Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
20-02-2009 - 08:02:16
Салвадор, споменах Гърция като една от условната групировка PIGS-Португалия, Италия, Гърция, Испания. Тези четирите ще ги бутат, каквото и да става! Нас условно ни вкараха в една група наречена BELL-България, Естония, Литва и Латвия. Пише се по същият начин, като думата "камбана"!
Поздрав с "За кого бие камбаната"






For whom the Bell tolls
Re: Преглед на печата
20-02-2009 - 08:24:55
милко вълков Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз ще си купя имот в България само когато видя
> осъден политик или съдия на минимум 10г(при строг
> режим).В противен случай в други страни ме очакват
> като инвеститор и са несравнимо лоялни към мен и
> парите ми".


Съдът оправда Красимир Гергов за три часа

в. Дневник

Само за три часа Софийският градски съд оправда за подкуп в особено големи размери собственика на рекламни агенции и консултант на Би Ти Ви, ТВ2, "Ринг тв" и Би Би Ти Красимир Гергов. Доволен съм, че нашето правосъдие е на ниво, каза Гергов, след като чу присъдата. Прокурорът заяви, че ще прецени дали ще я протестира, след като чуе мотивите. Делото се гледа по съкратена процедура по искане на адвокатите на Гергов Даниела Доковска и Ина Лулчева. Те настояха да не се разпитват всички свидетели, дали показания по време на следствието, а само бившият генерален директор на Българската национална телевизия Кирил Гоцев и журналистката от в. "Дума" Виктория Пенкова.Обвинението беше, че Гергов е подкупил Гоцев с два записа на заповед за общо 425 хил. лв., за да не сключи ексклузивен договор за рекламата на БНТ с руската "Видео интернешънъл".
Re: Преглед на печата
20-02-2009 - 08:29:36
"Рекламният могул"-цитат в."Капитал"...някой да е очаквал присъда. То не е имало дори подобие на съдебен процес...
Re: Преглед на печата
20-02-2009 - 08:49:38
avatar
Quote

В условията на финансова криза трябва да се направят масирани проверки на договорите на банките с техните клиенти за евентуалното съществуване в тях на неизгодни клаузи.
Това мнение изрази еврокомисарят за защита на потребителите Меглена Кунева
Кунева: Проверете договорите на банките
Сетила се Мара да се побара ! *zzz*
Re: Преглед на печата
20-02-2009 - 08:57:26
[19min.bg]


Много забавна статийка smiling smiley
Този вестник няма претенции да е най-достоверния, но мисля, че повечето написани неща в тази статия са верни...
Re: Преглед на печата
20-02-2009 - 10:52:42
Зърнен бос и монтьор се гръмнаха заради дългове
[dnes.dir.bg]

Сад бът тру sad smiley
Re: Преглед на печата
20-02-2009 - 11:06:43
Имаме си депутат педофил :g: :g: :g: :g: :g:

Но.. да не ни пука..... smoking smiley smoking smiley smoking smiley smoking smiley



Re: Преглед на печата
20-02-2009 - 11:13:20
Quote

Станишев: Опитът да се дискредитира НАП е заплаха за националната сигурност
20.02.2009 10:58
От: Мая Цветкова
maia@investor.bg


„Правителството застава зад всеки професионалист и почтен човек от Националната агенция по приходите (НАП), тъй като опитите да бъде дискредитирана такава важна система са заплаха за националната сигурност за държавата, като се има предвид, че в условията на криза всеки лев приход е важен“. Това каза министър-председателят Сергей Станишев по време на посещение днес в централата на НАП в София.
...............
Ми какво да кажа. С "безкръвната революция" май няма да се получи. И с пушки няма да стане. Трябва си смяна на ценностите, но тя няма как да се инициира, защото масата човечество се ограничава до натъпкване на стомаха и съзерцаване на сапунки и скандалите в Бай брадър.
Остава ни да си затваряме очите и всеки сам за себе си. Много години има още до развито гражданско общество. Аз поне едва ли ще го доживея.
Така че - да правят каквото си искат.
Re: Преглед на печата
20-02-2009 - 13:13:20
hrabar Написал:
-------------------------------------------------------
> Салвадор, споменах Гърция като една от условната
> групировка PIGS-Португалия, Италия, Гърция,
> Испания. Тези четирите ще ги бутат, каквото и да
> става!
Нас условно ни вкараха в една група
> наречена BELL-България, Естония, Литва и Латвия.
> Пише се по същият начин, като думата "камбана"!
> Поздрав с "За кого бие камбаната"
>
>
>
> For whom the Bell tolls

Храбър, какво точно имаш предвид? Че ще им помагат? Гърция особено ме вълнува, защото парите ми са в тяхна банка, така че помагай. Благодаря!
Re: Преглед на печата
20-02-2009 - 13:21:54
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.