Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокерите да си кажат

Публикувано от Svetlio 
Брокерите да си кажат
08-10-2009 - 12:07:49
Понеже са актуални темите – тоя да си каже, оня да си каже, мисля че е заслужено и брокерите да си кажат... Дори, поради редица фактори, те би трябвало да имат най-много за казване. Освен това ще пренасочим мненията им към тази тема с цел да не оспамват другите две – тези на продавачите и “сривльовците”, въпреки че вече са достатъчно пипнати smiling smiley

Та тъй...

За пазара:

1.Мислите ли, че самите вие имате някакво влиание върху цените?
2.Как смятате, имаме ли вече дъно, тепърва ли ще го видим или вече е било?

За клиента:

1.Неблагодарник ли е клиента според вас?
2.Смятате ли, че сте твърде зависими от него?
3.Трябва ли той да “се навежда” за да спечели благоволението ви? - не е задължителен отговорът smiling smiley
4.Какви са ви предпочитанията: “масов клиент” или “специален клиент”

За вас:

1.Смятате ли, че заслужавате възнагражденията си и мислите ли, че са достатъчни и съпоставими с трудът ви?
2.Чувствате ли се задължителна брънка по веригата?
3.Мислите ли, че твърде много изискват от вас. И в този дух – Не смятате ли, че ви се искат прекалено високи данъци и “лошите” ви връзват прекалено ръцете с регулации smiling smiley
4.Трябва ли да носите каквато и да е отговорност, мислите ли, че това си е направо наглост?



Приятно прекарване в следобедните часове smiling smiley


Re: Брокерите да си кажат
08-10-2009 - 12:43:12
avatar
Това за данъците е излишен въпрос, вероятно 90% от брокерите не плащат данъци и са за затвора за укриване на такива в особено големи размери (май над 140 МРЗ?).
Re: Брокерите да си кажат
08-10-2009 - 13:00:01
оо не, едва ли! Не съм чувал за осъден брокер??!! И то "в особено големи размери" - те тия не ги ли хващаха веднага...
Аз мился, че криенето на доходи от брокерите си е чист мит smiling smiley
Re: Брокерите да си кажат
08-10-2009 - 14:10:09
Ето ти отговор-Влияние за цените -Да !!!Ако цената на собственика е висока ..питане да я намали..Понякога става понякога не ...Като е мечтател да се спасява при други.ВлияниЕ на ценитЕ за бумА никакво !!(за съжаление)

За дъното -Панелите ще клекнат надолу още ЕПК също..ТУХЛАТА НЕ !Но всъщност зависи кои цени се приемат за дъно!??Тези на които се продава или тези които "надблюдаващите" ..приемат за реални!!

За клиента-в повечето случаи го приемам като "благодарник"!!!!С другите не се занимавам..тоест изясняваме си позициите в началото..Тоест неблагодарниците са аут предварително.
Зависимостта е взаимна -Зависим да ТВЪРДЕ зависим никога...нито той от мен нито аз от него!!!
Масов или специален-Тънка е разликата ...Предпочитам клиента да има поведение на клиент..Признавам сега в кризата предпочитам" специален"така ми се случиха сделките..СЪС СПЕЦИАЛНИ..
вЪЪЗНАГРАЖДЕНИЕ -пОНЯКОГА Е ЛЕСНО ,ПОНЯКОГА ТРУДНО...,но във всички случаи заслужено..
Изисквания -стига да са реални отговарям на всякакви изисквания.
Регулация-зА КАКВОА РЕГУЛАЦИЯ СТАВА ВЪПРОС.??лИЧНО АЗ СЪМ ЗА ЛИЦЕНЗИ АКО СА НОРМАТИВНО ОПРЕДЕЛЕНИ ОТ ДЪРЖВАТА!!
Отговорност-Разбира се съм за отговорност...!!!!И застраховка(в полза на клиента) бих си направил,но къде? *ok* Други да питат ...без сривльовците моля ,че съм груб към тях и ще ги обидя отново. *ok*
Re: Брокерите да си кажат
08-10-2009 - 14:22:09
avatar
Има ли брокер, който да не се е изкушил да си инвестира част или всички комисиони в апартамент, сметнал за изгоден през 2007-2008ма? Моля, за искрени отговори smiling smiley
Re: Брокерите да си кажат
08-10-2009 - 14:30:22
Има аз ....Мога и инфо да ти дам И ДАВАМ.Магазин 150 кв.м ...Апартамент 130 кв.м...-на ЗЕЛЕНО!!!и още два -един 39 кв.м и един 160 кв.м(отново на зелено).И още парцел до София 900 кв.м.Това е през 2008 год.И като станат едните ще останат за мене а другите "ще се женят.".Други питания .. *xxx*
Re: Брокерите да си кажат
08-10-2009 - 14:57:34
avatar
dodo написал:

Има ли брокер, който да не се е изкушил да си инвестира част или всички комисиони в апартамент, сметнал за изгоден през 2007-2008ма? Моля, за искрени отговори


==================================
============================
=========================


Честно ... съмнявам се ...

Аз лично купих две нови тухли в мл. 3 и в мусагеница ...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-08 15:04 от Wilson.
Re: Брокерите да си кажат
08-10-2009 - 21:49:06
Дано да минат отвъд зелено, че иначе ще е турбо Зор.
Re: Брокерите да си кажат
08-10-2009 - 22:09:26
avatar
Е как няма кеш, ти 100% ли плати на зелено??? (turbozol)
Re: Брокерите да си кажат
09-10-2009 - 10:27:12
Додо чак на 100% не съм го платил ама топло..Как да ти кажа познавам хората и риск няма...тоест няма как да изгорим с кинти..А И НЕ МИЕ ЗА ПРЪВ ПЪТ.. winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход