Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените падат......

Публикувано от AlximikA 
Re: Цените падат......
24-09-2008 - 11:16:12
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> кое помпи инлацията брато - лятното слънце стоене
> ли ?????


В условията на борд,като не могат да пускат допълнително хартия,инфлацията се помпи от картелите в БГ-то брато spinning smiley sticking its tongue out Лобитата на картелите са партийния елит-даже тука лоби е неправилна дума,щото тоя елит си е направо част от картелите spinning smiley sticking its tongue out
Re: Цените падат......
24-09-2008 - 11:24:24
До Злостър-Чел съм я...и за това я коментирам .Според теб как е положението...
Re: Цените падат......
24-09-2008 - 12:02:20
фло Написал:
-------------------------------------------------------
> dival Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > кое помпи инлацията брато - лятното слънце
> стоене
> > ли ?????
>
>
> В условията на борд,като не могат да пускат
> допълнително хартия,инфлацията се помпи от
> картелите в БГ-то брато Лобитата на картелите са
> партийния елит-даже тука лоби е неправилна
> дума,щото тоя елит си е направо част от картелите

Драги фло, това че ти не си запознат че в условията на валутен борд се печатат пари си е проблем на твоята некомпетентност. От такива хора дето говорят без да мислят и само си плямпат за комунистите сме на този хал - да купуваме презрените през 1989 панели на цени като за дворци във Франция.

Re: Цените падат......
24-09-2008 - 13:24:52
Я да се изцепя и аз-цените масово ще паднат поради една причина-нема кеш!
Много скоро едно жилище ще струва толкова,колкото някой е готов да даде за него,а не колкото друг някой иска!Защото,може и да се търсят 2100евро в Гръцката,но ще има ли кой да ги даде?
Или иначе казано-като няма-няма!
Фреш кеш-там е истината.
Написах "масово",а не "всички",защото мисля,че ще има места където цените ще се запазят.И това няма да са "топ локациите",а по-скоро тези по-отдалечени от мизерията и мръсотията,от чалгата и голфовете 2и3!
Който цени живота и парите си,едва ли ще ги набута в панелен кенеф или в ново мухлясало,където си на една ръка от съседа и гащите му!
Re: Цените падат......
24-09-2008 - 14:53:28
Нещо странно стана днес.... обадиха ми се от ОББ за да ми кажат че си вдигат процента от 0.8 на 1.0.............. ?!?!?!

За незнаещите - повечето агенций имат подписани договори с банките и взимат % от кредита на клиента. Клиента не е ощетен защото банката така или иначе си взима около 1% такса....някаква си?!П росто когато агенцията е препоръчала конкретната банка и се дава процент.


Та интересно ми е защо ОББ си вдига процента ??
Единственното обяснение за мен е че нямат клиенти.... кото означава че пазара се е свил....
Друго обаче е по интересно.... защо банката продалжава да търси "пациенти" ако цените ще падат........ ???

Тука някои по компетентен с банковото дело нека каже....
Re: Цените падат......
24-09-2008 - 15:12:01
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Може да са чели доклада на Уникредит, където се
> казва, че сме на 40% (ли беше или 60%) от
> равновесната цена!


Искаш да кажеш че според Уникредит смятат че цените още ще скачат ? confused smiley
Явно не са наред с главата!

И ако цените ще скачат защо всички банки намалиха процентите... че за панел вече само 50% само дават?

Има неква измама тука........................ confused smiley
na
Re: Цените падат......
24-09-2008 - 17:29:02
аз доколкото чувам има опашки пред АНИ от хора за имоти по 2100е/кв, скоро няма да останат, та все някой ще купи и моя панел;както по комунизма се редяхме за хляб


Автоматичен подпис: Заменям стадо кози за ъпартамент в Гръцката махала на Варна
Re: Цените падат......
24-09-2008 - 17:36:11
Julius Написал:
> Ей го резултата от изследванията им (на 40% под
> равновесната цена сме според тях...)!

А тоя защо ще го продават в Лозенец догодина за 494 евро/м2 [forum.imoti.net] ?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-24 17:36 от barbaron.
Re: Цените падат......
24-09-2008 - 20:47:10
Само дето не знаем какво означава за банката истински цени.
Лошото е, че те знаят, а ние неsmiling smiley Защото истинската цена е тази при която има финансиране.
Re: Цените падат......
25-09-2008 - 08:37:12
Цените падат???? Ще падат къде ще ходят? Вчера си пих пиенето с един от най-добрите ми авери /като брат ми е, почти/. Пича е в Испания и такива неща ми разправи, че дори на закоравял апокалиптик като мен ми се изправиха косите......
Безработица от 2 на 4,5 милиона, помощите за безработица са паднали на 3 пъти от 90 на 80 на 70 до 60 % от заплатата, вноските по ипотечни кредити са скочили от средно 800 на над 1000 евро. И растат!!! В едно градче до Мадрид /нещо като Костинброд/ българите-юнаци са накупили къщи от 100 до 150 хил евро едната, които в момента струват 50-70 хил. Естествено нашите хитреци решили да ги върнат на банките, но ги чакало обяснение как трябва да връщат разликата и ако избягат ги чака първо затвор и впоследствие работа до връщане на заема. Банките които за добре дошъл преди 2 години са давали 10 хил евро и при вземане документ за право на работа и някакъв доход 50 хил сега НЕ ДАВАТ дори 1000 /хиляда/ на човек с право на работа. Някои правят промоция за 6% годишна лихва за депози в евро /е след промоцията по-малко/, но дори у нас все още депозита в евро е по-нисък!!!!!!
Говорим за страна със сравнително добре развита индустрия и отлично селско стопанство. Страна която привлича имигранти и без демографска криза. И без тройна коалиция в управлението.....
Правете си сметка какво ни чака нас!!!!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход