Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
22-01-2009 - 11:06:29
Ахахахаха, аз вече ги поздравих...НЕследящите!
Re: Преглед на печата
22-01-2009 - 11:13:35
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> Магда Написала:
> > "Депутати ще решават дали да се върне
> законното следене в интернет"
>
> Ти мислиш, че и сега не го следят ?

Съгласен съм с теб , Denis!
*write* *angel* *ok*





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-22 11:17 от милко вълков.
Re: Преглед на печата
22-01-2009 - 11:27:21
Гледайте докъде се стига във невъзможността да се оттървеш от недвижим имот! Все пак да подчертая, че имотът е много качествен, наистина!


Продадоха оная вила в Австрия за 99 евро
22 януари 2009 / News.dir.bg
Луксозна вила от 400 квадратни метра в австрийския град Клагенфурт бе спечелена от 50-годишния Валтер Егер от Кернтен за сумата от 99 евро, колкото струва един от пуснатите в предварителна продажба лотарийни билети за имота.
Собствениците на вилата решили да я продадат, тъй като била твърде голяма за тях.
След безуспешни опити да бъде продадена чрез брокери, собствениците решили да подходят по необикновен начин и да разиграят имота на лотария. За тази цел те пуснали в продажба 9999 билета на стойност 99 евро единия и определили дата, на която ще бъде изтеглен печелившият билет. Собствениците на имота съгласували това свое решение с финансовото министерство и получили разрешение да проведат томболата, припомня БЛИЦ.
Щастливият Валтер Егер научил, че точно неговият билет е печеливш, докато седял на зъболекарския стол. Първата му реакция, след като научил радостната вест, била: “Това е лудост!“. “Никога не съм печелил нещо в живота, дори и на тото. Разбрахме за лотарията от малък местен вестник. Аз купих два билета и дъщеря ми бе взела един. Нямам представа какво ще правим с къщата“, споделя още Егер, който не смята да се мести да живее в Клагенфурт.
Успешната сделка вече е повод за подражание в алпийската република, където и други собственици избират жребия, за да се отърват от имотите си. От друга страна обаче търговски посредници вече подадоха иск в прокуратурата, която разследва продажбата.
Re: Преглед на печата
22-01-2009 - 11:27:30
Еее, всички знаем Денис, но Магда... :]
Re: Преглед на печата
22-01-2009 - 11:34:33
Ето и друг начин на поздрав...

[forum.investor.bg]

След това....стил Барбарон (модераторски)

[forum.investor.bg]

:] :] :]
Re: Преглед на печата
22-01-2009 - 14:20:17
[imoti.investor.bg]

Тази новина може да пораздвижи малко пазара. Ще се възползват разбира се най-гъвкавите строители/брокери според мен.
Re: Преглед на печата
22-01-2009 - 15:02:54
Pope, ще има много да чакаш. То рибата още в морето пък вие вече сложихте тигана. Нали и МО трябва първо да продадат имоти за да купят готови. По скоро тук ще има бартер земя срещу обещетение. Кеш не чакай от МО. Това си е бюджетна организация. То утре и общината ще реши да купува апартаменти ама няма с какво, нали се сещаш.

Това си е чиста проба манипулация. И тая комисия - 15 човека ще управляват 938 798 400 лв. (16 000 апартамента по средно да речем 30 000Е). Че кой ще им позволи да си веят байрака - ако има схема то тя вече е само за конкретни фирми и никой друг няма да се докопа. То ако беше толкова лесно сега всички щяха да строят магистрали а не ЖК. Разбираш ме нали? *beer*
Re: Преглед на печата
22-01-2009 - 15:40:57
Дедо Мраз, аз не съм брокер бе, потенциален кандидат купувач съм! Но също така и не съм привърженик на теорията за “Срива” а по скоро на “Теорията за плавното поевтиняване” и достигане на разумна цена със включени 20-25% печалба за строителя( а не както е в момента 200-300%) Зтова сметат, че новината е добра. От това има нужда пазара в момента!
Ма сега кат се замисля никъде не се споменава за търгове а за некви си 15 човека които ще “защитават интересите на военните” Май пак ша намажат тарикати и спекуланти, а не гъвкатвите и предприемчивите
Re: Преглед на печата
22-01-2009 - 16:08:02
ОК роре, разбрал си ме абсолютно правилно *beer*
Re: Преглед на печата
22-01-2009 - 17:23:05
милко вълков Написал:
> barbaron Написал:
> > Магда Написала:
> > > "Депутати ще решават дали да се върне законното следене в интернет"
> > Ти мислиш, че и сега не го следят ?
> Съгласен съм с теб , Denis!

Аз затова ги слагам барбарончетата в някои съобщения,
докато си четете, барбарончето прави снимки winking smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.