Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
08-12-2008 - 16:30:50
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
Все си мисля, че банките,
> надушили "аборигени", които не са имали достъп до
> кредити, използваха ситуацията и си направиха
> картел.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
а са ша гледкаш кво става с банки,даващи пари на аборигени.......нищо,че лихвите са високи и привидно, отпърво правят колосални печалби........
Re: Преглед на печата
08-12-2008 - 17:05:39
Аз ако се върна в Бг ,немедлено се записвам в БСП.
Може и мене да ме огрее да покрадна малко!Нормално ли е да си вадиш доходите само със труд?
*beer*
Re: Преглед на печата
08-12-2008 - 17:21:55
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз ако се върна в Бг ,немедлено се записвам в
> БСП.
> Може и мене да ме огрее да покрадна малко!Нормално
> ли е да си вадиш доходите само със труд?
>

====================================================
немъ да стане.така,както те знам от форумите,няма професионализма да те приемат там.
требе да си мръсник,лъжец и крадльо,да не изпитваш съжаление в грабенето на пенсионерите,а да изпитваш удоволствие от това.
ако не си такъв,никой няма да те допусне,сори.
Re: Преглед на печата
08-12-2008 - 17:29:41
acen1975 Написал: немъ да стане.така,както те знам от форумите,няма професионализма да те приемат там.
требе да си мръсник,лъжец и крадльо,да не изпитваш съжаление в грабенето на пенсионерите,а да изпитваш удоволствие от това.
ако не си такъв,никой няма да те допусне,сори
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ааа не си много прав! Има подготвителен курс във Москова-града голяма.Ако там минеш изпита по анти-интелигентност ,си вътре в партията!
eye popping smiley
Re: Преглед на печата
08-12-2008 - 17:45:04
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> acen1975 Написал: немъ да
> стане.така,както те знам от форумите,няма
> професионализма да те приемат там.
> требе да си мръсник,лъжец и крадльо,да не изпитваш
> съжаление в грабенето на пенсионерите,а да
> изпитваш удоволствие от това.
> ако не си такъв,никой няма да те допусне,сори
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
>
> Ааа не си много прав! Има подготвителен курс във
> Москова-града голяма.Ако там минеш изпита по
> анти-интелигентност ,си вътре в партията!
>
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
трябва да изкараш и курс по ловджийсто и убиване на защитени от закона, изчезващи животни :]
Re: Преглед на печата
08-12-2008 - 17:50:10
Айде стига със майтапите!
Реално погледнато , виновниците за присвоени пари,трябва да бъдат осъдени съгластно еврозаконите и да въстановят откраднатото.На партията и остават три възможности:

1) да спечелят следващите избори.

2) да скъсат договора за присъедияване със EC

3) да влязат доброволно във затвора.
*stop*
Re: Преглед на печата
08-12-2008 - 18:01:17
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> Айде стига със майтапите!
> Реално погледнато , виновниците за присвоени
> пари,трябва да бъдат осъдени съгластно
> еврозаконите и да въстановят откраднатото.На
> партията и остават три възможности:
>
> 1) да спечелят следващите избори.
>
> 2) да скъсат договора за присъедияване със EC
>
> 3) да влязат доброволно във затвора.
>

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
ми че ти за кво мислиш,че бг губи милиарди за това,че това правителство е още на власт?
страх ги е да я сдадат,че ще им се търси отговорност........

а ЕС са категорични-комунистите успяха да лъжат и краднат повече от година,откак всезнахме.ама европееца не е тъп като българина-там няма ала бала.......
споко-ЕС ще го срине тва правителство......проблема е,че не може пряко,а трябва да накара бгетовците да го смъкнат и докато българина не се надигне,ще става все по зле,защото тва е единствения шанс европейците да катурнат матрьошките
Re: Преглед на печата
08-12-2008 - 18:15:55
acen1975 Написал: ми че ти за кво мислиш,че бг губи милиарди за това,че това правителство е още на власт?
страх ги е да я сдадат,че ще им се търси отговорност........

а ЕС са категорични-комунистите успяха да лъжат и краднат повече от година,откак всезнахме.ама европееца не е тъп като българина-там няма ала бала.......
споко-ЕС ще го срине тва правителство......проблема е,че не може пряко,а трябва да накара бгетовците да го смъкнат и докато българина не се надигне,ще става все по зле,защото тва е единствения шанс европейците да катурнат матрьошките
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Асене,то тва че ЕC натиска комунягите и децата в предучилищна го знаят. Мене ме интересува какво точно ще предприеме самата партия?От това ще зависят много бъдещи промени!

Re: Преглед на печата
08-12-2008 - 18:45:45
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> acen1975 Написал: ми че ти за кво
> мислиш,че бг губи милиарди за това,че това
> правителство е още на власт?
> страх ги е да я сдадат,че ще им се търси
> отговорност........
>
> а ЕС са категорични-комунистите успяха да лъжат и
> краднат повече от година,откак всезнахме.ама
> европееца не е тъп като българина-там няма ала
> бала.......
> споко-ЕС ще го срине тва
> правителство......проблема е,че не може пряко,а
> трябва да накара бгетовците да го смъкнат и докато
> българина не се надигне,ще става все по зле,защото
> тва е единствения шанс европейците да катурнат
> матрьошките
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,
>
> Асене,то тва че ЕC натиска комунягите и децата в
> предучилищна го знаят. Мене ме интересува какво
> точно ще предприеме самата партия?От това ще
> зависят много бъдещи промени!
-----------------------------------------------------------------------------------------

ами има анализатори,които обичат да търсят разковничето на историческа база.
да направим един анализ и сравним приликите и разлкикаите с виденовото правителство:

и двете БСП-та вкараха бг в тотална криза.и при двата случая бг беше отритната тотално от цивилизованите държави.
според мен и в двата случая бг ще завърши с фалит-преди завърши,в момента предстои.
преди всичко почна да се оправя,след като народа излезна на улицата и ги свали.от там,веднага дойдоха на помощ и почнаха да се занимават с бг-както ЕС,така и МВФ.
нормално е в момента събитията да се повторят.

къде са разликите:
разликите са в полза за режима на станишев-за разлика от виденов,станишев умело успя да дирижира медийно затъмнение и потули проблемите.
обаче,вече изпуска медиите-не може да ги удържи и в крайност медиите ще го изпапат.
другата разлика-станишката успя да създаде секретни служби и то под свое лично управление......следствие-пребит журналист,с цел да се сплашат медиите,коато почнаха да му се изплъзват.......добре,че не успя да ги обузздае.
обаче данс също съм сигурен,че е събрала бая компромати против всякакви личности и ако някой се опъ;лчи-веднага се сплашва с изтичане на инфо в пресата и "враговете" биват набързо "вразумени"............
точно медиите и ДАНС са разликата между виденов и станишев и за това станишев все още успява да се държи на власт,а не да падне бързичко, като предшевственика си.
в момента в бг 99% от населението са тотално против станишев,обаче,както виждаш,тва не му пречи да си седи все още на премиерския пост..........
според мен в бг станишев произведе страх,който го нямаше по виденово време.

но тва е нож с вде остриета за станишев-народа ще търпи,търпи и изведнъж като му кипне,шоуто ще е по голямо,отколкото по виденово време.
по виденово време гхората бяха гладни,но не и задлъжняли-сега ,освен глад,ще ги изхвърлят и от жилищата им.......
и без помощ отвън,това няма да може да се предотврати!!!!!!!!!

и станишовото правителство в момента прави поредната грешка,че се дърви на ЕС,че да замаже очите на електората,все е дно ЕС били виновни и имало конспирация против доброто бг правителство.........
тва е грешка според мен,защото нищо българина ще му повярва,понеже вече знае за кво иде реч и че е бил лъган в последните години,нито правителстото си помага с репченето към ЕС-само допълнително късат нервите на европееца с наглост и бай ганьовщина.......

всичко зависи от ЕС-ако не помогнат и то много скоро,в бг всичко ще рухне!

Re: Преглед на печата
08-12-2008 - 18:48:38
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.