Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро

Публикувано от Dundy 
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
22-10-2008 - 19:03:01
Иванов надявам ,че поне ти плащат по некой лев хонорар за щуротиите ,които пишеш из цялото виртуално простронство.
А да ти направя ли снимка на сетра ми да и видиш петната от нефт, именно от сънито.

Прочете ли за Аляска или още не си се осведомел.За по-лесно ще ти кажа ,че по Нешенъл географик има предаване точно за този случай,ако намериш време гледай го winking smiley

Айде питам те

Колко пари усвоиха по програма екология на европейския съюз през последните две год. confused smiley confused smiley confused smiley
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
22-10-2008 - 19:05:58
И какво от това? А да се избесим, че утре може да ни удари комета. Като дойде нефта, туристите ще си седят по басейните, а вечер в заведенията, както и досега. Ако не дойдат туристи ние ще ходим някъде. Не можем да живеем в предположения какво ще стане. Ако закрият туризма има достатъчно жилища и нов Кремиковци, че и нов Козлодуй да направим там. Важно е екшън да има.
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
22-10-2008 - 19:24:48
др. иванов защо не изкупите тези хотели и да затворим темата със великия български курортен туризъм! Така хем ти ще си на далавера - ефтинки хотелчета бол хем ние ще сме спокойни, че ги е купил някой национално отговорен капиталист!
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
22-10-2008 - 19:32:53
Хуба той човека просто пак не си е пил хапчетата. winking smiley
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
23-10-2008 - 13:16:30
Не съм ги купил защото не се продават.
За нефта няма какво да гледам Нешенъл, щедро спонсориран от заинтересовани. Ако те заведе някой няма да видиш нищо, защото няма никакви следи. нефта, по някаква странна причина си се подвизава в почвата. Кого го е грижа, че е там? А пари по програми не усвоявам, аз съм почтен човек. Не ща да се забърквам в такива неща.
Abu
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
23-10-2008 - 15:22:21
Иванов, чети, пък дано си промениш мнението: Exxon Valdez oil spill.
Обърни внимание на това, че са минали близо 20 години оттогава и близките 30 природата няма да се е възстановила до положението отпреди катастрофата. Забележи и какви мерки са взели USA за да ограничат бъдещи подобни щети и пак са много далече от пълната безопасност. Нещо да си чул за българското законодателство? А за руското? Как мислиш, невъзможно ли е капитан на руски танкер да си пийва, докато маневрира из залива? А кой и с каква техника ще ограничава евентуалния разлив? На кой ден ще почнат да чистят, ако въобще почнат?
Доста абсурдно звучат твърденията ти, все едно да кажеш, че в Чернобил пеят птички, дърветат дават плод - значи всичко е ОК! Идея нямаш какво бедствие би бил подобен разлив в толкова гъстонаселен район и в затворено море като нашето!

Казваш, че си добре запознат - я кажи например, разрешено ли е в наши пристанища да влизат танкери без двойна обшивка на корпуса?
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
23-10-2008 - 15:38:44
smiling smiley Abu clap: clap:

Бих се подписал зад всяко твое изречение!Още повече ,че съм присъствал на заседание на МАСО/морски аварийно -спасителен отряд/Не знам дали имаш ясна представа колко болезнено си прав.Не знам също и аз как да опиша пълната трагедия на безхаберието на държавата по този въпрос!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-10-23 15:49 от фло.
Re: 80 хотела в "Слънчев бряг" се продават за по 1 евро
24-10-2008 - 13:45:53
Абсолютно ми е безразлично какви танкери влизат. В чуждите като влизат с тройна да не би да не стават разливи?
Празноглавите еколози да са спокойни - и след 4 млрд. години природата там/където и да било/ няма да е такава, каквато е била преди един ден. Защото е природа, а не паметник на културата - мени се. Природна й работа, хваща и се мени непрекъснато, няма акъл за пет пари. Преди нямало и една гугутка в България, след това на звяра му дошъл някакъв акъл и се заселил тук и то така, че ги имаше на всяка крачка. След това пък драснаха нанякъде и ни се чуха, ни се видяха. Природа, не можем да й се бъркаме. Ние си строим, тя да си се развива, както й е угодно, не ни пречи. пък и да ни пречи сме много малки да се занимаваме с нея.

Да се върнем на комплекса и защо е съвършенно място. Тук съм от десетина дена и не само не пускам печка, а отварям прозорците, че не се диша от жега. Водата на 23 октомври е 18,5 градуса, колкото на Балтика на 23 юли. А в комплекса има много чужденци, които си живеят в апартаментите. защото е хубаво и евтино.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход