата квадратура апартаменти. *beer* *beer* *beer*
Re: Инвестиция във време на криза
20-11-2008 - 14:08:32
Диче,когато пиша не мисля за правописа си,мисля за икономика,а вие не мислите за икономика,а за правописа си.Все пак това не са офицялни документи.Затова й,правописа ви е добър,но не и икономиката.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-20 14:28 от roki40.
Re: Инвестиция във време на криза
20-11-2008 - 14:32:36
"ако се занимавате с това, щеше наистина да ви е по - ясно на всички"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ако смяташ,че по този начин ще обедиш някого в това,едва ли.
Изчакай другите да кажат дали си наясно или не.
Кажи ми от какво се движи пазара????????Искам да видя знания.На един вече му писах двойка.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-20 14:36 от roki40.
Re: Инвестиция във време на криза
20-11-2008 - 14:38:09
за кичо пазара се движи от комисоното
където има добри комисони значи има и пазар (за него)!
Re: Инвестиция във време на криза
20-11-2008 - 15:17:59
Диче,тук мога да ти напиша всичко(господ съм и няма как да докажеш,че не съм),кой какви сделки имал нее ясно,защото във форума има свободия на словото.Остави глупостите и давай малко знания и теорийка.
Чакам си отговора.......................,че може и да науча нещо. *book*
Имотко,чакам и теб.Искам развити теми.
Дичето се забави,явно отиде да отвори стария си,но на външен вид чисто нов учебник.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-20 16:01 от roki40.
Re: Инвестиция във време на криза
20-11-2008 - 17:16:10
Ако ми отговорите след 2-3 дена,не се зачита.Да сам ви казал,че може да се ползват пищови за изпита аааааааааа????? :} :} :}
Доста по добър съм от преподавателя ми по Инвестиции и иновации.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-11-20 17:36 от roki40.
Re: Инвестиция във време на криза
20-11-2008 - 18:40:08
dicho Написал:
> roki40, знам, че спорът с теб е безмислен, но ще
> продължа заради останалите. ...

Браво, Дичо *yes*
Аз не бих могъл да съм толкова търпелив с човек, който може само в 100 реда да прояви такова невежество (при това не само правописно, но и стилово, и в изразяване на мисълта, и в логиката):

"пречината оповава пройзводство форома предопреди реголаторен оганя ефтинки комисионо впредвид незнам стройтелния
по рано по простичко разбирасе
касмет очастие идей обеждава обедиш тои саветвам инверстираш декъра вишето щото комисоно форомите предопредя офицялни"

П.П. Не е "одивително", че нашият човек пише "ефтин" а не "евтин".
Тази грешка се среща в 0,92 % от страниците по ИнтерНета smiling smiley



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2008-11-20 19:00 от barbaron.
Re: Инвестиция във време на криза
20-11-2008 - 19:36:28
Re: Инвестиция във време на криза
20-11-2008 - 20:59:40
Това не са официални документи,поради което мога да си пиша както искам.
А явно смисъла на тези сто изречения нее толкова важен.Да бяхте казали по рано,че да започна да си гледам клавиатурата.Ама смятам,че не сме се събрали за урок по правопис.
Все още си чакам отговора от Дивал,които вече е отправен и към Барбарон.Дивал стана наблюдател на форума след моя въпрос.
Re: Инвестиция във време на криза
20-11-2008 - 21:01:20
И какъв точно беше въпроса ?????
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход