Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
29-11-2008 - 15:22:56
avatar
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> gamper Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Лека нощ от мен,че утре пак на работа.Кризата
> пак
> > ме прескочи.
>
>
> За разлика от теб, аз се радвам че те е
> прескочила. Така индиректно помагаш и на нас- няма
> да си конкурент на тукашния пазар.........

Може би ако разстрелят 300-400 000 българи и няма да има конкуренция и всичко като с магическа пръчка ще се оправи.
Ама тя твойта лесна-умните да му мислят.
smoking smiley
Re: Преглед на печата
29-11-2008 - 15:51:31
То бива наглост,то може,ама чак пък такова заключение!!! Ехх Бг,Бг.....






Ако трябва да бъдем обективни, половината министри на финансите в ЕС би трябвало да си тръгнали след тази финансова криза". Така отговори премиерът Сергей Станишев в парламента на въпроса дали следват персонални промени в правителството заради безвъзвратно изгубените 220 млн. евро от ЕС. Още в "България"
Re: Преглед на печата
29-11-2008 - 16:36:51
Тоя олигофрен ,си проси тоягата.Гледах го кви ги плещи.
Моментално и по медиите се появха пишман разбирачи,говорейки небивалиц в защита ва Серго.Машината работи безотказно.
Re: Преглед на печата
29-11-2008 - 16:57:45
безотказно ама.....
този път януарсите събития може да са доста по страшни
маи трябва от време на време да гледат архивните кадри
хората уж са търпеливи , но като им писне.....
Re: Преглед на печата
29-11-2008 - 19:27:15
avatar
Не знам,Дивал,сега и опозицията е по-зле от тогава,кой ще го поведе това недоволство?
Най-много догодина по английските полета да няма неприбрана продукция и караваните да са пълни с българчета по 8-10 в каравана. *tired*
Re: Преглед на печата
29-11-2008 - 19:38:11
avatar
[www.jobs.bg]

Балона на цената на труда в България се бил спукал?!? eye popping smiley
Re: Преглед на печата
29-11-2008 - 20:09:05
Igra 4 написал:

>.... като гледам, много хора изреваха, дано тази простотия(кризата) отмине по-скоро...<

Момче, "тази простотия" не е просто криза , а национална катастрофа-4-тата...
Моля извинение , но ще повторя написаното преди:

-30 000 000 000 външен дълг
- 1000 000 , т.е 30 % от активната работна сила безвъзвратно загубена (емигрантите)
- 100 % от поминъка в селата и малките градове е унищожен, а хората наритани да работят в строителството в София и по курортите. Мъжете като общи работници ,а момичетата като чистачки за по 200-300 лева-тъжна история
- понятия като образование и квалификация са сведени до предмет на подигравки от "бизнесмени" с прякори и с двумилиметрови чела. Имам впредвид образование и кавалификация отнасящи се до създаващи блага професии- инженери, ветеринарни доктори, агрономи. Усещам как последното изречение провокира терикатски усмивки в някои от съфорумците. Надявм се да ме разберат. На този свят освен терикати са необходими и балами, които да създават консумираните от терикатите неща.
-пред Европа, нашия нов Голям брат се оплескахме съвършено. Т.е не можем да разчитаме на безвъзмездна помощ, както ставаше едно време с предишния Голям брат- внос на нефт на символични цени, преработка и ре-експорт на световни цени.
-София е може би на 1-во място в Европа по брой Мерцедеси и БМВ-та на тинейджърска глава.
- наличност на огромно ято Канарчета , назобили се с непосилни кредити, защото са решили че са станали американци след продължително гледане на видеоекшъни.. Тези осъдени на притеснен живот хора ще създадат притеснено поколение(дано да не съм прав), а от притеснено поколение не може да се очакват подвизи. Апропо , от кочината в която се набутахме без подвизи няма излизане-вЕрвайте ми.

Криза е когато зацикли нещо, което е работило преди: американската икономика, икономиката на Западна Европа. Базата я има, но управлението куца. Търсят се начини и нещата се наместват. При нас няма база, няма нещо , което е работило и е закъсало , за да му променяме упавлението. При нас има затъване в дългове вследствие много крадене и налудничаво инвестиране в области, които нямат възвръщаемост

Така че , момче, добре запомни: НЕ Е ПРОСТОТИЯ, НЕ Е КРИЗА, НЕ Е ШОУ,

НАЦИОНАЛНА КАТАСТРОФА Е!!!!!!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-11-29 20:16 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Преглед на печата
29-11-2008 - 21:13:47
М да много точно казано НАЦИОНАЛНА КАТАСТРОФА Е!!!!!! *bow*
Re: Преглед на печата
29-11-2008 - 21:25:30
Спиридоне,тва не съм го писал аз.Пейстнах мнение от друг форум заради оптимистите в този форум,понеже тук явно има хора хора,които виждат само на 5см.пред носа си.

Аз от години съм работодател и знам колко е трудно да намериш качествен персонал,само че знай ,че и повечето от хората си заслужават заплатите.
Българина е станал толкова тънкоубиден ,че не дава да му направиш забележка,интригите и сплетничеството на работното място са нещо нормално и обичайно.Въобще българина не е научен да работи особено новото отрастващо поколение.Аз направо съм уплашен от това но на кой д го обесняваш.

:g: :g: :g: :g:
Re: Преглед на печата
29-11-2008 - 22:00:32
avatar
igra4 Написал:
-------------------------------------------------------

> Аз от години съм работодател и знам колко е трудно
> да намериш качествен персонал,само че знай ,че и
> повечето от хората си заслужават заплатите.
> Българина е станал толкова тънкоубиден ,че не дава
> да му направиш забележка,интригите и
> сплетничеството на работното място са нещо
> нормално и обичайно.Въобще българина не е научен
> да работи особено новото отрастващо поколение.Аз
> направо съм уплашен от това но на кой д го
> обесняваш.


Трудно е, Играч и най- сетне тия като теб "вденаха", ма доста късно. Щото години наред не искахте да наемате хора по- възрастни от 25г. Беше ви удобно- хем да не знаят повече от вас, хем да са съгласни да не ги осигурявате. Така, тези хора си останаха незнаещи- щото нямаше кой с опит да им предаде занаята. Пък и контрола по качеството навсякъде е един и същ- никакъв. Като бутнеш на контрольора...пардон, сега е я супервайзер, я нещо друго по "западен тертип", проблемът ти е решен. Досега, обаче. Сега си е за уплах- при криза само читавото ще устиска........

За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.