Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Умрелият пазар на НИ си казва думата 200 евро/м2... ще стигнем ли 149 догодина? или ще е по-скоро и само в Люлин и Обеля или ще има и на паветата?

Публикувано от dеlluxx 
[www.sales.bcpea.org]

Догодина при ЧСИ 149 ще е съвсем нормална средна цена. А сделките ще са само при ЧСИ.
Едно пиленце ми пошепна,че преди година и нещо собствениците от този вход са събрали пари за метална врата,но втора година не могат да съберат пари за пощенски кутии,дето са по 5 лева бройката...
Quote
salvador
Едно пиленце ми пошепна,че преди година и нещо собствениците от този вход са събрали пари за метална врата,но втора година не могат да съберат пари за пощенски кутии,дето са по 5 лева бройката...

В такъв случай, тези блокове, които са без врати въобще би трябвало да са по 100Е/метъра??? *huh*
Ами...зависи...ти колко си готов да платиш за 1/10 идеална част от апартамент, в квартал с 50% цветнокожи, без врата...???
Сори за офтопика ,ама къде са тия пощенски кутии по 5 лв.
На 300 - 400Е може и да станат продажби това лято

300Е
380Е
Quote
jores
На 300 - 400Е може и да станат продажби това лято

300Е
380Е

Да обобщим: засега Обеля -200 евро/м2, Овча Купел 1-300евро/м2 и Люлин-380евро/м2, а цените си вървят надолу. 2012 ще са 149 сега вече го знам със сигурност.

Браво жорес, яко ги шамароса ъпърите. Продажби може да станат, НО може и да НЕ станат.
Цените са начални, кварталите са гета. От една оферта не може никакъв извод да се прави, освен ако не си някакъв отчаян сривльо, разбира се.
На люлинския търг...и на 100 лева да го пуснат тоя апартамент,не можаш ме накара да си подам носа там!
Вижте в полза на кого е ипотекиран.Ако толкова държите всички мутри в София да разберат,че имате пари в брой за да обикаляте по търгове...ваша работа.Аз там няма да стъпя!
Quote
Imotko
Цените са начални, кварталите са гета. От една оферта не може никакъв извод да се прави, освен ако не си някакъв отчаян сривльо, разбира се.

Мдаааа... ръъъъъъъъъъъъъъъъъъъст на гетата!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход