Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

каква стана тя

Публикувано от kuku987 
Re: каква стана тя
22-09-2008 - 00:25:26
Re: каква стана тя
22-09-2008 - 00:31:35
Re: каква стана тя
22-09-2008 - 00:48:05
avatar
нещо не са ти наред линковете,поне при мен се отваря само главната страница.
Re: каква стана тя
22-09-2008 - 01:06:11
gamper Написал:
-------------------------------------------------------
> нещо не са ти наред линковете,поне при мен се
> отваря само главната страница.

Влез в статистика

Re: каква стана тя
22-09-2008 - 06:28:08
Сега ще има един период на "отрицание" през, който много собственици/продавачи на имоти ще търсят клиент на миналогодишни цени само за да разберат няколко месеца по-късно, че ще продадът ако свалят поне 20% от исканата цена.
После вече може и паника да има имайки предвид твърде надценения пазар на НИ в България.
Такава ще бъде картината поне 2г. - негативна за продавачите....
СММ







.[www.beinsadouno.org]
Re: каква стана тя
22-09-2008 - 07:44:44
Един приятел в САЩ изгуби вчера около 700 000 долара а си е взел къща за 300 000 която е на кредит, това не са фиктивни пари, а не е само той, който изгаря с реални пари, нали се сещаш ,че сега след като не може да си покрива кредита заминава и къщата.Парите които изгоряха, просто никога не ги е имало, никога няма и да ги има

дори и 700 мрд. $ от ФЕД са фиктивни, и са пуснати в софтуерните системи на закъсалите банки, за да може техните кредитори, които предизвикаха кризата, да не останат с празни ръце ... Апропо кризата е предимно следствие от short selling, празни продажби, нас простосмъртните не ни засяга много, единственно за н-тен път се доказва, че парите нямат вече никаква стойност и са се изчерпали тотално като общоприето средство на обмяна и най-вече за мерна единица на капитала !Да фалират всичките, и пак да направят държавни банки! В САЩ докато печелеха, частниците си прибираха печалбата, когато закъсаха се развикаха - аааааа държавата да ни спасява, и сега с парите на данъкоплатците спасяват разни частни банки и застр. дружества?!?! Който има много пари ,ще трепери, който няма ще се радва - представяте ли си какво време доживяхме !! Аз с това нищо лошо за Русия не искам да кажа, просто отбелязвам, че дори нейната икономика, която се смяташе, че не е обвързана с американската изпитва сериозни проблеми заради ставащото на Уолстрийт, тогава какво да кажем за някоя пиклива икономика като нашата.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-22 07:54 от милко вълков.
Re: каква стана тя
22-09-2008 - 21:52:29
avatar
какви проблеми в Русия?Я да си пуснеш бТВ-то да видиш,че понижение на цените на НИ в БГ няма да има,защото руснаците ще изкупят всичко.Икономиката им не е свързана със световната и работи на мах.И това,че миналата седмица им спря два пъти борсата ,да знаеш,че е инсинуация.

Никакви други информации на слушай,само бТВ. winking smiley
Re: каква стана тя
22-09-2008 - 22:06:06
avatar
gamper Написал:
-------------------------------------------------------
> какви проблеми в Русия?Я да си пуснеш бТВ-то да
> видиш,че понижение на цените на НИ в БГ няма да
> има,защото руснаците ще изкупят всичко.Икономиката
> им не е свързана със световната и работи на мах.И
> това,че миналата седмица им спря два пъти борсата
> ,да знаеш,че е инсинуация.
>
> Никакви други информации на слушай,само бТВ.

Не е инсинуация, въпросът е, колко хора са свързани с борсата? И тези, които изкупиха куп НИ по света, дали въобще участват? Дали теглят ипотечен кредит, за да пазаруват?
Ще се учудиш ли, ако се яви поредният Серьожа, който да изкупи няколко фирми наведнъж- от тия, с падналите акции? Като американският милиардер, дето вече си напазарува няколко по за 4.5 милиарда, при положение, че миналогодишната им печалба е била над 21 милиарда. Аз не разбирам от борса и акции и си го признавам. Може би, затова обръщам внимание на всичко по въпроса........... winking smiley
Re: каква стана тя
22-09-2008 - 22:15:18
avatar
Дано поне ти знаеш какво си имала предвид.Колко пъти трябва да те моля да се въздържаш да ме коментираш?Пусни си тема и си пиши там всичко ,което мислиш, вместо да пишеш едно и също по всички теми.
Re: каква стана тя
22-09-2008 - 23:11:12
avatar
gamper Написал:
-------------------------------------------------------
> Дано поне ти знаеш какво си имала предвид.Колко
> пъти трябва да те моля да се въздържаш да ме
> коментираш?Пусни си тема и си пиши там всичко
> ,което мислиш, вместо да пишеш едно и също по
> всички теми.


Да ти припомня ли, че пишеш във форум? Ако не искаш да ти отговарят и да коментират по темата и това, което пишеш, де да знам, направи си блог. Или сайт, за да триеш каквото не ти харесва.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход