Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
29-03-2009 - 14:18:49
avatar
"не е само тва.......в закона пише,че само нормалните депозити се гарантират,но не и промоционалните.........и после не е записано ква е разликата........ "

Става дума за депозити с лихви специално договорени с банката, а не за тези официално обявени. Стига всявахте паника, че е зле положението зле е, ама всеки ден да тръбите че цялата държава фалира утре...
Re: Преглед на печата
29-03-2009 - 15:17:38
Камелче,не са тва интервютата..........има едно дето директно си казва кво мисли.интервюто е с петър караиванов.пробай него да намериш.....
Re: Преглед на печата
29-03-2009 - 20:38:20
"Задава се криза"
"България спира вноса на работници"




Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-03-29 23:09 от милко вълков.
Re: Преглед на печата
29-03-2009 - 22:59:29
тЪз мЪсларУва е много тЪпа
Re: Преглед на печата
29-03-2009 - 23:18:38
Въпрос към модератора:
Беше ми изтрит поста. Не че беше по темата, но препрочитайки назад, повече от 50% от постовете не са. Та на въпроса:
Защо ми беше изтрит поста?
Re: Преглед на печата
29-03-2009 - 23:54:46
Джулиъс, ти по фотография ли си падаш? Пиши на лична, ако имаш фотос качени на Нет-а някъде, с какво снимаш и пр. че да не спамим темата. Аз съм аматьор, но доста запален и то от 13 години вече...
Re: Преглед на печата
29-03-2009 - 23:55:46
що не питаш шизофреника ДЖулиъс?
Re: Преглед на печата
30-03-2009 - 00:06:12
"Визите за САЩ да бъдат премахнати за всички държави членки, иска ЕП"
“ The self-fulfilling prophecy is, in the beginning, a false definition of the situation evoking a new behaviour which makes the original false conception come 'true'. This specious validity of the self-fulfilling prophecy perpetuates a reign of error. For the prophet will cite the actual course of events as proof that he was right from the very beginning."Merton from his book"Social Theory and Social Structure"
Re: Преглед на печата
30-03-2009 - 00:06:42
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> що не питаш шизофреника ДЖулиъс?


Питам модератора, или който е с такива права. Дискусията тук придоби качества на детска караница, което е далеч от идеите и целите на този форум. Опитах да изразя протеста си срещу това. Като резултат ме модерираха и ми беше изтрит коментара. Питам защо?
Re: Преглед на печата
30-03-2009 - 00:20:20
ше ти дам жокерче-Джулиъс беше модератор тук......с връзки е......и няма проблеми и да дава лични данни за други съфорумци,както се вижда.......че дори и айпита.
железен форум е тва!
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.