Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокерите да си кажат

Публикувано от Svetlio 
Re: Брокерите да си кажат
09-10-2009 - 12:54:38
avatar
Е браво, дано не те е яд сега и следващите години. Ама не пускай по 100 теми, че няма как да падат цените smiling smiley

Re: Брокерите да си кажат
09-10-2009 - 13:06:44
Цените ще се вдигнат убеден съм..Но не знам точно кога !!!Всъщност ..това със вдигането на цените ..е ясно като бял ден .Скоро ще е но -плавно ...иначе няма как.
tao
Re: Брокерите да си кажат
09-10-2009 - 13:12:59
Турбо,
Не само че няма да се вдигнат цените ами ти в момента правиш най-масовата грешка в един бизнес: очевидното отрицание.
Само помисли че в др. подобни на нашата държави цените тръгнаха от 2500е/м и се паркираха на 400 е/м2. Е ние да не сме нещо ултра-хипер-мега??? Квото за цяло село такова и за гол Хасан.
И помисли за нещо друго: -Ок, цените ще се вдигнат, ..ма може и след 10г? ами ти какво ше висиш на празна ясла 10г и ще чакаш ли? Ти мазохист ли си или какво? Ми няма смисъл.
Re: Брокерите да си кажат
09-10-2009 - 13:17:16
avatar
Е как какво ще прави?
То си е ясно - десет години ще кибичи в този форум и ще сипе огън и жупел по адрес на сривльовците, заради които не може да продаде безценният си имотец!

Че е безценен - безценен е, на тая му цена все си е Без купувачи откак го е взел!
Ам-Гъл, в български вариант. :}

Геният Турбозол, последен по веригата на балъците на спекулативният пазар - невероятен виц! :]
Re: Брокерите да си кажат
09-10-2009 - 13:28:45
Тао-Цените ще се вдигнат както съм казал...Точен час не знам!!!Няма и не съществува пазар ,който да се движи само в една посока!!!!Аз не казвам,че ще има бум ...на цени но посоката на имотите е нагоре..Това е ..!!
а АЗ МОГА ДА ЧАКАМ И 20 ГОД .мой проблем ще давам под наем..и пак ще съм на далавера..Ако искам да продам нещо мое сега ..Давам точната цена и ще се наредят..лесно е .
.КОЙТО ИСКА ДА ПРОДАВА СЕГА СВАЛЯ НАДОЛУ ...или под наем да дава .това съветвам.КЛИЕНТИ.С нереални оферти и със мечтатели не се занимавам..
Последните ми сделки са на високи нива според "общоприетите "..1550 И 1600Е ЗА КВ.М...И ДРУГАТА Е ВЕЧЕ МНОГО НАГОРЕ ....ама като чуеш ще хлъцнеш..

Цени за 400евро..?!!??има само написани да се ловят балъци... *book*
Re: Брокерите да си кажат
09-10-2009 - 13:33:21
Валсодаре-Тебе или трябва да ти се подигравам или да те подминавам ,но понеже си безвъзмездно тъп ..си ми донякъде забавен..и за това ще ти обърна внимание.
Откъде разбра ,че си продавам имотеца...и още повече ако го продавам каква му е цената..Виж гений не съм ,но съм купил и продал доста неща и за самия себе си и нямам загуба..А ти си тъпо сривлювско говедо което е на всяка манджа мерудия.. :]
Re: Брокерите да си кажат
09-10-2009 - 14:28:15
avatar
Ако човека си изкарва приходи няма проблем да купува, само после да не го е яд. Но при положение, че не е платено 100%, а примерно 60 (съмнявам се за "на зелено" да е повече) когато (ако) стане готово, ми е много интересно с какво чувство ще стане доплащането, когато останалите свободни апартаменти са с 3 пъти по-ниски цени. Или ако не в същата посторойка, то в близка до нея.

Човек ако направи грешна преценка и загуби ако ще и милион - минава и заминава, но когато е направил такава, която ще плаща и след години, е много кофти чисто психологически.
Re: Брокерите да си кажат
09-10-2009 - 14:30:19
Просто няма да има по -ниски цени ..Убеден съм!! :]
Re: Брокерите да си кажат
09-10-2009 - 14:44:50
avatar
turbozol Написал:
-------------------------------------------------------
> Просто няма да има по -ниски цени ..Убеден съм!!


Отричане на действителността - моля те запиши си час при психоаналитик ! Възможно е да станеш опасен за себе си и за околните. Не се шегувам, говоря сериозно. Положението ти е тежко, побързай !
Re: Брокерите да си кажат
09-10-2009 - 14:46:24
avatar
За психоаналитик е прекалено късно, по-добре е при психиатър!

Може и да не си записва час, те отдавна си го водят под отчет! :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход