Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро

Публикувано от Dundy 
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
20-10-2008 - 14:31:35

Др. Иванов,
ако говорим за терени въобще, те нямат свършване. След Сънито идва ред на терените на Тънково, след него ще строим в бившето ТКЗС на Айтос и.т.н. през Карнобат и Сливен до Калотина. Плажовете ,др Иванов, плажовете, това за което хората ходят на море ,отдавна не достигат. Затова и офертите "продава" растат -не като цени , а като брой. Съгласен съм веднага да ви закупя един едноседмичен пакет , виртуален , разбира за почивка в Халкидики, за да дойдете на себе си ако разбира се, не сте избягал от себе си с 5-6 ментета в кръчмата на Дивал. Кой го знае и него какво ви е пробутал за джин Савоя и кой му е доставчика. Така че преди да пътувате за Халкидики в търсене на истината, просто сменете кръчмата...Може да има ефект....
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
20-10-2008 - 15:20:29
avatar
Извинявам се за спама. Аз знам, че съкращението "др." се използваше за "другарю" или "други", а за доктор - "д-р".winking smiley

Кажете (ако може и линк), ако са приети нови правила за българския език, да сме осведомени....

Блондинка по душа
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
20-10-2008 - 15:46:51

Блондинка по душа,

не знам да са приети нови правила в бълг. език, но в интерес на истината аз не съм влизал в час по граматика около 40 години, а освен това никога не съм смятал отсъствията от часовете за кой знае какъв порок....... Така че мнението ми не е меродавно.
Съкращението "Др" може да се тълкува по много начини:

...другарю,..... драги,.....други,.... дръвнико......

Въпрос на емоции

Коленопреклонно Ваш:

Г-н Тепавичаров.




Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
20-10-2008 - 16:10:29
Не си губете времето, РАБОТА НИ ЧАКА!!!!
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
21-10-2008 - 12:20:52
Ей,по 1евро,нали,не повече!
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
21-10-2008 - 14:34:00
др. е другарят.

Терени има и в Манхатън, но само на около 50 км. Та към Сл.бряг можем да пишем и Хасково, както към Докторската градина - Гинци. Точно защото хората ходят И заради плажа, Сл.бряг е ценно място. намира се в залив без течения, който разбира ще знае какво е това. Има 7 км. пясъчна ивица широка от 50 до 250 м. Малко повече от Копакабана и Ипанема взети заедно. Най-близкият завод е на 30 км., а над него са стотици квадратни километра гори. Единствената му конкуренция е част от северният бряг на Средиземно и части от Адриатическо море. казвам част, защото над 2/3 от бреговете са негодни за стриотелство. И зад тези части от морета и нашият бряг са 700 млн. европейци и 300 млн. бивши братушки. А руснаците купуват само на първа линия, даже втора не ги интересува, да не говорим за Тънково.

А и всъщност защо го водим разговора, всеки може да отиде и да провери цените. Малко ще се изненада, че няма да намери обяви на български, защото комплекса не е за голтаци, но да влезе в агенциите, там говорят.

И защото посвирих на улицата и събрах 1 евро да ме светнете от къде да си купя хотел. Ако няма здраве, ще пия една бира.
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
21-10-2008 - 15:04:02
иванов, пак влизаме в схемата от миналата година -
започваме с цените ще падат ама само на някой...
и завършваме
цените на докторската градина нямама да паднат

та и ти сега - на първа линя нямало по 1 евро
еми няма защото са купени с мръсни пари а не с кредити
но това само прави отсрочка във времето.

и ще ти кажа защо с един пример:
известен производител на хапчета закупува поточна линия да му пакетира лекарствата.
уви стоят си така на палета защото НЯМА кой да му ги пусне....

същото ще стане и с хотелите - защото обсулжването освен за западноевропейски и руски алкохолици за друго не става!

Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
21-10-2008 - 15:40:34
Интересно! Не си виждам мнението по темата,а не беше нецензурно ,нито нещо просташко,просто към чудесното описание на др.Иванов на залива без течения на Слънчев бряг добавих втория нефтен терминал в южната му част! А ако е вярно,че няма течения,то изпуснат нефт си отива на плажа! 100л.нефт покриват площ от
1 км.2 ,залива май е под 7 км2.Сигурното е, че руснаците ще бъдат повече от всички други собственици-щото са му свикнали!
:} :} :}
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
21-10-2008 - 16:09:53
Др Иванов,

с риск да стана банален в общи линии ще повторя мой пост отпреди една година,касаещ плажа на Сънито . Това е може би най-хубавия плаж в Бг. Пълно съгласие , спор няма. Заливът е без течения, също пълно съгласие. Апропо, това качество на залива е от значение за последващите съждения. Преди две години, когато Сънито беше вече с капацитет около 200 000 легла попаднах на плажа. "Плажуващите" лежаха в положение "мирно" без излишни движения на ръцете, защото всяко непремерено движение можеше да се тълкува като неприлично поведение към непознатия съсед. Във водата ситуацията беше като на "Графа" в София-само светофарите липсваха. Вечерта споделих с един мой познат от Бургас между две "Загорки" следната теза: 200 000 плажуващи(заедно с приходящите, сега може би повече) , от тях поне 30% бираджии(може би повече, ), т.е 70 000. Да приемем че половината от бираджиите източват преработена бира в заливчето без течения по два пъти на ден по 500 грама (дамите да не четат.)
Това прави 35 000 по 0.5 литра = 17.5 тона да ден преработена бира в заливчето без течения. Лошо, др. Иванов, лошо. И това не е краят. 17.5 тона , умножени по дните в месеца прави около 500 тона на месец преработена бира в заливчето без течения. Става още по-лошо др. Иванов. Но това все още не е краят. 500 тона умножени по 3 (активните месеци) прави 1 500 000 тона преработена бира в заливчето без течение др. Иванов. Мнооооооого лошо. Накрая попитах моят познат от Бургас дали сбърках някъде и той ми каза: Да, сбърка само на едно място. Не половината, ВСИЧКИ БИРАДЖИИ ИЗТОЧВАТ В МОРЕТО!

Желая ви приятно плуване, др. Иванов!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-10-21 16:11 от Спиридон Тепавичаров.
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
21-10-2008 - 16:19:16
smiling smiley Спиридон Тепавичаров!Здравейте,използвах ръзсъжденията Ви и открих защо китайско море наричат жълто море и жълта река имат!Просто взех да смятам 2 милиарда по 50мл.по 10 пъти дневно по 365 дни-ами жълтото избива! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход