Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера

Публикувано от igra4 
Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
20-08-2008 - 23:46:47
Аз мисля ,че това е куповача защото без него другите двама увисват в безтегловност или както казват сърбите:Нема пенс нема мюзик smoking smiley


При нас всичко е сбъркано,брокерите всеячески се опитват да прецакат най-важната страна от пазара ,а имено куповачите. С кви ли не трикове и простотии

Крайно време е да се научите че не се продават само квадратите в нотариалният акт но и това с каква дограма е примерно имота настилките със скъпи или евтини материали са изпълнени.Въпросният апартамент има ли нужда от ремонт или няма и куп неща от които повечето брокери си намат хал хабер .

Иначе личното ми мнени е че брокерите може и въобще да не присъстват на пазара smoking smiley
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
20-08-2008 - 23:54:55
igra4 Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз мисля ,че това е куповача защото без него
> другите двама увисват в безтегловност или както
> казват сърбите:Нема пенс нема мюзик
>
>
> При нас всичко е сбъркано,брокерите всеячески се
> опитват да прецакат най-важната страна от пазара
> ,а имено куповачите. С кви ли не трикове и
> простотии
>
> Крайно време е да се научите че не се продават
> само квадратите в нотариалният акт но и това с
> каква дограма е примерно имота настилките със
> скъпи или евтини материали са изпълнени.Въпросният
> апартамент има ли нужда от ремонт или няма и куп
> неща от които повечето брокери си намат хал хабер
> .
>
> Иначе личното ми мнени е че брокерите може и
> въобще да не присъстват на пазара


е то само брокерите ли цакат клиентите?
В БГ клиента е синоним на добиче за доене и дране.
виж ТЕЦ-а
виж олото
виж млякото
виж колите
виж бензина
виж държавните чиновници

ВСИЧКИ подритват и доят клиента.
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
20-08-2008 - 23:59:31
Хуба,кога ли клента че усъзнае силата която притежава confused smiley
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 00:08:58
Майко мила! Научете се първо да пишете, после редете мисли! Само в БГ има брокери, само тук са излишни, само да се пълни форума с коментари май?
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 00:09:44
igra4 Написал:
-------------------------------------------------------
> Хуба,кога ли клента че усъзнае силата която
> притежава


Проблема на клиента е голям.
Клиента е винаги губещ при монополни и олигуполни структури.
А в БГ те са почти на всякъде.
Както е добре известно - тук няма успешен и проспериращ бизнес за бизнесмените извън кръговете
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 00:31:42
Хуба , които плаща тои поръчва музиката -клиента е губещ защото всеки таксиджия стана агенция , всяка келнерка също -така са свикнали със занаята -коректнот нулева
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 00:49:40
Днес ходих да се гавря с една агенция. Искаха ми депозит и за да пръдна. След половин час се разбра, че не могат ме излъжат и омекнаха: Да питаме мениджъра. Не бяха свикнали някой да им противоречи и да им казва в очите, че са измамници.
Нямам нищо против посредниците ако се научат да работят, а не като сега да ми губят времето с обяви без връзка с реалността.

Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 09:32:18
Винаги съм казвал, че купувача е най-важен.
И нито продавача може да иска някаква цена и брокера не може да надува цена, ако няма купувач на тази цена.
На пазара на имоти няма нито монополни, нито олигополни структури. Единствените монополисти в процеса на една сделка е Службата по вписванията и общината, където е имота, а за олигополи може да се приемат банките - 5-6 дават почти всички жилищни кредити и все пак има поне още 10 измежду които да се избира.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-21 09:35 от dragula.
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 09:43:49
За да стане купувача най-важния (както е във всички бели страни), трябва първо Българите да се научат какво е пазарна икономика, конкуренция, мениджмънт, фалит, а и, да - правопис... Още много вода ще изтече преди да се случи това. А до тогава, дето се вика "който го може, го може". Работете си умно и оставете некадърниците да се оправят сами.
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 09:43:50
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> Хуба , които плаща тои поръчва музиката -клиента е
> губещ защото всеки таксиджия стана агенция , всяка
> келнерка също -така са свикнали със занаята
> -коректнот нулева


Тези брокери и за топлото ли са виновни
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход