Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Такса поддръжка, начин за източване на хората !

Публикувано от liliana76 
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 21:17:55
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Ще си позволя да не се съглася с теб Камелия.
Виж линка:
[www.imoti.net]
.............
Съгласен съм донякъде на офертни цени на някои атрактивни магазини в комплекса /доколкото са атрактивни в рамките на самия комплекс/

По същото време, един клиент и приятел, настървен да си купи ново строителство, ме принуди да го заведа на строежи в Люлин- център. На първият ни изгониха- буквално, защото всичко отдавна било продадено. На вторият- все още на акт 14, обявиха че нямат свободни апартаменти. Цената беше 1400Е/ кв.м. И днес, две години след А16 има обява- " От строител, продажба- 750/кв.м.
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 21:19:02
Аз съм ги плащал такива такси в друга държава и за това ми беше странно.Там таксата си беше включена в наема и се знаеше,че в тоя район наемите са бая скъпички.Но понеже спестявах около час път до работа всяка сутрин...някак ми се връзваха сметките.А и мястото беше прилично-двуетажни къщички с по 4 апартамента всяка,общ басейн,фитнесче,паркинг,поддръжка на всичко перфектна...гръмне ти някой уред или нещо се повреди...до 15 мин идва някой от поддръжката да го поправи или да докара друг оборотен уред...
Но това е НАЕМ!
За собствено,такава схема е адско набутване.200-300 лева на месец,на които не можеш да им хванеш дирята.За какво?
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 21:23:24
avatar
Quote


"Жилищата се изкупуват „на зелено”, и до момента вече има сключени договори за 70 %
от комплекс „Цариградски — 3 част”, на цени от 800-870 евро на кв. м."

24-09-2007

Коя част от статията по-точно чете?
Застроена площ 122.63 m2), ? 114 888

Настоящи цени - смятай си сам.

Това е цена 2 години след като колегата ми се набута там.
1200 му излезе мръсният метър. Ако му смятам светлата площ - гони почти 1600. С цената на кредита, почти 3000 евро или 6000 лева за квадратен метър. Та и за това му се чудя на акъла, точно на върха на балона се набълбука горкият.

Така става, когато наместо гласът на разума, човек се вслушва в гласът на жената и тъщата - в момента е живи мощи, едвам смогва да си покрива кредита, а е и с малко дете на две годинки. Уж, заради детето не можега повече да живеят на квартира, а то сега.... продадоха бъдещето му на банката.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 21:41:45
Има хора които си ценят труда и парите и други дето им е все едно. Прощавайте, ама за хора платили четворни цени за апартаментие, тази такса бълха ги ухапала! Чета и не вярвам на ушите си. Тоя баламурник дето се е набутал зерски ми дава пример, че собственика на фирмата си купил Шкода Фабия. Шкода Фабия и после сложил три удивителни па подир тях и снимка на шкодата сложил. Фабията и Дачията са най-евтините коли в България изобщо. Що за стандарт, плащаш четворно за коптор със холбокс на края на свет, а завиждаш на човека че си взел най-евтината кола. Главата ми не го побира. Ми като си такъв Анрешко ходи у панелата. Влага, хлебарки, градинки - кучешки клозети, кеф. Що не събират такса от хората в панелките. Щото там живеят бедни хора. На босия цървулите ще вземат. Или дето ви го каза на времето Жорж - "Имали пари бол, дали!".
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 22:21:31
Простият народ пак не е чал какво пиша за тези такси вече две-три години. В Бразилия 22 апартамента плащахме общо 5-6 хил. на месец, та съм се напатил.
В случаят тези договори могат да се обявят за нищожни, нищо че са вписани. Но трябва да има съгласие от над 50% от собствениците.
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 22:32:11
Quote
greenbul
Има хора които си ценят труда и парите и други дето им е все едно. Прощавайте, ама за хора платили четворни цени за апартаментие, тази такса бълха ги ухапала! Чета и не вярвам на ушите си. Тоя баламурник дето се е набутал зерски ми дава пример, че собственика на фирмата си купил Шкода Фабия. Шкода Фабия и после сложил три удивителни па подир тях и снимка на шкодата сложил. Фабията и Дачията са най-евтините коли в България изобщо. Що за стандарт, плащаш четворно за коптор със холбокс на края на свет, а завиждаш на човека че си взел най-евтината кола. Главата ми не го побира. Ми като си такъв Анрешко ходи у панелата. Влага, хлебарки, градинки - кучешки клозети, кеф. Що не събират такса от хората в панелките. Щото там живеят бедни хора. На босия цървулите ще вземат. Или дето ви го каза на времето Жорж - "Имали пари бол, дали!".

Това с Фабията кърти мивки, нали.
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 22:33:50
Quote
valsodar
Quote


"Жилищата се изкупуват „на зелено”, и до момента вече има сключени договори за 70 %
от комплекс „Цариградски — 3 част”, на цени от 800-870 евро на кв. м."

24-09-2007

Коя част от статията по-точно чете?
Застроена площ 122.63 m2), ? 114 888

Настоящи цени - смятай си сам.

Това е цена 2 години след като колегата ми се набута там.
1200 му излезе мръсният метър. Ако му смятам светлата площ - гони почти 1600. С цената на кредита, почти 3000 евро или 6000 лева за квадратен метър. Та и за това му се чудя на акъла, точно на върха на балона се набълбука горкият.

Така става, когато наместо гласът на разума, човек се вслушва в гласът на жената и тъщата - в момента е живи мощи, едвам смогва да си покрива кредита, а е и с малко дете на две годинки. Уж, заради детето не можега повече да живеят на квартира, а то сега.... продадоха бъдещето му на банката.

Може и да е истина, човешката глупост край няма. Ама това е Дружба бе, брато, някаква дупка в Дружбаааа, не ми го побира акъла как може да си толкова тъп.
Re: Такса поддръжка, начин за източване на хората !
03-01-2011 - 22:36:37
В Италия в подобни комплекси живеят само негри, такси вече няма а в басеина играят футбол!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход