Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

който се вълнува от прогнози за цените

Публикувано от ivan30sf 
Овчарчето Калитко
Re: който се вълнува от прогнози за цените
01-03-2006 - 12:17:27
"двустайните няма да станат 20к евро"
вече станаха,погледнете обявите в надежда,има и за по-малко,вярно,от 1965 год са построени,а за 22-24к ще намерите поне 30 оферти.
Sasho,
ne govorim savsem za edno i shashto otnosno chuzhdentsite. Eto shvabata potvarzhdava moiata teoria - che prodadenite na chuzhdentsi imoti se obrashtat v apartamenti v Sofia i golemite gradove.
Vizh tova koeto kazva za otliva na na tarsene e interesno, no ne mislia che znachi seknal interes. Prosto i nie se svetnahme che ne mozhe bezrazborno da si zastroiavame kraibrezhieto i se prieha niakolko novi zakona, kakto i po moreto spria preotrezhdaneto na zemia i veche lafa che ot vsiaka niva stava vilno selishte ne varvi, i anglichanite go razbraha dazhe.
A ima kurortni komplexi v Bansko i po moreto kadeto bulgarite sa 4-5% ostanaloto sa chuzhdentsi.
A pitash otkade shte se poluchi nuzhda za zhilishta - horata, koito prodalzhavat da idvat v Sofia i koito sa studenti, mladi rabotnitsi (beli, sini jakichki) shte se zadomiat, shte poiskat svoi dom. Tezi koito imat malak shte iskat po-goliam i taka natatak - vseki iska neshto v toia zhivot.

Joan, az sam oshte entusiast.
Re: който се вълнува от прогнози за цените
01-03-2006 - 12:23:13
Това, което аз виждам е, че стартират от 25К в Надежда, няма 30 обяви за двустаен 22-24.
Re: който се вълнува от прогнози за цените
01-03-2006 - 12:28:20
И аз се присъединявам към това, че търсене ще има още дълго време. Обаче въпросът е какво ще се търси, е в това е същината. ДАли ще могат да купуват апартаменти по 150кв.м. или ще се гъчкат?
Я разкажи малко за Япония - в какви жилища живеят японците? Вярно ли е, че дълги години има спад на цената на жилища? И след като всеки японец знае, че другата година апартаментът му ще е с по-ниск ацена купува ли някой изобщо?
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
> Чакай сега - нали на 40 евро не можеш да ги
> продадеш дето са до морето? Какви 100 евро те
> гонят?
>
що не четеш бе момко? офертата ми е отправена към тия юнаци от форума, дето вярват, че могат да продават ваканционни имоти на 1500 евро/кв.м. Офертата от 40 евро/кв.м за тях не се отнася smiling smiley тя е валидна само за английските инвестиционни фондове, които странно как по едно време бяха решили, че англичани и ирландци биха били заинтересовани в почивка насред пустошта на Бяла.
А м/у другото да ви запитам всички от форума колко мога да искам на 4стаен в центъра на Варна /около 110 кв.м, намира се на една улица успоредна на Княз Борис, между Княз Борис и Мария Луиза, на 1ви етаж/? Стегнах го за офис, сложих климатик в най-голямата стая, а в другите смених изцяло дограмата и направих изолация. Смятам да го давам на 400 евро, как ви струва?

Re: който се вълнува от прогнози за цените
01-03-2006 - 12:34:15
Ами един преди теб се оплакваше, че по времето, когато ти си продал на 40 евро нива, той не можа да продаде парцел в БЯла с проект и разрешение за строеж за 18 евро на кв.м. Както пишеше на цена "по-малко то цената на теракот".
Та лично аз вярвам, че не си продал последните 6 месеца, обаче мисля, че и преди това не си продавалsmiling smiley
Re: който се вълнува от прогнози за цените
01-03-2006 - 12:57:03
Kote,

Моят ентусизъм се изпари окончателно след следния пост на Сашо:

[forum.imoti.net]

Темата е Методи за сигурност от Форум имоти, а пък реф. на поста на Сашо е Joan+4ovek.

Може и да изглеждам заядливка, но пък не виждам никакъв смисъл да кореспондирам с някой, който може да се изразява така на "публично място". И то без да съм казала и една обидна дума за него. Само се постарах да му оборвам доводите, за което и сега той пледира. Но пък явно става много раздразнителен, когато някой му оспорва вярванията, и то с разумни доводи.
4ovek Написал:
-------------------------------------------------------
> Ами един преди теб се оплакваше, че по времето,
> когато ти си продал на 40 евро нива, той не можа
> да продаде парцел в БЯла с проект и разрешение за
> строеж за 18 евро на кв.м. Както пишеше на цена
> "по-малко то цената на теракот".
> Та лично аз вярвам, че не си продал последните 6
> месеца, обаче мисля, че и преди това не си
> продавал
хаха, с глупаци като теб е безсмислено да се спори след като всички брокери във Варна знаят колко вървяха допреди 6 месеца цените на земите в Бяла. иска ти се нищо да не съм продал на 40 евро/кв.м нещастнико, но уви - купих си два тристайни апартамента в София и Варна, братчедите ми си уредиха живота, а ти през това време сигурно само си се пукал от завист в боксониерата ти в Обеля, ама нека сега да ти е хак. а на мен ми е през гъза дали скоро ще взема 40 евро/кв.м, имам достатъчно пари да си живея като хората, но просто ме е яд, че изпуснах момента, когато можех да продам на много изгодна цена.


Re: който се вълнува от прогнози за цените
01-03-2006 - 13:00:30
"а на мен ми е през гъза дали скоро ще взема 40 евро/кв.м, имам достатъчно пари да си живея като хората, но просто ме е яд, че изпуснах момента, когато можех да продам на много изгодна цена. "
Последно яд ли те е или не?
Re: Joan
01-03-2006 - 13:09:39
Сашо,

Последния път, когато оборвах с аргументи твои тези, се стигна до "любезната" квалификация "виртуална ч...ка"

Благодаря, достатъчно ми е!

Ако не си спомняш, виж линк: [forum.imoti.net]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход