Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Очаквания за 2011

Публикувано от Върколак 
Очаквания за 2011
02-01-2011 - 11:57:47
Миналата година графиката отчете 800Е/кв.м тази 500Е/кв.м.
Нови и нови последни дъна. Честито. Предприемачите ще започнат нов бизнес, от който поне разбират и така БВП ще нарасне с 3%. Конкуренцията в хранително-вкусовата промишленост и селско стопанство ще нарасне, а от там и натрупаната инфлация от 20% за миналата година ще се стопи. Брокерите ще се преквалифицират на журналисти и ще ни заливат със статии за да се прехранват.
Re: Очаквания за 2011
02-01-2011 - 13:22:11
......А тук ще пишат само разбирачи. И българите ще се научат, че всеки трябва да се съсредоточи върху това, от което разбира.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-02 14:43 от dicho.
Re: Очаквания за 2011
02-01-2011 - 15:18:33
Най-оптилистичните очаквания за 2011 г. са написани в бюджета на недоразумението дянков и те са, че спрямо 2008 г. събраните в бюджета пари ще е само 10% по-малко. БВП е все тази с колко ще се качи, защото приръста ще е от износ, който не носи нищо в бюджета. Конкуренция в селското стопанство отдавна няма, тя хвана балкана барбар с проиводителите, от много години цените се определят от конкуренцията между турски и гръцки зеленчуци и полско и бразилско месо, а не от произведеното от българските селяни. каквато и да е конкуренцията в хранително вкусовата пром. все тая, защото цените се определят от големите вериги, а печалбата от тях отива в Германия и Франция.
През 2011 г. България ще продължи свободното си падане в пропастта без некаква перспектива или дори идея за измъкване. Свободно падане, което ще продължи докато престъпната шайка на ГЕРБ, СК и Атака управляват страната.
Re: Очаквания за 2011
02-01-2011 - 18:48:40
Реално всичко зависи от банките. Ако устискат ще слезем на около 600 евро средно за София (просто графиката на ината и отричането е относително линейна), ако обаче извядят имотите на тезгяха, тези 500 евро дето си написал, ще са само топли спомени по имотния балон.
Re: Очаквания за 2011
02-01-2011 - 19:02:46
И кой ще купува имотите на банките ? Ти ? Знаеш ли какви са имотите на банките ? Недовършени. Аз не познавам някой, който ще купува такъв имот, банките сега правят какви ли не финтове да спасяват закъсали строители, защото ще си бият в главите всичките безброй незавършени сгради.
Re: Очаквания за 2011
02-01-2011 - 19:12:40
avatar
Би ли пояснил, защо смяташ, че имотите на банките са "недовършени" ?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Очаквания за 2011
02-01-2011 - 20:14:15
Quote
др. Иванов
Най-оптилистичните очаквания за 2011 г. са написани в бюджета на недоразумението дянков и те са, че спрямо 2008 г. събраните в бюджета пари ще е само 10% по-малко. БВП е все тази с колко ще се качи, защото приръста ще е от износ, който не носи нищо в бюджета. Конкуренция в селското стопанство отдавна няма, тя хвана балкана барбар с проиводителите, от много години цените се определят от конкуренцията между турски и гръцки зеленчуци и полско и бразилско месо, а не от произведеното от българските селяни. каквато и да е конкуренцията в хранително вкусовата пром. все тая, защото цените се определят от големите вериги, а печалбата от тях отива в Германия и Франция.
През 2011 г. България ще продължи свободното си падане в пропастта без некаква перспектива или дори идея за измъкване. Свободно падане, което ще продължи докато престъпната шайка на ГЕРБ, СК и Атака управляват страната.


Иванов ти нали беше от Атака!Що така!
Re: Очаквания за 2011
02-01-2011 - 20:18:16
Аз никога не съм бил от Атака, но съм гласувал за тях, защото винаги трябва да има опозиция, винаги. Аз съм демократ за разлика от комунягите тука. Брат ми да е на власт след първият мандат ще гласувам против него. Но тази шайка откачалки, която се натреса съсипа България. Никога не съм предполагал, че на едно място може да се събере толкова боклук, колкото в това правителство.
Re: Очаквания за 2011
03-01-2011 - 09:38:01
валси, огромната част от имотите ипотекирани в банките, са в недовършени сгради, които няма кой да довърши, затова те са непродаваеми.
Re: Очаквания за 2011
03-01-2011 - 09:57:50
avatar
Quote
dicho
валси, огромната част от имотите ипотекирани в банките, са в недовършени сгради, които няма кой да довърши, затова те са непродаваеми.

По какво точно съдиш, че повечето имоти послужили като обезпечение за лоши кредити, са недовършени?
Над 15% са лошите кредити по ипотеки обезпечени с НИ, колко според теб са недовършените от тях? Би трябвало да имаш някаква вътрешна банкова информация, за да си толкова уверен в изказването си.
По това, което се предлага в сайтовете на ЧСИ-тата, недовършените са под 10% - ти ми изнасяш "данни" за над 50%, та ми е интересно да разбера, как стигна до това число?

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход