Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера

Публикувано от igra4 
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 12:00:46
ИМА ли сделка има две страни .КупуВАЧ И ПРОДАВАЧ.ИМА И посредник ,който не е страна А е подпомогнол по някакъв начин сделката.НАЙ ВАЖНИ СА И ДВЕТЕ СТРАНИ!!ПРЕЦАКНИ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА!!ТРЯБВА ДА ИМА СЪГЛАСИЕ ДА СЕ СКЛЮЧИ СДЕЛКАТА.за ДА ИМА СДЕЛКА!!А посредника да си получи комисионната ,ако е свършил работата за която е нает.. smoking smiley
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 12:22:51
Пич,редактирай си темата МОЛЯ ТЕ!
Всеки прави правописни грешки понякога,но това "куповач"направо ме стресира!
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 12:24:43
СПЕШНО КУПОВАМ ИМОТИ... :} :} :}
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 13:23:46
Аз мисля ,че това е куповача защото без него другите двама увисват в безтегловност или както казват сърбите:Нема пенс нема мюзик


При нас всичко е сбъркано,брокерите всеячески се опитват да прецакат най-важната страна от пазара ,а имено куповачите. С кви ли не трикове и простотии

Крайно време е да се научите че не се продават само квадратите в нотариалният акт но и това с каква дограма е примерно имота настилките със скъпи или евтини материали са изпълнени.Въпросният апартамент има ли нужда от ремонт или няма и куп неща от които повечето брокери си намат хал хабер .

Иначе личното ми мнени е че брокерите може и въобще да не присъстват на пазара

Знам, че освен мен, има още хора, които с усмивка гледат на подобни писания, с риск да ги разочаровам, обещавам да редактирам глупостите на igra4, защото ще станем за резил пред чужденците ! Пък дано и той понаучи нещичко, та да се понаучи да пише. Та ето началото -


Аз мисля ,че това е купувача ,защото без него другите двама увисват в безтегловност, или както казват сърбите:Нема пенс нема мюзик .


При нас всичко е сбъркано,брокерите всеячески се опитват да прецакат най-важната страна от пазара ,а имено купувачите. С какви ли не трикове и простотии.

Крайно време е да се научите ,че не се продават само квадратите в нотариалният акт, но и това с каква дограма е примерно имота, настилките със скъпи или евтини материали са изпълнени.Въпросният апартамент има ли нужда от ремонт или няма и куп неща от които повечето брокери си нямат хал хабер .

Иначе личното ми мнение е, че брокерите може и въобще да не присъстват на пазара.
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 14:43:38
igra4 Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз мисля ,че това е куповача защото без него
> другите двама увисват в безтегловност или както
> казват сърбите:Нема пенс нема мюзик
>
>
> При нас всичко е сбъркано,брокерите всеячески се
> опитват да прецакат най-важната страна от пазара
> ,а имено куповачите. С кви ли не трикове и
> простотии
>
> Крайно време е да се научите че не се продават
> само квадратите в нотариалният акт но и това с
> каква дограма е примерно имота настилките със
> скъпи или евтини материали са изпълнени.Въпросният
> апартамент има ли нужда от ремонт или няма и куп
> неща от които повечето брокери си намат хал хабер
> .
>
> Иначе личното ми мнени е че брокерите може и
> въобще да не присъстват на пазара




КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 14:55:29
На купОвачите честито.. :} :} spinning smiley sticking its tongue out :}
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 15:17:15
НЕГРАМОТНОООО
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 15:28:52
Добре де, чудя се нормален ли се смята толкова неграмотен човек ? А и акъл дава ?
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 16:03:54
До всички купОвачи ..Не купОвайте само квадратите в нотариалният акт..а и с дограмата и настилките.. :} :} :} КупОвайте или за бога братя не купОвайте.. spinning smiley sticking its tongue out :} :} :}
Re: Кой от тримата е най-важната страна от пазара на НИ? Куповача,продавача или брокера
21-08-2008 - 21:23:20
avatar
igra4 Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз мисля ,че това е куповача защото без него
> другите двама увисват в безтегловност или както
> казват сърбите:Нема пенс нема мюзик

Докато мислиш, че "сухата" пара е по- важна от "реализираната", ще губиш.
Двете страни са равнопоставени. И като такива трябва да стъпят в сделката, за да постигнат максимално равновесие в интересите си.

> При нас всичко е сбъркано,брокерите всеячески се
> опитват да прецакат най-важната страна от пазара
> ,а имено куповачите. С кви ли не трикове и
> простотии

Пише се "купУвач" и никой не иска да го прецака- поради причините, които ти разясних по- горе.

> Крайно време е да се научите че не се продават
> само квадратите в нотариалният акт но и това с
> каква дограма е примерно имота настилките със
> скъпи или евтини материали са изпълнени.Въпросният
> апартамент има ли нужда от ремонт или няма и куп
> неща от които повечето брокери си намат хал хабер

Брокерите имат хабер- и още как! За съжаление, купувачите години наред бяха без претенции- както приемаха да купят жилище в окаян вид, така купуваха ново строителство на "шпакловка, замазка и тапа".
Клиентът винаги има право- нали това тръбите постоянно? Е, упражнявахте това си право толкова време, че и доволни бяхте. Сега, пак брокерите виновни.

> Иначе личното ми мнени е че брокерите може и
> въобще да не присъстват на пазара


Може, разбира се! И е много лесно- просто не им се обаждаш и си вършиш всичко на принципа "направи си сам"! winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход