Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокерите да отговорят моля

Публикувано от poli_pocket 
Re: Брокерите да отговорят моля
15-09-2008 - 06:36:59
nikolase Написал:
-------------------------------------------------------
> Моля без посредници Камелия,набирай сили за
> следващата нелека седмица без сделки.И си избий
> нахалитета от главата-иначе ще прогониш всички от
> АНИ
> Моля сделки без брокери


:!: :ami: sad smiley
Re: Брокерите да отговорят моля
15-09-2008 - 11:18:21
Re: Брокерите да отговорят моля
15-09-2008 - 11:21:55
Брокерскат услуга е комплекса ,повтарян милиарди пъти..Кой и защо не иска да я плаща и дали е прав или не ..негов проблем..!!Да може да не се плати или да се намали от нея..,ако брокер умишлино подвежда клиент,ако не си върши работ а ит.нАко имате такива случаи съдете ги ..,жалвайте се където искате и т.т .Но за качествена работа се плаща..И СКОТЧЕТА ,КАТО Николас да не АПЕЛИРА Т ида не говорят глупости по форумите ,а да пасат костенурки.. smoking smiley
Re: Брокерите да отговорят моля
15-09-2008 - 12:54:17
avatar
nikolase Написал:
-------------------------------------------------------
> nikolase Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Моля без посредници Камелия,набирай сили за
> > следващата нелека седмица без сделки.И си
> избий
> > нахалитета от главата-иначе ще прогониш
> всички от
> > АНИ
> > Моля сделки без брокери
>
>
>

Хи,хи! Я се събуди! Че кой и кога ти е предлагал посредничество?
Re: Брокерите да отговорят моля
15-09-2008 - 15:45:23
Камелия, turbozol , предлагам да спрем да отговаряме на разни дъвки, николасченца и подобни дето не са на нивото ни, за да не станем като тях ?!
Re: Брокерите да отговорят моля
15-09-2008 - 15:57:34
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> камелия Написал:
> М, да..........какво да коментират? Че ако нямат
> посредник да ги уравновесява, ще си избодат очите
> и до никъде няма да я докарат?
>
> брейййй абе аз се чудя що касиерките в
> супермаркета са все слепи?
> Абе как живеем ние така без да си имаме брокер
> посредник, който да ни пазари хляба в бакалията?
> Големи абдали сме ша знаиш!
>
> Ама ками моля ти се утре те искам в супера като
> пазарувам да ми посредничиш. Веднага ти давам 3%
> от касовата бележка.
>
>

Ама наякои наистина ли не можете да направите разлика между стока и услуга или само се правите на леко замаяни? winking smiley
Re: Брокерите да отговорят моля
15-09-2008 - 16:19:44
avatar
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия, turbozol , предлагам да спрем да
> отговаряме на разни дъвки, николасченца и подобни
> дето не са на нивото ни, за да не станем като тях
> ?!

Натам върви, май. Въпреки че, много ми се иска с това, което обяснявам, да ги ограмотя. Кофти е хора в 21в., имащи Интернет и възможност да разберат всичко, да стоят на ниво Андрешко + Бай Ганьо.
Re: Брокерите да отговорят моля
15-09-2008 - 16:23:54
avatar
Камелия,

благодаря ти за услилията, но човек, който не разбира математика за трети клас -какво е %, как се сравняват проценти, както и да е брокер стотина година и да не знае какво значи % на общи части преди 89 г и към днешна дата, трудно бих му повярвала, че може да ме ограмоти.


Блондинка по душа
Re:
15-09-2008 - 16:38:55
Камелия, според мен проблемът на тези хора не е друг, а факта, че посредничим, работим, правим сделки и успяваме. За разлика от тях вероятно. Иначе не мога да си обясня всичките им напъни и заповедническия тон понякога, злобата, вживяват се едва ли не като защитници на горките купувачи, които виждаш ли ни плащат с огромно неудовлетворение ! Да не говорим за това, че представа нямат що е това посредничество при сделки с недвижими имоти, че не ми стигат думите да обяснявам , че при всяка сделка работя много повече за купувача, защото продавача не ще проверки, иска си парите само. Как да им обясня, че цената е тази, която е определил продавача и че той си прави сметкака така, щото като си плати разходите да му останат чисти еди колко си?! Как да им обясня, че самият факт, че като брокер на двете страни съм ги споразумял и сме стигнали до договор, това автоматично значи защитени интереси на двете страни ?! За последно оставих стилът им, начинът по който общуват тук, не искам да цитирам, всеки може да прочете и да открие разликата. Ето защо предложих на теб и другите участници, занимаващи се с недвижими имоти да спрем да им отговаряме. И без това темата е
"Брокерите да отговорят моля".
Re: Брокерите да отговорят моля
15-09-2008 - 16:54:37
avatar
evgenia Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия,
>
> благодаря ти за услилията, но човек, който не
> разбира математика за трети клас -какво е %, как
> се сравняват проценти, както и да е брокер стотина
> година и да не знае какво значи % на общи части
> преди 89 г и към днешна дата, трудно бих му
> повярвала, че може да ме ограмоти.
>


Ето, затова не виждам смисъл от ограмотяване. Защото специалисти като теб, са решили че всичко знаят.
Променената методика на изчисление на общите части е дело на лобито на "инвеститорите". Те успяха да променят нормативната база. И ако си мислиш, че предишната методика е била соц. измишльотина, дълбоко се лъжеш.
А, забравих, че с математиката за трети клас си на ти.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.