Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
03-08-2008 - 17:43:43
Дългоделци- монтана -община якимово-от втора до 6 та категория....цена на декар 160-250 -пазарната не знам
рента от 5 до 15 но по голямата част се изплаща в олио, 20-30кг пшеница, 10 % от добива
Монтана -засилен интерс през 2007-склщчени са 6715 сделки
Re: Преглед на печата
03-08-2008 - 19:38:24
avatar
Темата е "Преглед на печата". Моля не я разводнявайте със странични дискусии, защото ще я затворят пак, а на мен никак не ми се иска. Много по-лесно е, като влезеш тук и се ориентираш за нула време за по-интересните статии от деня вместо да ровиш половин час поне из няколко сайта....
Re: Преглед на печата
04-08-2008 - 02:11:19
Dival,
Mnogo blagodary za izcherpatelniy otgovor. Tova mnogo mi pomaga !
Zlostyr,
Sagalyavam , che ne se vkluchvam v temata. Nyama da se povtori.
Kamelia,
Ne moga da pisha na balgarski ot angliyski keyboard, zashtoto kogato prevklucha na balgarski, tarsy po 2 minuti vsyaka bukva.
Re: Преглед на печата
04-08-2008 - 02:13:30
avatar
[www.stranabg.com]

Винаги се е правила аналогия между бума на пазара на имоти в БГ и Испания winking smiley
Жалко за хората дето ще трябва да се приберат на село вместо да се правят на стройтели в София и Варна.Дали случайно по ОУП се очаква Варна да е около 500 000 души?Доскоро се очакваше 1 млн да стане. :}
Re: Преглед на печата
04-08-2008 - 04:27:30
rz3bvd Написал:
-------------------------------------------------------

> Ne moga da pisha na balgarski ot angliyski
> keyboard, zashtoto kogato prevklucha na balgarski,
> tarsy po 2 minuti vsyaka bukva.
Ще се радвам ,ако това би Ви помогнало за кирилизацията на клавиатурата Ви :[www.metodii.com]

Сега, по темата:"Албена" АД ще строи вилно селище в защитена територия [money.ibox.bg]





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-08-04 04:32 от @anas.
Re: Преглед на печата
04-08-2008 - 06:43:12
Анализи от скорошен симпозиум на една банка

Ноември кризата в НИ ще започне с пълна пара като ще продължи минимум пет години

Предполагам че ноември защото това ще е месеца в който ще се изпарят и последните надежди че пазара ще живне след отпускарският август

А както знаем ноември е месецът в който фирмите започват да заделят парички за плащане на данъци

Информацията ми е от първа ръка ,ще се кредитират строителство и имоти само свързани с производство


Във влъзка с постинга на Гампер

Само да кажа че незнам кой го измисли това да се савняваме с Испания.Имам позната ,която работи като екскурзовод там от 6 год. и доколкото ми е разправяла всяка година в испанските курорти се радват на присъствиета на шейхове,индустриалци,филмови и музикални звезди . А по нащо черноморие само мутри и държанки spinning smiley sticking its tongue out
Re: Преглед на печата
04-08-2008 - 13:50:50
Хаха, тая ефтина ПиАр кампания я въртяха 2 дена по централните емисии. NO COMMENT за бг медиата.
Re: Преглед на печата
04-08-2008 - 14:37:10
@anas Написал:
-------------------------------------------------------
> rz3bvd Написал:
> --------------------------------------------------
..............................................
> Сега, по темата:"Албена" АД ще строи вилно селище
> в защитена територия
> 04:32AM от @anas.

Добре си го дал. Албена се отказаха да си правят летище защото взеха военното в Балчик. Това предполагам е мястото където бяха предвидили да го правят но са променили концепцията си. Дивал си е най-компетентен в тази част на страната и може да ме поправи ако греша. Относно защитената територия ако Дивал има време и случайно минава по пътя Албена Рогачево като премине моста на река Батова нека да снима какво безобразие се прави в лявата (към морето) част от пътя. Като се има в предвид, че тази част попада и в зоната за защита на хабитатите :g: да не говорим за строителната борса и особено бетоновия възел от дясната страна.
Колко нещо мислят да строят в района по добре да не знаете но ще дам малко факти от сайта на РИОСВ-Варна [www.riosv-varna.org]
Гледайте за землищата на Рогачево,Кантарджиево и Кранево.

П.П пътя е Албена-Батова-Добрич и отбивката към Рогачево .
Re: Преглед на печата
04-08-2008 - 15:13:09
ГлЮпости говорите. Дъ Иконъмист разправя че Фсъщност уева бил подценен: цък
Re: Преглед на печата
04-08-2008 - 15:18:29
Quote

В България известният бъргър на "Макдоналдс" струва 3.59 лева. По фиксинга на БНБ това прави 2.88 долара. В САЩ обаче един Big Mac се продава за 3.57 долара.

Ако така са го изчислявали разбирам защо правят такъв идиотски извод. Вестник Сега :}
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.