Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

каква стана тя

Публикувано от kuku987 
Re: каква стана тя
24-09-2008 - 21:41:19
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Масовите разпродажби започват!


Ами като не могат да продават акции, ще продават активи...
Като си спомня близо преди месец каква статия имаше в 24 часа точно за тези дружества, че и после се препечата в "Имаш имот"...
Провинциализъм...
Re: каква стана тя
24-09-2008 - 21:50:38
И аз не участвувам защото не съм достатъчно социален и съм малко мързвлив, признавам си не ми се иска да подвеждам хората. smiling smiley
Re: каква стана тя
24-09-2008 - 22:12:46
Социален или социалистически ? winking smiley
Re: каква стана тя
24-09-2008 - 22:26:22
Идеологиите са немислещите народни маси!
С тях им е по-лесно да не мислят!

Който ви говори за идеологии, каузи и т.н. си е ЧИСТА ПРОБА ПОПУЛИСТ и има една цел - да ви бръкне в джоба!
Re: каква стана тя
25-09-2008 - 01:58:08
Muza Написал:
> Ух, че си гневен.
> Човекът казал експертно правителство. ОК, от
> форумците - Барбарон, Джулиъс,........

Отвод. Засега съм зает - помагам на Саркози в борбата против Социализъма smiling smiley
Re: каква стана тя
25-09-2008 - 10:09:58
Еееее, пак останахме без експертно правителство...smiling smiley Както тръгнахте да си правите
отводи.

А манталитета? На Бай Ганя, можем ли да смъкнем потурите?

Сега, ако Хуба се включи, почти съм сигурна, какво ще каже.smiling smiley
Re: каква стана тя
25-09-2008 - 10:13:43
може!
Когато внуците на днешния Бай Ганя се върнат от Чикаго с техните внуци!
Re: каква стана тя
25-09-2008 - 10:16:57
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз чак сега го видях - Муза, ти сериозно ли?
>
> Не искам да се радвам на всенародна любов...
>
> Аз и за съветник не ставам... не съм постоянен!

Ами за теб се чудих дали да не хванеш новото министерство по изкуствата и забавата
или шеф на БНБ.smiling smiley


Re: каква стана тя
25-09-2008 - 10:20:45
Смъртта на строителния бизнес е най-строго пазената тайна в България от няколко месеца.Всички приказки,как цените нямало да падат са само за заблуда на последните балъци,които ще купят на върхови цени.Всички чужди инвеститори(Екуест и др.) в имоти много бързат да продадат имуществото си сега дори и на минимална печалба,а не след 3 месеца.Гледайте,какво правят умнините и богатите,те знаят,че кризата няма да ни подмине и бързат да излезнат сухи от нея.Не вярвайте на нашенските оптимисти,ако са толкова умни колкото се пишат,защо са толкова бедни.Да купиш имот днес е като да си купиш фабрика на 8-ми Септември 1944 година,някога внуците ти ще спечелят от тази сделка.България има вече 30 милиарда евро външен дълг. Макар и повечето от него да е частен, това не значи, че не се плаща. Само лихвите върху него са 2, 5-3 милиарда евро на година, които трябва да имаме като положително салдо, за да не се декапитализираме. Ние вместо това имаме 6 милиарда евро отрицателно салдо. И лихвите и салдото се финансират от нови заеми. Затова само последната година сме натрупали нови 10 милиада евро дълг. Ако продължаваме по тази схема, за следващата 1 година трябва да натрупаме нови 15 милиарда. Теоретично до 2011 трябва да имаме 100 милиарда дълг. Дали има толкова балъци по света, че да наливат до безкрай... confused smiley
Re: каква стана тя
25-09-2008 - 10:26:54
Muza Написал:
> Еееее, пак останахме без експертно правителство...

Муза, ето този изберете, той знае кои ще са другите [www.class.bg] [www.class.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход