Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Такса поддръжка, начин за източване на хората !

Публикувано от liliana76 
Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 19:42:39
Попаднах на това в интернет и мисля, че човек много трябва да внимава къде си купува имот ! В комплекс Цариградски в София източват жителите с таксите за поддръжка, без дори да имат договори с тях ! Хора, бъдете внимателни къде и какво купувате !

[sbpkradat.blog.bg]
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 19:50:44
avatar
Quote
liliana76
Попаднах на това в интернет и мисля, че човек много трябва да внимава къде си купува имот ! В комплекс Цариградски в София източват жителите с таксите за поддръжка, без дори да имат договори с тях ! Хора, бъдете внимателни къде и какво купувате !

[sbpkradat.blog.bg]

Дали само си попаднала, или си сред овцете, плащащи всеки месец, не знам. Но, ако си от вторите, наеми си адвокат и си оправи работите. Полза от писане тук няма.
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 19:52:56
Това е една от причините,заради които и до ден днешен не мога да се начудя на хората,купили си жилище в "затворените комплекси"...адски високи такси за поддръжка,навсякъде.
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 19:56:38
avatar
Quote
salvador
Това е една от причините,заради които и до ден днешен не мога да се начудя на хората,купили си жилище в "затворените комплекси"...адски високи такси за поддръжка,навсякъде.
Това се ядва, но да се затвориш в съжителство с едно село народ, зад една ограда............*stop*
bah
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 20:08:59
avatar
Дълго се учудвах, защо не е плясната такава тема досега.
По черноморието има годишни таксички по "14 евро на кв.м. без ДДС" (с общи части).
През лятото дерат допълнително и за спасител, филтри, вода, химикали, разсад, торове, ......
Ползваш, не ползваш - плащаш!
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 20:36:02
avatar
Реалният линк би следвало да е този, не виждам защо първо си дала този в Кенеф.бг който препраща към него?

Проблемът е същият, както при банковите кредити - скъпо струваща масова неграмотност и безхаберие при вземането на важни решения.
Не са си правили сметката, сега си я плащат с лихвите. Както и да е, битият бит...
Имам колега купил там на зелено на 1200 евро квадрата, с кредит - още му се чудя на акъла, а уж бе умно момче??!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 20:48:45
1200 в Дружба-2? А някой виц за Кикрор и Гарабед да знаеш.
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 20:57:15
avatar
Quote
Imotko
1200 в Дружба-2? А някой виц за Кикрор и Гарабед да знаеш.
.................
Лева са, ама Радо нали е некомпетентен по всички теми и вече не прави впечатления и не се срамува. През 2009г. едни наематели на гарсионерата до мене ми споделиха, че им е писнало да ги дерат и да им качва наема кукумицинката до мен и решиха да отидат там с кредит. По щастливи лица не бях виждал! Пожелах им много здраве и щастие, защото мъжа ми беше споделил че докато са под наем се въздържали да имат деца. Кукумицинката не и попречи на следащия още повече да качи наема обаче. Трябва да го питам квартиранта колко плаща сега в кризата, но преди нея беше на 450лв. И това за гарсионера. Аз ако бях да съм и бил дуспата. Мой колега дава двустаен в Ючбунар за 300лв!!!
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 21:03:11
avatar
Quote
Imotko
1200 в Дружба-2? А някой виц за Кикрор и Гарабед да знаеш.

За пръв път ще се съглася с господина. Извращенията бяха на висота и такава сума наистина се искаше- и в Люлин.........
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 21:11:31
avatar
Ще си позволя да не се съглася с теб Камелия.
Виж линка:
[www.imoti.net]
.............
Съгласен съм донякъде на офертни цени на някои атрактивни магазини в комплекса /доколкото са атрактивни в рамките на самия комплекс/
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход